Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: A. Zverev - Khachanov 6:3, 6:1; Krejcikova/Siniakova - Bencic/Golubic 7:5, 6:1; Pavlyuchenkova/Rublev - Vesnina/Karatsev 6:3, 6:7 (5), 13:11; ATLANTA ATP 250: Isner - Fritz 7:6 (4), 5:7, 6:3; Nakashima - Ruusuvuori 3:6, 6:4, 6:3.

ITF Juniors – Magnolia Cup 2014 – wyniki

W Szczecinie odbyła się kolejna edycja turnieju ITF juniorów Magnolia Cup 2014.

W drabince głównej zawodów rozegranych w Szczecińskim Centrum Tenisowego (korty twarde w hali, grade 4) awans do ćwierćfinałów wywalczyli Wiktoria Kulik, Marta Kowalska, Agata Bieńkowska, Patryk Królik i Adrian Kowalski.

W półfinale Patryk wygrał z Adrianem. W pojedynku o tytuł Królik przegrał z Francuzem Luisem Tessą. W finale debla zagrały Kowalska i Oliwia Szymczuch.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Lyuksinova – Nikolenko 6:4, 6:3; Szczygielska – Iwaniuk 6:3, 6:3; J. Zawadzka – Dubrovina 6:1, 6:4; (6) Lebedzeva – Kuczer 6:1, 6:2; Bieńkowska – (4) Novikova 6:0, 6:3; Matuszak – Gogol 7:5, 2:6, 6:3; U. Grib – Szymczuch 7:5, 6:1; (8) Tsyganova – Foryś 6:3, 6:1; (5) Zeleva – Maślanka 4:6, 6:3, 6:1; Lawson – Buczyńska 7:5, 6:1; Yankovskaya – Sierzputowska 7:5, 5:7, 6:4; M. Kowalska – (3) Jamrichova 6:4, 6:2; (7) Lapko – Wysoczańska 6:2, 6:4; Novikova – Wira 2:6, 6:1, 6:3; Polańska – Przybylska 7:5, 6:2; Kulik – (2) Mashatakova 6:2, 6:4.

Druga runda: Lyuksinova – Szczygielska 7:6 (6), 6:1; Lebedzeva – J. Zawadzka 6:4, 6:3; Bieńkowska – Matuszak 6:3, 6:1; U. Grib – Tsyganova 6:0, 6:3; Zeleva – Lawson 5:7, 6:2, 6:2; M. Kowalska – Yankovskaya 6:1, 6:1; Lapko – Novikova 6:2, 6:3; Kulik – Polańska 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Lyuksinova – Lebedzeva 6:4, 6:2; U. Grib – Bieńkowska 6:1, 6:3; Zeleva – M. Kowalska 6:2, 6:7 (5), 6:2; Lapko – Kulik walkower.

Półfinały: U. Grib – Lyuksinova 6:3, 6:0; Lapko – Zeleva 6:3, 6:3.

Finał: Lapko – U. Grib 6:2, 6:2.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Braun – Jantos 4:6, 7:6 (0) 6:3; Haliak – Bedra 6:2, 6:1; Królik – Largo 6:4, 6:4; (8) P. Matuszewski – Wrzesiński 7:5, 7:6 (3); (3) Veremeychuk – Steinberger 7:5, 7:6 (3); Liniewski – Przybylski 6:4, 6:4; A. Kowalski – Dixon 6:3, 6:3; (5) Lebedev – Stodder; (7) Stavropoulos – Patyk 6:2, 5:7, 6:1; Dorash – Śmietana 0:6, 6:4, 7:5; Michocki – Elis 6:2, 6:1; (4) Losbergs – Hernandez 6:3, 6:4; Simeone – Mol 6:4, 6:2; Smolicki – Potapov 6:4, 6:1; Zivkas – Zapała 5:7, 6:3, 6:3; (2) Tessa – Kaiser 6:2, 6:1.

Druga runda: Braun – Haliak 4:6, 6:4, 6:1; Królik – P. Matuszewski 7:6 (3), 7:6 (8); Veremeychuk – Liniewski 6:4, 6:4; A. Kowalski – Lebedev 2:6, 7:5, 6:4; Stavropoulos – Dorash 4:6, 6:4, 6:3; Losbergs – Michocki 6:2, 6:7 (4), 7:5; Simeone – Smolicki 6:4, 6:4; Tessa – Zivkas 6:2, 6:3.

Ćwierćfinały: Królik – Braun 7:5, 6:2; A. Kowalski – Veremeychuk 6:2, 6:2; Losbergs – Stavropoulos 6:4, 6:2; Tessa – Simeone 6:3, 6:2.

Półfinały: Królik – A. Kowalski 6:4, 6:3; Tessa – Losbergs 4:6, 6:2, 6:2.

Finał: Tessa – Królik 6:2, 6:3.


DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: M. Kowalska/Szymczuch – (1) Jamrichova/Lyukhhinova 6:3, 2:6, 10:6; Polańska/Yankovskaya – Jędrzejczak/Maślanka 6:3, 6:3; Szczygielska/Wira – (4) Grib/Mashtakova 6:2 i krecz rywalki; Dubrovina/Novikova – Matuszak/Sierzputowska 7:5, 6:2; Kuczer/Kulik – Buczyńska/J. Zawadzka krecz rywalek; (3) Lapko/Lebedzeva – Foryś/Wysoczańska 6:2, 6:3; Dyba/Nikolenko – Budnik/Lawson 6:7 (4), 7:6 (3), 10:5; (2) Tsyganova/Zeleva – Bieńkowska/Przybylska 5:2 i krecz rywalek.

Ćwierćfinały: M. Kowalska/Szymczuch – Polańska/Yankovskaya 6:1, 6:1; Dubrovina/Novikova – Szczygielska/Wira 6:3, 6:2; Lapko/Lebedzeva – Kuczer/Kulik 6:3, 6:7 (5), 10:7; Tsyganova/Zeleva – Dyba/Nikolenko 7:6 (4), 6:1.

Półfinały: M. Kowalska/Szymczuch – Dubrovina/Novikova 6:1, 6:3; Lapko/Lebedzeva – Tsyganova/Zeleva 6:4, 6:2.

Finał: Lapko/Lebedzeva – M. Kowalska/Szymczuch 6:0, 7:6 (6).

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: Haliak/Mol – (1) Lebedev/Veremeychuk 4:6, 6:2, 10:8; Braun/Stodder – Jantos/Zapała 6:1, 6:1; Bedra/Kłopot – (3) Tessa/Wrzesiński 6:3, 6:2; P. Matuszewski/Przybylski – Potapov/Steinberger 6:2, 6:0; Kaiser/Largo – Lipiński/Wożnicki 6:4, 6:2; (4) Losbergs/Zvikas – Dixon/Hernandez 6:2, 6:2; Dorash/Michocki – A. Kowalski/Walkusz 6:4, 1:6, 10:7; Królik/Smolicki – (2) Simeone/Stavropoulos 6:4, 6:7 (6), 10:6.

Ćwierćfinały: Braun/Stodder – Haliak/Mol 6:1, 6:3; P. Matuszewski/Przybylski – Bedra/Kłopot 6:1, 5:7, 11:9; Losbergs/Zvikas – Kaiser/Largo 3:6, 6:3, 10:3; Królik/Smolicki – Dorash/Michocki walkower.

Półfinały: Braun/Stodder – P. Matuszewski/Przybylski 6:3, 6:0; Losbergs/Zvikas – Królik/Smolicki 6:7 (5), 6:3, 10:8.

Finał: Braun/Stodder – Losbergs/Zvikas 6:2, 6:7 (5), 10:4.


ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Przybylska – bye; S. Tranberg – Pindelska 7:6 (4), 7:5; Jędrzejczak – Mencwel 6:1, 6:1; (6) Davies – bye; (2) Wira – bye; Dyba – Kovalenko 6:0, 6:1; Iwaniuk – Światłoń 6:0, 6:2; (5) Chala – bye; (3) Szczygielska – bye; Viviani – Budnik 6:0, 6:3; Kitzing – Kostek 6:2, 6:1; J. Zawadzka – (8) Skachkova 2:6, 6:1, 6:4; (4) Herrmann – bye; Podlińska – Plysak 6:0, 6:1; E. Tranberg – Kubicz 7:6 (4), 6:2; (7) Sierzputowska – Górczyńska 7:5, 6:2.

Druga runda: Przybylska – S. Tranberg 6:2, 6:2; Davies – Jędrzęjczak 6:1, 3:6, 6:4; Wira – Dyba 6:4, 4:6, 6:4; Iwaniuk – Chala 6:2, 6:1; Szczygielska – Viviani 6:2, 6:2; J. Zawadzka – Kitzing 6:1, 6:1; Podlińska – Herrmann 4:6, 6:1, 6:4; Sierzputowska – E. Tranberg 3:6, 7:5, 6:3.

Trzecia runda: Przybylska – Davies 6:4, 6:2; Iwaniuk – Wira 6:3, 6:1; J. Zawadzka – Szczygielska 6:2, 6:2; Sierzputowska – Podlińska 6:2, 6:3.

ELIMINACJE CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Walkusz – bye; Kirchhoff – Leśniewicz 6:1, 6:1; Stodder – Czarnecki 7:6 (2), 6:3; Lipiński – bye; (2) Jantos – bye; Sendra – Wieczorek 6:4, 6:1; Kaplusch – Józ. Gieysztor 6:4, 6:7 (8), 6:3; Radwan – Kozielski 6:4, 6:4; (3) Słowik – bye; Kaiser – Krawczyński 6:7 (5), 6:2, 6:1; Hernandez – Lalek 6:1, 6:0; Wożnicki – Jan Gieysztor 7:6 (5), 6:4; (4) Kłopot – bye; Mol – Midtgaard Jivraj 6:0, 6:0; Steinberger – Moreno de Alboran 3:6, 7:6 (4), 6:3; Wargocki – Latifovic 3:6, 6:3, 6:4.

Druga runda: Kirchhoff – Walkusz 6:1, 6:2; Stodder – Lipiński 6:2, 6:2; Jantos – Sendra 6:1, 6:4; Radwan – Kaplusch 7:6 (4), 6:3; Kaiser – Słowik 6:2, 6:4; Hernandez – Wożnicki 7:6 (6), 6:0; Mol – Kłopot 6:4, 6:3; Steinberger – Wargocki 6:4, 6:2.

Trzecia runda: Stodder – Kirchhoff 6:0, 6:1; Jantos – Radwan 7:5, 6:7 (5), 6:0; Kaiser – Hernandez 7:5, 6:4; Steinberger – Mol 6:4, 2:6, 6:2.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności