Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Kerber - Linette 6:2, 4:6, 6:4; Pliskova - Zanevska 6:4, 7:6 (6); Juvan - Mertens 7:6 (3), 6:4; Dodin - Golubic 6:3, 6:0; RABAT WTA 250: Bondar - Tomljanovic 5:1 i krecz Australijki; C. Liu - Sharma 6:4, 6:1; Trevisan - Rus 7:6 (4), 6:3; Bronzetti - Parrizas Diaz 6:1, 3:6, 7:6 (5); GENEWA ATP 250: Gasquet - Majchrzak 6:2, 6:4; Opelka - Griekspoor 6:4, 3:6, 6:3; Ruud - Kokkinakis 6:4, 7:6 (3); LYON ATP 250: Molcan - Coria 6:3, 6:2; Rune - Guinard 3:6, 6:3, 6:4; De Minaur - Watanuki 6:4 i krecz Japończyka; Guinard - Mmoh 4:6, 6:4, 7:5.

Juniorzy rywalizowali w Bytomiu

W Bytomiu odbył się ogólnopolski turniej klasyfikacyjny do lat 18.

W turnieju juniorek zwyciężyła Marta Kowalska. W finale pokonała Alinę Robok.

W gronie chłopców Filip Kaleta w decydującym spotkaniu wygrał z Maciejem Kazanowskim.

W grach podwójnych najlepsi byli Agata Borgman i Wiktoria Nosek oraz Karol Duś i Oskar Michałek.

Dziewczęta

Pierwsza runda: (1) Borgman – bye; Sasiak – Dembek 6:1, 6:1; (4) M. Kowalska – Nosek 6:2, 6:2; Dziarkowska – Leśniak 6:3, 6:0; Siembab – D. Robok 6:2, 6:0; (3) A. Robok – Zygmunt 6:2, 6:1; Kocot – Galiczak 6:0, 6:1; (2) Zawadzka – bye.

Ćwierćfinały: Borgman – Sasiak 6:0, 6:0; M. Kowalska – Dziarkowska 6:2, 6:2; A. Robok – Siembab 6:4, 6:0; Kocot – Zawadzka 2:5 i krecz Joanny.

Półfinały: M. Kowalska – Borgman 0:6, 6:2, 7:5; A. Robok – Kocot 6:3, 6:0.

Finał singla: M. Kowalska – A. Robok 6:1, 6:3.

Finał debla: Borgman/Nosek – A. Robok/D. Robok 6:3, 7:6 (3).

Chłopcy

Pierwsza runda: (1) Kazanowski – bye; Jantos – Ciekalski 6:4, 6:4; Baranowski – Gilner 6:4, 6:3; (6) Naduk – Kowal 6:0, 6:1; (3) Charkiewicz – bye; Szymczyk – Gas 3:6, 6:1, 6:3; Kuchmacz – Tracz 7:5, 7:5; (5) Zielonka – Wieczorek 6:1, 7:6 (3); Krawczyński – (7) Niciejewski 6:1, 6:0; Michałek – Steinberger 6:1, 6:1; Duś – Fijałkowski 6:4, 6:0; (4) Dobrzyński – bye; (8) Kaczmarek – Kubicz 7:5, 6:4; Marek – Faryniarz 6:4, 6:4; Owczarz – Masłowski 6:3, 6:3; (2) Kaleta – bye.

Druga runda: Kazanowski – Jantos 7:5, 6:1; Naduk – Baranowski 0:6, 7:5, 6:3; Charkiewicz – Szymczyk 6:0, 6:0; Zielonka – Kuchmacz 6:0, 6:1; Michałek – Krawczyński 6:1, 6:2; Duś – Dobrzyński 6:3, 6:4; Marek – Kaczmarek 6:4, 6:2; Kaleta – Owczarz 7:6 (3), 6:4.

Ćwierćfinały: Kazanowski – Naduk 6:2, 6:1; Charkiewicz – Zielonka 6:1, 6:1; Duś – Michałek 6:4, 7:5; Kaleta – Marek 6:3, 6:2.

Półfinały: Kazanowski – Charkiewicz 6:4, 7:6 (6); Kaleta – Duś 3:6, 6:0, 7:5.

Finał singla: Kaleta – Kazanowski 6:3, 6:4.

Finał debla: Duś/Michałek – Kaleta/Kazanowski 6:4, 6:2.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności