Polski Tenis

WYNIKI

RZYM: Świątek - Sabalenka 6:2, 6:3; Jarry - T.Paul 6:3, 6:7 (3), 6:3; A. Zverev - Tabilo 1:6, 7:6 (4), 6:2.

Jerzy Janowicz nową twarzą UNIQA

UNIQA podpisała umowę sponsorską z najlepszym polskim tenisistą Jerzym Janowiczem.

Kontrakt został zawarty na dwa lata. Ubezpieczyciel wykorzysta wizerunek łodzianina w kampanii reklamowej.

– Bardzo cieszę się, że została zawarta umowa reklamowo-sponsoringowa z firmą UNIQA i mam nadzieję, że zaowocuje ona wieloma wspaniałymi projektami. Od stycznia 2014 roku UNIQA objęła mnie również kompleksową ochroną ubezpieczeniową. Uważam, że był to dobry wybór zwłaszcza, że jest to kolejna firma, z którą nawiązałem współpracę, a która główną siedzibę ma w moim rodzinnym mieście – Łodzi – mówi Janowicz.

Większa rozpoznawalność

Zaproszenie do współpracy Jerzego Janowicza pomoże wzmocnić rozpoznawalność marki UNIQA na polskim rynku.

– Energia i pasja, jaką pan Jerzy Janowicz prezentuje na korcie dobrze wpisuje się w naszą nową strategię marki UNIQA. Chcemy zachęcać naszych obecnych i przyszłych klientów do tego, by mieli odwagę czerpać radość z życia – mówi Katarzyna Ostrowska, dyrektor Departamentu Marketingu i PR UNIQA. – Jako jedna z najszybciej rozwijających się firm ubezpieczeniowych na polskim rynku, wspieramy sportowca, który szybko awansuje w rankingu tenisistów. W ostatnim czasie ponownie znalazł się w najlepszej dwudziestce.

W niedzielę wylatuje

Jerzy w niedzielę wylatuje do Kalifornii. Najpierw zagra w Indian Wells (wystąpi też w deblu z Niemcem Philippem Kohlschreiberem), a następnie w Miami.

– Po powrocie z Rotterdamu zabrałem się za treningi. Przygotowanie fizyczne pod kątem startów w USA jest teraz najistotniejsze – podkreśla Janowicz. – Po takich przejściach zdrowotnych nie spodziewałem się, że będę w stanie tak dobrze zagrać. Dawno nie miałem tak udanego startu na początku sezonu. Mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej.

Kategoria: