Polski Tenis

WYNIKI

ANDORA WTA 125: Kawa - Iliev 6:4, 6:2; Tauson - Jimenez Kasintseva 6:2, 6:4; Cornet - Parrizas Diaz 6:1, 2:6, 6:1; E. Andreeva - Naef 2:6, 6:4, 6:4; Watson - Charaeva 6:2, 6:1; BUENOS AIRES WTA 125: Mandlik - Loeb 6:0, 7:5; Hercog - Strakhova 6:1, 1:6, 6:3; Pigossi - Perrin 6:2, 6:3; Parry - Estable 6:3, 6:3; NEXT GEN FINALS DŻEDDA: Stricker - Nardi 4:1, 4:1, 4:2; Fils - Cobolli 4:1, 4:2, 4:2; Shelbayh - Michelsen 4:2, 1:4, 4:0, 4:0.
Polska Liga Tenisa

Jerzy Janowicz serwuje z Atlasem

Grupa Atlas, łódzki producent chemii budowlanej, została sponsorem głównym Jerzego Janowicza.

Uroczyste podpisanie umowy sponsoringowej odbyło się dziś w trakcie konferencji prasowej zorganizowanej w siedzibie firmy Atlas w Łodzi.

Podpisy złożyli Jerzy Janowicz i Wiceprezes Grupy Atlas – Jacek Michalak. Kontrakt obowiązuje od stycznia 2013 roku i został zawarty na dwa lata.

W ramach współpracy stroje sportowe Jerzyka będzie zdobiło logo łódzkiej firmy, która będzie wspierać nie tylko poczynania młodego tenisisty na kortach, ale również jego przedsięwzięcia lokalne, m.in. turniej dla dzieci Jerzyk Cup.

Związani z miastem

– Cieszę się bardzo, że to właśnie Atlas został moim głównym sponsorem – mówi Janowicz. – Nasza rodzina była i jest silnie związana ze sportem i z Łodzią, a Atlas to przecież łódzka firma od zawsze wspierająca sportowców. Nie wyobrażam sobie lepszej współpracy. Działalność Atlasa charakteryzuje to, co jest cechą prawdziwego sportowca – pasja, duch walki, ciągłe dążenie do doskonałości i profesjonalizm.

Synergia dwóch łódzkich marek

– Nasza firma od lat pomaga sportowcom – tłumaczy Jacek Michalak – Zdajemy sobie sprawę, że sam talent, pasja i ogromne chęci nie wystarczą. Potrzebne jest też zaplecze finansowe. Współpraca z Jerzym Janowiczem jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i czujemy się dumni, że dzięki synergii dwóch łódzkich marek: Jerzyka i Grupy Atlas, nasze miasto będzie reprezentowane na turniejach na całym świecie. Mamy także nadzieję, że dzięki wspólnej działalności uda nam się spopularyzować tenis w Łodzi.


Atlas od początku swego istnienia wspiera sport. Nie ogranicza się do jednej dyscypliny, klubu czy regionu Polski.

Przez kilkanaście lat firma wspierała żużlowców WTS Wrocław i koszykarzy Stali Ostrów Wielkopolski. Patronowała również drużynie piłki nożnej ŁKS Ptak i sponsorowała drużynę kolarską Atlas Lukullus Ambra (potem Atlas Ambra). Z logo łódzkiej firmy medale zdobywał także Adam Małysz.

Na początku 2010 roku Atlas został partnerem polskiej reprezentacji piłki ręcznej mężczyzn w mistrzostwach Europy w Austrii.

Od 2009 roku logo firmy – jako tytularnego sponsora – widnieje na łódzkiej Atlas Arenie – hali widowiskowo-sportowej, jednego z największych i najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce.

Kategoria: