Polski Tenis

WYNIKI

LYON WTA: Minnen - Kawa 7:5, 7:5; Tauson - Alexandrova 6:3, 6:4; Rus - Xiyu Wang 7:6 (6), 6:4; Babos - Gracheva 6:4, 5:7, 6:3; Stojanovic - Cirstea 6:4, 6:0; DOHA WTA: Azarenka - Kuznetsova 6:2, 6:3; Muguruza - V. Kudermetova 6:2, 7:6 (4); Kontaveit - Brady 6:1, 6:2; Pegula - Doi 6:2, 6:2; Kr. Pliskova - Bucsa 6:2, 6:2; Siegemund - Tsurenko 7:6 (4), 6:4; Blinkova - Mattek-Sands 6:2, 6:3; Kerber - Buyukakcay 6:4, 6:2; Sakkari - Sherif 6:0, 6:3; Ostapenko - Bertens 6:0, 6:2; ROTTERDAM ATP: Norrie - Basilashvili 6:0, 6:3; Nishikori - Auger-Aliassime 7:6 (4), 6:1.

Kaleta zwycięża w Sobota Tour

przez maka

Katarzyna Kaleta triumfowała w ogólnopolskim turnieju klasyfikacyjnym kobiet Sobota Tour.

Na starcie w Centrum Tenisowym Sobota koło Poznania pojawiło się szesnaście tenisistek.

O cztery czołowe miejsca walczyły Katarzyna Kaleta, Sylwia Mikołajczuk, Marta Lewandowska i Natalia Kozel.

Kaleta i Mikołajczuk w finałowej grupie odniosły po dwie wygrane, ale w bezpośrednim meczu lepsza była Kasia.

Trzecia była Lewandowska, a czwarta Kozel. Natalia jako jedyna pokonała Kaletę.

Eliminacje

Grupa A: Kaleta – Pietrkiewicz 6:2, 6:3; Pająk – Kiełpikowska 6:0, 6:1; Kaleta – Kiełpikowska 6:1, 6:1; Pietrkiewicz – Pająk 6:4, 6:1; Kaleta – Pająk 6:2, 6:2; Pietrkiewicz – Kiełpikowska 6:2, 6:0; kolejność: 1. Kaleta, 2. Pietrkiewicz, 3. Pająk, 4. Kiełpikowska.

Grupa B: Mikołajczuk – Lisiecka 6:0, 6:1; Goławska – Halicka 4:6, 6:1, 10:0; Mikołajczuk – Halicka 6:3, 7:6; Goławska – Lisiecka 7:5, 6:2; Mikołajczuk – Goławska 6:2, 6:1; Lisiecka – Halicka 6:3, 6:4; kolejność: 1. Mikołajczuk, 2. Goławska, 3. Lisiecka, 4. Halicka.

Grupa C: Lewandowska – Sawicka 6:2, 6:2; Kornek – Kossowska 6:4, 6:4; Lewandowska – Kornek 7:6, 6:0; Kossowska – Sawicka 6:4, 6:1; Lewandowska – Kossowska 6:4, 6:2; Kornek – Sawicka 6:7, 6:4, 14:12; kolejność: 1. Lewandowska, 2. Kornek, 3. Kossowska, 4. Sawicka.

Grupa D: Kozel – Sobiecka 6:2, 6:4; Staniszewska – Kostencka 6:2, 6:2; Kozel – Kostencka 6:0, 6:0; Staniszewska – Sobiecka 6:1, 6:3; Kozel – Staniszewska 6:3, 6:4; Sobiecka – Kostencka 7:6, 6:0; kolejność: 1. Kozel, 2. Staniszewska, 3. Sobiecka, 4. Kostencka.

Finały

Miejsca 1-4: Kaleta – Mikołajczuk 6:2, 6:4; Lewandowska – Kozel 6:4, 4:6, 10:7; Kaleta – Lewandowska 7:5, 7:5; Mikołajczuk – Kozel 6:4, 6:2; Mikołajczuk – Lewandowska 6:0, 3:6, 10:7; kolejność: 1. Kaleta, 2. Mikołajczuk, 3. Lewandowska, 4. Kozel.

Miejsca 5-8: Goławska – Pietrkiewicz 6:4, 6:2; Staniszewska – Kornek 7:6, 6:2; Goławska – Kornek 6:1, 6:3; Pietrkiewicz – Staniszewska 7:5, 6:1; Goławska – Staniszewska 6:2, 6:3; Pietrkiewicz – Kornek 6:1, 6:0; kolejność: 5. Goławska, 6. Pietrkiewicz, 7. Staniszewska, 8. Kornek.

Miejsca 9-12: Pająk – Sobiecka 1:6, 6:3, 10:6; Lisiecka – Kossowska 6:2, 6:1; Lisiecka – Pająk 6:0, 6:0; Sobiecka – Kossowska 6:3, 6:2; Kossowska – Pająk 6:0, 6:0; Lisiecka – Sobiecka6:3, 3:6, 10:7; kolejność: 9. Lisiecka, 10. Sobiecka, 11. Kossowska, 12. Pająk.

Miejsca 13-16: Sawicka – Kiełpikowska 6:0, 6:0; Sawicka – Kostencka 6:1, 6:4; Kostencka – Kiełpikowska 7:5, 6:1; wycofała się Halicka; kolejność: 13. Sawicka, 14. Kostencka, 15. Kiełpikowska, 16. Halicka.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności