Polski Tenis

WYNIKI

ROTTERDAM ATP 500: Hurkacz - Mannarino 6:3, 7:6 (6); Khachanov - Wawrinka 6:4, 7:5; De Minaur - Millman 6:1, 6:4; Rublev - Giron 7:6 (1), 6:3; Chardy - Humbert 4:6, 7:6 (5), 7:6 (4); Koolhof/Kubot - McLachlan/Nishikori 7:5, 3:6, 10:6; BUENOS AIRES ATP 250: Mager - Caruso 7:6 (5), 6:4; L. Klein - A. Martin 6:4, 6:3; Nagal - J. Sousa 6:2, 6:0; DOHA WTA 500: Pegula - Q. Wang 6:3, 6:1; Jabeur - Blinkova 6:2, 6:2; Keys - Bencic 6:4, 6:1; Siegemund - Rybakina 7:6 (7), 7:6 (5); Pavlyuchenkova - Kr. Pliskova 6:2, 6:3; LYON WTA 250: Martincova - Gatto-Monticone 6:2, 3:6, 6:2; Gasparyan - Zavatska 6:4, 6:1; Mladenovic - Buzarnescu 5:7, 7:5, 6:2; Badosa - Tan 6:4, 0:6, 7:6 (5); Voegele - Bara 7:6 (3), 6:7 (5), 6:3.

Klub z Bytomia drużynowym mistrzem Polski

przez maka

W Bytomiu zakończyły się drużynowe mistrzostwa Polski seniorów.

W turnieju zagrały ekipy: Mera Warszawa, Legia Warszawa, AZS Poznań, ZTT Złotoryja, Znicz Legnica/Skrzypczak Team, SKT Sopot oraz Carbo-Koks/Górnik Bytom.

Trzecie miejsce wywalczyli zawodnicy Mery pokonując Legię. Tytuł drużynowych mistrzów Polski obronili zawodnicy z Bytomia. W finale wygrali z drużyną z Poznania.

ĆWIERĆFINAŁY

Carbo-Koks Górnik – bye

Legia – Znicz 6:1 (Wojciech Lutkowski – Tomasz Skrzypczak 6:0, 6:0; Tomasz Olfans – Dariusz Skrzypczak jr 6:0, 6:0; Roy Brandys – Adam Skrzypczak 2:6, 6:3, 5:7; Krzysztof Bartosiewicz – Waldemar Skrzypczak 6:0, 6:1; Piotr Lutkowski – Dariusz Skrzypczak 6:1, 6:2; Bartosiewicz/W. Lutkowski – D. Skrzypczak jr/A. Skrzypczak 6:2, 6:2; P. Lutkowski/Brandys – D. Skrzypczak/W. Skrzypczak 6:0, 6:2)

Mera – SKT Sopot 5:2 (Dawid Olejniczak – Maciej Jabłoński 6:2, 6:2; Dawid Celt – Mateusz Kubach 6:0, 6:0; Mikołaj Szmyrgała – Filip Zbroja 6:3, 6:4; Daniel Kossek – Tomasz Sołtyka 1:6, 3:6; Adam Chadaj – Mateusz Miroński 6:0, 6:0; Celt/Kossek – Jabłoński/Miroński 4:6, 4:6; Jan Serdakowski/Szmyrgała – Kubach/Sołtyka 7:5, 7:5)

AZS Poznań – ZTT Złotoryja 4:3 (Piotr Gadomski – Marek Pokrywka 4:6, 7:5, 6:2; Hubert Gąsiorek – Kacper Mularczyk 3:6, 7:5, 2:6; Robert Godlewski – Daniel Wodniak 6:0, 6:2; Zbyszko Siekierczak – Konrad Mularczyk 2:6, 2:6; Bartosz Sawicki – Tomasz Buczko 6:2, 6:4; Gadomski/Godlewski – Kac. Mularczyk/Pokrywka 4:6, 6:3, 10:8; Gąsiorek/Sawicki – Buczko/Kon. Mularczyk 6:3, 6:7, 8:10)

PÓŁFINAŁY

Carbo-Koks Górnik – Legia 5:2 (Grzegorz Panfil – W. Lutkowski 6:1, 4:6, 6:1; Błażej Koniusz – Olfans 6:1, 6:4; Mateusz Szmigiel – Roy Brandys 6:1, 6:1; Bojan Szumański – Bartosiewicz 5:7, 6:2, 6:1; Mateusz Kowalczyk – P. Lutkowski 6:0, 6:4; Mateusz Moj/Szmigiel – Bartosiewicz/Olfans 4:6, 3:6; Przemysław Filipek/Patryk Janik – Brandys/P. Lutkowski 2:6 0:6)

AZS Poznań – Mera 4:3 (Gadomski – Olejniczak 6:1, 6:4; Gąsiorek – Celt 0:6, 1:6; Godlewski – Szmyrgała 6:4, 6:4; Siekierczak – Serdakowski 5:7, 6:2, 6:4; Sawicki – Chadaj 1:6, 0:6; Gadomski/Godlewski – Celt/Olejniczak 6:3, 3:6, 11:9; Gąsiorek/Sawicki – Chadaj/Szmyrgała 6:4, 4:6, 7:10).

Mecz o III miejsce

Mera – Legia 5:2(Olejniczak – W. Lutkowki 6:4, 6:2; Celt – Olfans 6:3, 6:2; Szmyrgała – Brandys 3:6, 6:4, 6:4; Serdakowski – Bartosiewicz 5:7, 6:3, 5:7; Chadaj – P. Lutkowski 6:3, 6:1; Olejniczak/Celt – W. Lutkowski/Bartosiewicz 6:3, 6:3; Szmyrgała/Chadaj – Brandys/P. Lutkowski 5:7, 5:7).

FINAŁ

Carbo-Koks Górnik – AZS Poznań 6:1 (Panfil – Gadomski 6:3, 3:6, 6:3; Koniusz – Gąsiorek 6:1, 6:1; Szmigiel – Godlewski 2:6, 2:6; Szumański – Siekierczak 6:0, 6:4; Kowalczyk – Sawicki 6:0, 6:2; Szmigiel/Moj – Gadomski/Godlewski 6:4, 6:4; P. Janik/Filipek – Gąsiorek/Sawicki 6:4, 6:4.

Strona internetowa zawodów – Kliknij tutaj

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności