Polski Tenis

WYNIKI

FUDŻAJRA: Golubic - Snigur 7:5, 6:1; Tauson - Nara 2:3 i krecz Japonki; STAMBUŁ: Bonzi - Hoang 6:7 (5), 6:1, 7:5; Rinderknech - Huesler 7:5, 6:3; Safwat - Soeda walkower.

Jutro początek zgrupowania w Bydgoszczy

przez maka

W hali Łuczniczka w Bydgoszczy położono już nawierzchnię taraflex, którą oglądali przedstawiciele Polskiego Związku Tenisowego i Tomasz Wiktorowski, kapitan polskiej kadry.

W najbliższy weekend Polki zmierzą się z Belgijkami w meczu, którego stawką będzie możliwości gry o Grupę Światową Pucharu Federacji. W przypadku porażki przyjdzie nam walczyć o utrzymanie się w Grupie II.

Powoli do Bydgoszczy docierać będą zawodniczki: Agnieszka Radwańska, Marta Domachowska, Klaudia Jans i Alicja Rosolska.

Zgrupowanie rozpocznie się w poniedziałek, ale wszystkie nasze tenisistki będą na miejscu we wtorkowe popołudnie.

Wtedy też zaplanowany jest pierwszy oficjalny trening i odprawa polskiej ekipy.

Również na raty docierają Belgijki. W poniedziałek przylatuje kapitan Sabine Appelmans, a w środę liderka drużyny Yanina Wickmayer (na zdjęciu).

TERMINY

W sobotę początek spotkań o godz. 14.30 – rozegrane zostaną dwa mecze singlowe. Pojedynki rozgrywane są według zasady, pierwsza rakieta jednego kraju z drugą rywalek.

Natomiast w niedzielę od godz. 12.00 odbędą się dwa single i pojedynek deblowy.

BILETY

Normalne wejściówki kosztują 30 i 40 zł, a ulgowe 20 i 30 zł. Do nabycia są również karnety: normalny w cenie 50 i 65 zł, ulgowe za 30 i 50 zł. Ceny są zróżnicowane ze względu na sektory.

Można zamawiać je drogą internetową, na stronie eBilet.pl, są też do kupienia w salonach Empik-u i Ruch-u S.A. oraz w kasach HSW „Łuczniczka”.

Więcej wieści z Bydgoszczy już jutro.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności