Polski Tenis

WYNIKI

PUCHAR DAVISA - POLSKA - SALWADOR W KALISZU: Kubot/Zieliński – Arevalo/Miralles 6:4, 6:2; Marek - Arevalo 4:6, 2:6; ROTTERDAM ATP 500: Rublev - S. Tsitsipas 6:3, 7:6 (2); Fucsovics - Coric 6:4, 6:1; BUENOS AIRES ATP 250: F. Cerundolo - Ramos-Vinolas 7:6 (5), 3:6, 6:2; Schwartzman - Kecmanovic 6:0, 6:4; DOHA WTA 500: Kvitova - Muguruza 6:2, 6:1; LYON WTA 250: Tauson - Badosa 7:5, 6:1; Golubic - Ferro 4:6, 6:0, 7:6 (4).

Kołat uległa Kontaveit

przez maka

Natalia Kołat rywalizuje w turnieju w Tallinie.

W pierwszej rundzie pokonała Ukrainkę Yevgeniyę Kryvoruchko (663) 6:4, 6:2.

O ćwierćfinał Natalia grała z Finką Piią Suomalainen (507). Zwyciężyła 6:1, 7:5.

W meczu o awans do półfinału walczyła z 15-letnią Estonką Anett Kontaveit (br).

W pierwszym secie Polka prowadziła 3:2, ale cztery kolejne gemy zdobyła rywalka (3:6). W drugiej partii wygrywała 2:0, ale przegrała 3:6.

Polka (1066 w rankingu WTA) w swoim pierwszym starcie w stolicy Estonii wspólnie z Weroniką Domagałą triumfowała w turnieju gry podwójnej.

W tym tygodniu zwycięsko przebrnęła eliminacje do turnieju głównego. W decydującym pojedynku wygrała z Francuzką Mathilde Cor (1147) 7:5, 6:3.

Wyniki

Pierwsza runda: (1) Ruutel – Gaverova 6:1, 6:1; Vorobjova – Milosavljevic 6:4, 6:1; Mironova – Vovk 6:0, 6:4; (5) Marcinkevica – Kukharchuk 6:4, 6:4; (3) Luknarova – Burnett 6:3, 6:3; Curovic – Cor 6:4, 6:2; Vinogradova – Holert 7:6 (5), 6:4; Kirillova – (6) Zharkova 6:1, 3:6, 6:4; Kontaveit – (7) Susanyi 7:6 (9), 7:5; van Riet – Semenenko 6:2, 6:2; Kołat – Kryvoruchko 6:4, 6:2; (4) Suomalainen – Borecka 4:6, 7:6 (4), 6:2; P. Rodionova – (8) Artamonova 4:0, krecz Rosjanki; Scimone – Flood 3:6, 6:4, 6:1; Negrin – Buchina 7:6 (5), 2:0 krecz Rosjanki; Darishina – (2) Honcova 6:3, 6:2.

Druga runda: (1) Ruutel – Vorobjova 6:1, 6:1; Mironova – (5) Marcinkevica 1:6, 6:1, 7:6 (5); (3) Luknarova – Curovic 6:3, 6:4; Vinogradova – Kirillova 7:5, 6:3; Kontaveit – van Riet 6:2, 6:2; Kołat – (4) Suomalainen 6:1, 7:5; P. Rodionova – Scimone 6:1, 3:1 krecz Włoszki; Darishina – Negrin 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: (1) Ruutel – Mironova 6:3, 6:4; (3) Luknarova – Vinogradova 6:1, 6:3; Kontaveit – Kołat 6:3, 6:3; Darishina – P. Rodionova 6:4, 6:3.

Półfinały: Luknarova – Ruutel 6:0, 6:4; Kontaveit – Darishina 6:1, 6:3.

Finał: Kontaveit – Luknarova 6:4, 4:6, 6:2.

W deblu z Czeszką Martiną Borecką zostały rozstawione z jedynką. Wygrały z Estonkami Kadi Ilves i Piret Ilves 6:4, 6:3.

W kolejnym meczu przegrały z Estonkami Maret Ani i Kontaveit 3:6, 2:6.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności