Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON: Jabeur - Kawa 6:4, 6:0; Riske-Amritraj - Chwalińska 3:6, 6:1, 6:0; Kerber - Linette 6:3, 6:3; C. Garcia - Raducanu 6:3, 6:3; Begu - Cocciaretto 6:4, 6:4; Niemeier - Kontaveit 6:4, 6:0; S. Zhang - Kostyuk 7:6 (6), 6:2; Tsurenko - Kalinina 3:6, 6:4, 6:3; Pegula - Vekic 6:3, 7:6 (2); Ostapenko - Wickmayer 6:2, 6:2; Minnen - Muguruza 6:4, 6:0; T. Maria - Cirstea 6:3, 1:6, 7:5; Parry - Hontama 6:3, 6:2; Bouzkova - A. Li 6:0, 6:3; Kar. Pliskova - Martincova 7:6 (1), 7:5; Dart - Masarova 6:1, 6:4; Goffin - Baez 6:1, 6:2, 6:4; S. Johnson - Peniston 6:3, 6:2, 6:4; Tiafoe - Marterer 6:2, 6:2, 7:6 (3); Otte - Ch. Harrison 3:1 i krecz Amerykanina; Kecmanovic - Tabilo 7:6 (4), 7:6 (3), 3:6, 6:3; Humbert - Ruud 3:6, 6:2, 7:5, 6:4; Djokovic - Kokkinakis 6:1, 6:4, 6:2; Bublik - Lajovic 7:6 (7), 6:2, 7:5; Norrie - Munar 6:4, 3:6, 5:7, 6:0, 6:2; Basilashvili - Halys 7:6 (7), 0:6, 7:5, 7:6 (5).
Fortuna
Polska Liga Tenisa

Kołobrzeg Kids Cup TE skrzatów – Wierzbowska i Taczała z tytułami

Nad morzem zakończył się turniej do lat 12 Kołobrzeg Kids Cup by Hotel Pro-Vita.

Zmagania na kortach klubu Tennis Park Kołobrzeg przy ul. Sikorskiego 1 odbywały się w ramach cyklu Tennis Europe.

W zawodach triumfowali Aleksandra Wierzbowska i Dawid Taczała. Tytuły w deblu wywalczyli Weronika Baszak i Wierzbowska oraz Mikołaj Lorens i Taczała.

SINGIEL SKRZATEK

Pierwsza runda: Adamczuk – bye; Avetisyan – Gonciarz 6:0, 6:0; Rodig – Czarnecka 6:1, 6:0; Baszak – Dittmann 6:0, 6:3; Sarnowska – bye; A. Formella – Smejlis 6:2, 6:3; Jonasdottir – Semenenya 6:2, 6:3; Wirges – Kotylak 6:0, 6:0; Wygonowska – Kontareva 6:2, 6:0; Wierzbowska – Gołaś 6:0, 6:2; Szkudlarek – Kosakowska 7:5, 6:2; Adamczewska – Bohm 6:2, 5:1; K. Wybudowska – Peruga 6:2, 6:0; Dzemeshkevich – Szczepańska 6:0, 6:0; Van Poelgeest – Krajewska 6:0, 6:0; Nebelska – bye.

Druga runda: Avetisyan – Adamczuk 6:1, 6:0; Baszak – Rodig 6:1, 6:1; A. Formella – Sarnowska 6:0 i krecz Julii; Wirges – Jonasdottir 6:1, 6:2; Wierzbowska – Wygonowska 6:2, 6:1; Adamczewska – Szkudlarek 6:0, 6:0; Dzemeshkevich – K. Wybudowska 2:6, 6:4, 6:4; Van Poelgeest – Nebelska 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Baszak – Avetisyan 7:5, 3:6, 6:1; Wirges – A. Formella 6:0, 6:1; Wierzbowska – Adamczewska 6:0, 6:0; Van Poelgeest – Dzemeshkevich 6:1, 6:3.

Półfinały: Wirges – Baszak 6:2, 5:7, 6:2; Wierzbowska – Van Poelgeest 6:4, 6:2.

Finał: Wierzbowska – Wirges 6:2, 6:3.

SINGIEL SKRZATÓW

Pierwsza runda: Petrie – Kroeger 6:1, 6:0; P. Wiśniewski – Biskauskis 6:0, 6:4; B. Zgoła – Moldehn 6:4, 6:0; Borzych – Almansur 6:1, 6:4; Sanchez Martinez – Krotowski 6:1, 6:0; Lorens – L. Formella 3:6, 6:2, 6:1; Kaśnikowski – Baikousis 6:3, 6:1; Rassolov – Kułakowski walkower; Taczała – Rathay 6:1, 6:1; Strzałkowski – Jensen 6:1, 6:0; Kleeberg – Hramogin 6:0, 6:1; Kamrowski – Hoeft 6:4, 2:3 i krecz Niemca; P. Pawlak – Kuriga 6:2, 3:0 i krecz Rosjanina; Stochmal – Stanitzek 6:0, 6:1; Ivanienko – Szajrych 7:5, 6:2; Tesic – A. Bojarski 6:0, 6:1.

Druga runda: Petrie – P. Wiśniewski 6:4, 6:4; B. Zgoła – Borzych 6:1, 6:2; Lorens – Sanchez Martinez 6:0, 6:1; Kaśnikowski – Rassolov 6:0, 6:0; Taczała – Strzałkowski 6:3, 6:0; Kleeberg – Kamrowski 5:7, 6:2, 6:3; P. Pawlak – Stochmal 6:1, 6:0; Tesic – Ivanenko 6:0, 6:1.

Ćwierćfinały: B. Zgoła – Petrie 4:6, 6:4, 6:2; Lorens – Kaśnikowski 6:0, 6:4; Taczała – Kleeberg 6:0, 6:2; P. Pawlak – Tesic 7:5, 6:4.

Półfinały: Lorens – B. Zgoła 6:2, 6:4; Taczała – P. Pawlak 6:2, 6:2.

Finał: Taczała – Lorens 6:2, 6:1.

DEBEL SKRZATEK

Pierwsza runda: Baszak/Wierzbowska – Bohm/Vean Poelgeest 6:2, 6:1; Gołaś/K. Wybudowska – Adamczewska/Kosakowska 6:2, 6:1; Dzemeshkevich/Wygonowska – Adamczuk/Czarnecka 6:3, 6:0; Jonasdottir/Wirges – Sarnowska/Szkudlarek 6:1, 6:4; Avetisyan/Gonciarz – Nebelska/Szczepańska 6:4, 6:2; Kontareva/Semenenya – A. Formella/Kotylak 6:2, 6:3.

Ćwierćfinały: Baszak/Wierzbowska – Krajewska/Rodig 6:4, 6:0; Gołaś/K. Wybudowska – Dzemeshkevich/Wygonowska 6:4, 6:3; Avetisyan/Gonciarz – Jonasdottir/Wirges 6:2, 6:4; Peruga/Smejlis – Kontareva/Semenenya walkower.

Półfinały: Baszak/Wierzbowska – Gołaś/K. Wybudowska 6:1, 6:2; Avetisyan/Gonciarz – Peruga/Smejlis 6:1, 6:3.

Finał: Baszak/Wierzbowska – Avetisyan/Gonciarz 6:1, 6:1.

DEBEL SKRZATÓW

Pierwsza runda: Baikousis/Moldehn – Stochmal/B. Zgoła 1:6, 6:2, 10:5; Kleeberg/Martinez Sanchez – Hramogin/Jensen 6:1, 6:2; L. Formella/Tesic – Bojarski/Kamrowski 6:3, 6:0; Lorens/Taczała – Biskauskis/Rassolov 6:0, 6:1.

Ćwierćfinały: Baikousis/Moldehn – Krotowski/Strzałkowski 3:6, 6:4, 10:4; Kleeberg/Martinez Sanchez – Borzych/P. Wiśniewski 6:3, 6:2; Lorens/Taczała – L. Formella/Tesic 6:0, 6:4; Kaśnikowski/P. Pawlak – Ivanenko/Rathay 6:0, 6:2.

Półfinały: Kleeberg/Martinez Sanchez – Baikousis/Moldehn 6:3, 6:0; Lorens/Taczała – Kaśnikowski/P. Pawlak 6:3, 6:2.

Finał: Lorens/Taczała – Kleeberg/Martinez Sanchez 6:1, 7:6 (2).

ELIMINACJE SKRZATÓW

Pierwsza runda: Stanitzek – Lis 6:2, 6:4; Sanchez Martinez – N. Dzudzewicz 6:0, 6:1; Kroeger – Ovechkin 6:3, 6:3; Baikousis – Dastanka 6:2, 6:2; Rathay – Frid 6:1, 6:1.

Bez gry awans wywalczyli: Hoeft, Kleeberg i Moldehn.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności