Polski Tenis

WYNIKI

KLUŻ-NAPOKA WTA 250: Kawa - Szabo 6:2, 6:1; Kr. Pliskova - Trevisan 6:4, 6:4; Cristian - Jani 6:1, 6:2; Sherif - Cornet 6:2, 6:4; Bara - Friedsam 6:2, 6:3; Buzarnescu - Tomova 6:2, 6:3; Kucova - Buyukakcay 6:1, 6:1; Schmiedlova - Kuzmova 6:4, 6:2; Eala - Ormaechea 7:5, 6:2; Krunic - Naito 6:3, 5:0 i krecz Japonki.

ITF Juniors – grali w czterech krajach

Juniorzy walczyli w turniejach ITF w Europie.

Budapeszt

W Talentum Cup (korty ziemne, grade 2) próbowali swoich sił Joanna Zawadzka, Katarzyna Kubicz i Piotr Matuszewski.

W eliminacjach Zawadzka wygrała z Węgierką Anastazją Fouraev 6:1, 4:6, 6:0, Włoszkę Alessandrę Simonelli 6:1, 0:6, 6:2 i Czeszkę Natalie Kallmunzerovą 3:6, 7:6 (5), 6:4. Kubicz przegrała z Rosjanką Marią Novikovą 0:6, 1:6.

Natomiast Matuszewski pokonał Węgra Andrasa Temesi 6:0, 6:0 i Australijczyka Gonzalo Morella Raschiatore 6:1, 6:0.

W drabince głównej Zawadzka przegrała z Rumunką Andreą Amalią Roscą 3:6, 1:6. Matuszewski wygrał z Włochem Sashą Merzettim 6:1, 6:4, Argentyńczykiem Agustinem Torreano 6:2, 6:1 i Hiszpanem Nicolasem Moreno de Alboranem 6:3, 6:3. W półfinale przegrał z Węgrem Mate Valkuszem 1:6, 2:6.

Maribor

Wiktoria Kulik, Karolina Silwanowicz grają w Radenska Open w Słowenii (korty ziemne, grade 4). Rozpoczęły rywalizację od drugiej rundy.

Silwanowicz pokonała Słowaczkę Caludię Oravcovą 6:2, 5:7, 6:2, Foryś wygrała ze Słowenkę Kristiną Tiną Godec 6:1, 7:6 (1). Kulik uległa Włoszce Verze Ploner 7:5, 2:6, 0:6.

W 1/8 finału Silwanowicz była lepsza od Słowenki Lary Prosenjak 7:5, 7:6 (3), a Foryś od Włoszki Anny Turco 6:3, 6:2.

W ćwierćfinałach Foryś przegrała z Chorwatką Aną Biskic 6:1, 1:6, 4:6, a Silwanowicz uległa Chince Youmizhuoma Youmizhuoma 4:6, 2:6.

Kramfors

Daria Kuczer i Paulina Jastrzębska startują w ITF Sweden Junior Open (korty ziemne, grade 5). Kuczer była lepsza od Szwedki Elviry Edstrom 6:0, 6:1 i Norweżki Dorthey Faa Hviding 6:2, 6:4.

W ćwierćfinale pokonała Dunkę Sofię Nami Samavati 7:6 (3), 6:3. W półfinale uległa Rosjance Anastazji Kulikovej 4:6, 0:6.

Jastrzębska wygrała ze Szwedką Veroniką Rydstrom 6:2, 6:0, ale nie sprostała Norweżce Lilian Gabrielsen 4:6, 2:6. W deblu Daria i Paulina dotarły do finału.

Skopje

Emma Zakordoniec kontynuuje występy w Macedonii. W Neocom Open 2014 (korty ziemne, grade 5) pokonała Macedonkę Martinę Geshtakovską 6:3, 6:4 i Słowaczkę Barborę Palcatovą 6:0, 6:3.

W 1/8 finału przegrała z Australijką Monique Belovukovic 2:6, 1:6. W deblu wraz z Bułgarką Alexandriną Chinikovą odpadły dopiero w półfinale.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności