Polski Tenis

WYNIKI

TORONTO WTA 1000: Halep - Haddad Maia 6:3, 2:6, 6:3; CONCORD WTA 125: Vandeweghe - Pera 6:3, 5:7, 6:4.
Polska Liga Tenisa

Kubot i Marach nie zagrają w półfinale

Łukasz Kubot i Oliver Marach przegrali ćwierćfinałowy pojedynek deblowy w US Open z Eduardo Schwankiem i Horacio Zeballosem.

Kubot/Marach36
Schwank/Zeballos67

Mecz rozgrywany jest na Arthur Ashe Stadium. Zeballos skutecznie serwował jako pierwszy (0:1). Łukasz stracił podanie (0:2). Nasi gracze wykorzystali drugą szansę na szybki rebreak (1:2). Nasz duet doprowadził do wyrównania po długim gemie, w którym obronił breakpointa (2:2).

Polak i Austriak nie wykorzystali dwóch okazji na przełamanie Horacio (2:3). Kolejne gemy bez breaków (3:4). W ósmym przełamany został Marach (3:5). Luki i Oli przegrali pierwszego seta (3:6).

W drugiej partii jak dotąd bez przełamań (2:2). Oba duety nadal w dobrej dyspozycji serwisowej (4:3). Zacięty gem, ale rywale zdołali utrzymać podanie (4:4).

W kolejnym Argentyńczycy wywalczyli breaka, przełamując Austriaka (4:5). Serwowali na mecz, ale nasza para drugim breakpointem odrobiła stratę (5:5). Łukasz wygrał swój serwis (6:5).

Argentyńczycy doprowadzili do tie-breaka (6:6). W nim okazali się skuteczniejsi. Nasz duet rozpoczął od prowadzenia (2:0), ale kolejnych pięć punktów zdobyli Horacio i Eduardo. Ostatecznie zwyciężyli (7:3).

Zdjęcia polskich graczy z US Open w dziale GALERIA

Kategoria: