Polski Tenis

WYNIKI

LYON WTA: Ferro - Fręch 5:7, 7:5, 7:5; Minnen - Kawa 7:5, 7:5; Tauson - Alexandrova 6:3, 6:4; Rus - Xiyu Wang 7:6 (6), 6:4; Babos - Gracheva 6:4, 5:7, 6:3; Stojanovic - Cirstea 6:4, 6:0; DOHA WTA: Azarenka - Kuznetsova 6:2, 6:3; Muguruza - V. Kudermetova 6:2, 7:6 (4); Kontaveit - Brady 6:1, 6:2; Pegula - Doi 6:2, 6:2; Kr. Pliskova - Bucsa 6:2, 6:2; Siegemund - Tsurenko 7:6 (4), 6:4; Blinkova - Mattek-Sands 6:2, 6:3; Kerber - Buyukakcay 6:4, 6:2; Sakkari - Sherif 6:0, 6:3; Ostapenko - Bertens 6:0, 6:2; ROTTERDAM ATP: Norrie - Basilashvili 6:0, 6:3; Nishikori - Auger-Aliassime 7:6 (4), 6:1.

Jutro rusza Bydgoszcz Centrum Cup

przez maka

Zawodowy tenis wraca nad Brdę. W sobotę rozpoczyna się męski futures Bydgoszcz Centrum Cup (korty ziemne, 10 tys. $).

Zawody odbędą się na kortach KS Centrum przy ul. Nowotoruńskiej 8.

W turnieju głównym – dzięki pozycji w rankingu ATP – wystąpi wielu Polaków: Dawid Olejniczak, Grzegorz Panfil, Marcin Gawron, Błażej Koniusz, Piotr Gadomski, Mateusz Szmigiel i Sebastian Chyliński.

Dzikie karty otrzymali już bydgoszczanie Jarosław Bieńkowski (na zdjęciu) i Adam Majchrowicz oraz utalentowani juniorzy Bartosz Sawicki i Maciej Smoła.

Drugą siłą będą Czesi: Jiri Skoloudik, David Novak, Jiri Kosler, Robert Rumler, Michal Konecny, Radim Urbanek i Jakub Lustyk.

Ponadto do Bydgoszczy chcą przyjechać: Białorusini Siergiej Betau i Dmitrij Zhyrmont, Brytyjczyk Andrew Gregory, Francuz Nicolas Rosenzweig i Japończyk Hiroyasu Ehara.

Wczoraj odbyło się losowanie eliminacji. Walczyć w nich będą m.in. Mikołaj Szmyrgała, Marek Mrozek, Mateusz Moj, Hubert Gąsiorek, Marcin Chlebowski czy Marek Pokrywka.

Drabinka

Pierwsza runda: (1) Bujdo – bye; Miroński – M. Janik; Iżycki – Jabłoński; Kon. Mularczyk – bye; (2) Domaszewicz – bye; Opieczonek – bye; Gąsiorek – P. Zbroja; W. Lutkowski – bye; (3) Rajski – bye; Wagner – Sołtyka; Hrabec – Orlikowski; A. Mlazga – bye; (4) Rohan – bye; Pfeiffer – Knudtzon; Włodarczyk – Grabowski; Moj – bye; (5) Bednarek – bye; Kur – Yessenkulov; Richter – Werstak; Orliński – bye; (6) Godlewski – bye; Chlebowski – Brandys; Pydyszewski – Zhakupov; Nagyi – bye; (7) Varga – bye; Grusiecki – Michałowski; Mrozek – Majauskas; Olfans – bye; (8) Szmyrgała – bye; Pokrywka – Kazakov; Szostak – Steiro; (9) Gozdur.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności