Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Bencic 6:2, 6:2; SINGAPUR ATP: Popyrin - Bublik 4:6, 6:0, 6:2; MONTPELLIER ATP: Goffin - Bautista Agut 5:7, 6:4, 6:2; CORDOBA: J.M. Cerundolo - Coria 6:4, 4:6, 6:2; Ramos-Vinolas - Bagnis 7:5, 5:7, 6:3.

ITF Party Projekt Cup

przez maka

W łódzkiej Manufakturze odbyły się zawody ITF Beach Tennisa.

Uczestnicy (profesjonaliści jak i amatorzy) walczyli w trzech turniejach (kobiecym, męskim i mieszanym).

W finale zmagań pań Katarzyna Kaleta i Aleksandra Rosolska pokonały Karolinę Kosińską i Karolinę Rejniak 6:4, 6:3.

Wśród panów triumfowali Marcin Kowal i Piotra Adamiak. Okazali się lepsi w decydującym pojedynku od Daniela Półkoszka i Krzysztofa Wieczorka 6:2, 6:3.

W grze mieszanej zwyciężyli Ola Rosolska i Daniel Półkoszek, po wygranej nad Kasią Kaletą i Piotrem Wittychem 6:1, 6:2.

Turniej tenisa plażowego w łódzkiej Manufakturze był nie tylko świetną, letnią atrakcją miasta, ale również rewelacyjną przygodą dla zawodników. Przez cztery dni rynek łódzkiej Manufaktury zamienił się w beach tennisowy raj.

Nie zabrakło imprez towarzyszących. How Tour Studio z Tomaszem Melerem (Mistrzem Polski DJ 2005) na czele było gwarancją świetnej muzyki i dobrej zabawy. Pokaz wykonał też Teatr Ognia Fireproof.

Odbył się też piknik pełen atrakcji dla dzieci i dorosłych. Całkowity przychód trafił na konto fundacji Dom w Łodzi. Podczas koncertu Gramy dla dzieci zaprezentowały się młodzieżowe zespoły z województwa łódzkiego.

Patronem medialnym zawodów był nasz portal.

Galeria – Kliknij tutaj

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności