Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: Laaksonen - Kolar 6:4, 6:3; Lorenzi - Vrbensky 5:7, 7:6 (7), 6:2; Zapata Miralles - Borges 7:5, 6:1; Halys - Blancaneaux 7:5, 3:6, 7:5; Trungelliti - Milojevic 6:3, 6:1; Rinderknecht - Lamasine 6:3, 3:6, 6:2; Coppejans - Masur 6:2, 7:5; Ajdukovic - Giustino 7:5, 6:2; CAMPINAS: Luz - Pucinelli De Almeida 7:6 (3), 6:2; Baez - Gutierrez 7:5, 1:6, 6:1; Kopriva - Gabashvili 7:5, 5:3 i krecz Rosjanina; E. Gomez - Quiroz 6:3, 7:6 (10).

Koszalin Open – sześciu Polaków gra dalej

W turnieju główny Energa Koszalin Open dobiegają końca mecze pierwszej rundy (korty ziemne, 10 tys. $).

Spotkania odbywają się na kortach klubu Bałtyku przy ul. Władysława Andersa.

Piotr Gadomski wygrał w dobrym stylu z Białorusinem Nikołajem Fidirko 6:4, 7:6 (3). Natomiast Tomasz Sołtyka uległ Alexowi Boltowi z Australii.

Oliver Andrzejczuk przegrał z Białorusinem Egorem Gerasimovem 1:6, 2:6.

Adam Chadaj po dwóch tie-breakch pokonał Australijczyka Matta Reida 7:6 (6), 7:6 (5).

Z zawodów wycofał się się Australijczyk James Duckworth. W jego miejsce wszedł Mikołaj Szmyrgała.

W pierwszym meczu wtorkowym Andriej Kapaś wygrał z Białorusinem Dmitrijem Zhyrmontem 6:3, 1:6, 6:4, a a Grzegorz Panfil pewnie pokonał Niemca Bastiana Wagnera 6:3, 6:2.

Błażej Koniusz przegrał z Kanadyjczykiem Erikiem Chvojką 6:7 (3), 7:6 (5), 1:6.

Arkadiusz Kocyła o awans do drugiej rundy przegrał z Niemcem Florianem Fallertem 2:6, 2:6.

Robert Godlewski pokonał Czecha Jiriego Skoloudka 2:6, 7:6 (6), 4:1 i krecz rywala.

Marcin Gawron poradził sobie z Mikołajem Szmyrgałą.

Maciek Smoła przegrał Brytyjczykiem Jackiem Carpenterem 4:6, 6:7 (4).

Wyniki

Pierwsza runda singla: (1) Goffin – Urrutia Fuentes 6:2, 6:3; Kapaś – Zhyrmont 6:3, 1:6, 6:4; Chadaj – M. Reid 7:6 (6), 7:6 (5); Godlewski – (7) Skoloudik 2:6, 7:6 (6), 4:1 i krecz rywala; (3) Gawron – Szmyrgała 6:3, 6:3; Gadomski – Fidirko 6:4, 7:6 (3); Carpenter – Smoła 6:4, 7:6 (4); (6) Panfil – Wagner 6:3, 6:2; (5) Bury – Banes 7:5, 5:7, 6:1; Gerasimov – O. Andrzejczuk 6:1, 6:2; Bolt – Sołtyka 6:4, 6:1; (4) Chvojka – Koniusz 7:6 (3), 7:6 (5), 6:1; (8) Westerhof – Kruk 7:6 (4), 6:3; Fallert – Kocyła 6:2, 6:2; Barton – Filin 6:2, 4:6, 7:5; (2) Recouderc – Klymenko 6:2, 6:3.

Pierwsza runda debla: (1) Bury/Fidirko – Brandys/Caruk 6:3, 6:0; Chyliński/Piter – Banes/Bolt walkower; (4) Gadomski/Smoła – Gerasimov/Kruk 7:5, 5:7, 15:13; Filin/Zhyrmont – Sołtyka/Tokarz 6:2, 6:0; Barton/Ede – Szałas/Tarasewicz 6:2, 6:2; (3) Kapaś/Koniusz – O. Andrzejczuk/A. Andrzejczuk 6:4, 7:6 (0); Szmigiel/Szmyrgała – A. Mlazga/K. Mlazga 7:6 (3), 6:2; (2) Gawron/Panfil – Brovna/Chvojka 6:2, 3:6, 10:5.

Ćwierćfinały: Bury/Fidirko – Chyliński/Piter; Gadomski/Smoła – Filin/Zhyrmont; Barton/Ede – Kapaś/Koniusz; Gawron/Panfil – Szmigiel/Szmyrgała.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności