Polski Tenis

WYNIKI

ROTTERDAM ATP 500: Hurkacz - Mannarino 6:3, 7:6 (6); Khachanov - Wawrinka 6:4, 7:5; De Minaur - Millman 6:1, 6:4; Rublev - Giron 7:6 (1), 6:3; Chardy - Humbert 4:6, 7:6 (5), 7:6 (4); Koolhof/Kubot - McLachlan/Nishikori 7:5, 3:6, 10:6; BUENOS AIRES ATP 250: Mager - Caruso 7:6 (5), 6:4; L. Klein - A. Martin 6:4, 6:3; Nagal - J. Sousa 6:2, 6:0; DOHA WTA 500: Pegula - Q. Wang 6:3, 6:1; Jabeur - Blinkova 6:2, 6:2; Keys - Bencic 6:4, 6:1; Siegemund - Rybakina 7:6 (7), 7:6 (5); Pavlyuchenkova - Kr. Pliskova 6:2, 6:3; LYON WTA 250: Martincova - Gatto-Monticone 6:2, 3:6, 6:2; Gasparyan - Zavatska 6:4, 6:1; Mladenovic - Buzarnescu 5:7, 7:5, 6:2; Badosa - Tan 6:4, 0:6, 7:6 (5); Voegele - Bara 7:6 (3), 6:7 (5), 6:3.

Koksijde – Bona wyeliminowała Jegiołkę

przez maka

Trzy Polki przystąpiły do walki turnieju w Belgii.

Katarzyna Piter (278 w rankingu WTA) nie obroniła tytułu w Flanders Ladies Trophy Koksijde (korty ziemne, 25 tys. $). W pierwszej rundzie przegrała z Hiszpanką Ines Ferrer-Suarez (364) 6:3, 4:6, 4:6.

Justyna Jegiołka (349) wygrała z Belgijką Elyne Boeykens (974) 7:6 (1), 6:2, ale uległa Włoszce Annalisie Bonie (268) 3:6, 2:6.

Justyna kiepsko rozpoczęła spotkanie. Straciła podanie w drugim i czwartym gemie (0:4). Polka obroniła dwie piłki setowe. Utrzymała swój serwis (1:5) i zdobyła breaka (2:5). Dołożyła własnego gema wygranego do zera (3:5). Przegrała przy czwartym setbolu (3:6).

Włoszka przełamała Jegiołkę w pierwszym i siódmym gemie drugiej partii (2:5). Polka przegrała seta (2:6) i cały mecz.

Wyniki

Pierwsza runda: (1) Bertens – Grymalska 6:2, 7:5; Muguruza Blanco – Verhamme 6:1, 6:2; Van Dyck – Oyen 5:7, 6:4, 6:1; (6) Bergot – Pipiya 2:6, 7:5, 7:5; Schaefer – (3) Lim 6:3, 6:4; Cepelova – Boev 6:1, 6:1; Van Uitert – Zimmermann 6:1, 6:3; (5) Schoofs – Ryzhonkova 6:3, 6:2; (7) Bona – Fernandez-Brugues 6:1, 4:6, 6:3; Jegiołka – Boeykens 7:6 (1), 6:2; Ferrer-Suarez – Piter 3:6, 6:4, 6:4; (4) Gronert – Van Uytvanck 6:4, 6:4; (8) Remondina – Barbieri 6:2, 3:6, 6:4; Khromacheva – Papamichail 6:3, 6:2; Gledacheva – Balducci 6:0, 6:4; (2) Kostova – Kerkhove 6:3, 7:5.

Druga runda: Bertens – Muguruza Blanco 6:1, 6:2; Bergot – Van Dyck 6:0, 6:2; Cepelova – Schaefer 6:3, 6:3; Schoofs – Van Uitert 6:2, 6:0; Bona – Jegiołka 6:3, 6:2; Ferrer-Suarez – Gronert 6:4, 6:2; Remondina – Khromacheva; Kostova – Gledacheva walkower.

W eliminacjach startowała Patrycja Sanduska (489). Wygrała z Belgijką Lize Leenknecht (br) 6:1, 6:3, ale uległa Kimberley Zimmermann (br) 4:6, 1:6.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności