Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Tsitsipas - Ruud 6:1, 6:4; Gille/Vliegen - Melo/Zverev 5:7, 6:3, 10:5. 

Kolejne aktualności na listach zgłoszeń

Ivo Karlović nie będzie jedną z gwiazd turnieju w Houston.

Także bez Peztschnera

W U.S. Men’s Clay Court Championships – dzięki dzikiej karcie – zagra Jerzy Janowicz (na zdjęciu). Dziś z zawodów wycofali się Chorwat Ivo Karlović i Niemiec Philipp Petzschner.

Marcel Granollers, były mistrz zawodów w Houston, zdecydował się na start w Maroku, dlatego też zwolniły się aż trzy miejsca w drabince głównej. Zajęli je: Amerykanie Wayne Odesnik i Jesse Levine oraz Kazach Michaił Kukushkin.
Granollers za Becka

Łukasz Kubot będzie po raz pierwszy w karierze wysoko rozstawiony w turnieju ATP. W Grand Prix Hassana II zagra prawdopodobnie z „4”.

W Casablance nie doszło dziś do wielkich zmian. Z udziału w imprezie zrezygnował tylko Słowak Karol Beck. Zastąpi go wspomniany wcześniej Granollers.

Trzech wypadło z Monzy

Michał Przysiężny nadal figuruje na liście zgłoszeń challengera we Włoszech. W miejscowości Monza zabraknie natomiast trzech awizowanych wcześniej zawodników: Włocha Simone Bolelliego, Ukraińca Ivana Sergeyeva i Niemca Juliana Reistera.

W ich miejsce zaprezentują się Francuz Vincent Millot, Czech Dusan Lojda i Chilijczyk Jorge Aguilar. Ponadto w turnieju wystąpią m.in. Belg Christophe Rochus, Argentyńczyk Martin Vassallo-Arguello, Niemiec Daniel Brands czy Jamajczyk Dustin Brown.

Kategoria: