Polski Tenis

WYNIKI

HALLE ATP 500: Humbert - Rublev 6:3, 7:6 (4); Krawietz/Tecau - Auger-Aliassime/Hurkacz 7:6 (4), 6:4; LONDYN ATP 500: M. Berrettini - Norrie 6:4, 6:7 (5), 6:3; Herbert/Mahut - Opelka/Peers 6:4, 7:5; BERLIN WTA 500: Samsonova - Bencic 1:6, 6:1, 6:3; Azarenka/Sabalenka - Melichar/Schuurs 4:6, 7:5, 10:4; BIRMINGHAM WTA 250: Jabeur - Kasatkina 7:5, 6:4; Bouzkova/Hradecka - Jabeur/Perez 6:4, 2:6, 10:8; MAJORKA ATP 250: Thompson - Andujar 2:6, 7:6 (4), 6:2; Mannarino - Struff 7:6 (3), 6:3; BAD HOMBURG WTA 250: Tig - Barthel 7:6 (4), 6:3; Siniakovva - Gracheva 6:3, 6:2; Anisimova - Kovinic 6:2, 6:1; Korpatsch - Peterson 7:5, 2:6, 7:6 (5); Doi - Danilina 6:2, 6:2; Podoroska - Guth 6:0, 6:3; Petkovic - Cirstea 6:3, 6:4.

Kids Cup – ATP Open w Krakowie

przez maka

Nasz portal patronuje krakowskim rozgrywkom młodych tenisistów do 12 lat.

Pierwszy turniej z cyklu Kids Cup – pod nazwą ATP Open – zgromadził na starcie 41 dziewcząt i chłopców.

Przyjechali z Krakowa, Tarnowa, Kielc, Zabrza, Buska Zdroju, Jarosławia, Rzeszowa, Stalowej Woli, Piotrkowa Trybunalskiego, Bytomia, Bochni i Bielska Białej.

Szczególnie gratulujemy i dziękujemy całej grupie Mini (do lat 8), która nie bała się stanąć w szranki rywalizacji i dzielnie walczyła o nagrody.

Turniej był rozgrywany w trzech kategoriach wiekowych: Mini – do lat 8, Futures 9-10 lat i Elite – 11-12 lat.

Klasyfikacje

Mini: 1. Karolina Mazurek, 2. Rozalia Gruszczyńska, 3. Dawid Duda, 4. Paulina Bator.

Futures – dziewczęta: 1. Aleksandra Wierzbowska, 2. Aleksandra Nadajewska, 3-4. Aleksandra Starzyk i Aleksandra Bator.

Futures – chłopcy: 1. Wojciech Kasperski , 2. Piotr Kusiewicz, 3. Bartłomiej Nędza.

Elite – dziewczęta: 1. Maja Piwowar, 2. Alicja Stańczyk, 3. Adrianna Saribekyan.

Elite – chłopcy: 1. Julian Radoń, 2. Aleks Prochal, 3. Michał Bylica, 4. Mateusz Faliński.

Więcej o turnieju na stronie www.TenisDlaDzieci.pl

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności