Polski Tenis

WYNIKI

PUCHAR DAVISA - POLSKA - SALWADOR W KALISZU: Żuk - Arevalo 7:6 (5), 6:1; Majchrzak - Miralles 6:0, 6:0; ROTTERDAM ATP 500: S. Tsitsipas - Khachanov 4:6, 6:3, 7:5; Rublev - Chardy 7:6 (2), 6:7 (2), 6:4; Coric - Nishikori 7:6 (2), 7:6 (4); Fucsovics - Paul 6:4, 6:3; BUENOS AIRES ATP 250: Schwartzman - Munar 6:2, 7:5; Kecmanovic - Djere 6:4, 7:6 (6); F. Cerundolo - Andujar 1:6, 6:3, 6:2; Ramos-Vinolas - Nagal 4:6, 6:2, 7:5; DOHA WTA 500: Kvitova - Pegula 6:4, 6:4; Muguruza - Azarenka walkower; LYON WTA 250: Tauson - Giorgi 6:3, 6:1; Badosa - Mladenovic 7:5, 6:7 (5), 6:2; Ferro - Burel 2:6, 6:1, 6:3; Golubic - Minnen 6:3, 7:6 (0).

Kubot i Marach w ćwierćfinale

przez maka

Polskie duety zostały rozstawione w turnieju deblowym w Rzymie.

Łukasz Kubot i Austriak Oliver Marach pokonali Marcosa Baghdatisa i Chorwata Ivana Ljubicicia 7:6 (7), 6:4.

W ćwierćfinale zmierzą się w piątek o godz. 12 z Amerykanami Johnem Isnerem i Samem Querreyem, z którymi przegrali przed tygodniem w Madrycie.

Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski zagrali z piątką.

W drugiej rundzie Fryta i Matka przegrali z Szwedem Robertem Lindstedtem i Rumunem Horią Tecau.

W pierwszym secie byli lepsi o jedno przełamanie (7:5). W drugim przegrali w tie-breaku (7:9).

W supertie-breaku przegrali zdecydowanie (3:10).

Wyniki

Pierwsza runda: (1) B. Bryan/M. Bryan – bye; Knowles/Mertinak – M. Lopez/Marrero 6:3, 6:4; Fish/Roddick – Berdych/Dlouhy 6:3, 2:6, 19:17; (8) Moodie/Norman – bye; Berlocq/J. Nieminen – bye; Garcia-Lopez/Montanes – Butorac/Rojer 7:6 (3), 5:7, 10:6; Dolgopolov/Malisse – Chela/S. Gonzalez 7:6 (5), 6:4; (7) Llodra/Zimonjic – bye; (6) Kubot/Marach – bye; Baghdatis/Ljubicic – Gasquet/Tsonga 6:2, 2:6, 10:3; Isner/Querrey – J. Murray/Wawrinka 6:3, 6:4; (3) Bhupathi/Paes – bye; (5) Fyrstenberg/Matkowski – bye; Lindstedt/Tecau – F. Lopez/Verdasco 7:6 (6), 6:4; Bolelli/Fognini – Bracciali/Starace 6:4, 6:4; (2) Mirnyi/Nestor – bye.

Druga runda: (1) B. Bryan/M. Bryan – Knowles/Mertinak 6:3, 6:2; Fish/Roddick – (8) Moodie/Norman 6:4, 7:6 (7); Berlocq/J. Nieminen – Garcia-Lopez/Montanes 2:6, 6:3, 15:13; (7) Llodra/Zimonjic – Dolgopolov/Malisse 6:2, 6:4; (6) Kubot/Marach – Baghdatis/Ljubicic 7:6 (7), 6:4; Isner/Querrey – (3) Bhupathi/Paes 6:3, 3:6, 10:5; Lindstedt/Tecau – (5) Fyrstenberg/Matkowski 5:7, 7:6 (7), 10:3; Bolelli/Fognini – (2) Mirnyi/Nestor 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: (1) B. Bryan/M. Bryan – Fish/Roddick; Berlocq/J. Nieminen – (7) Llodra/Zimonjic; (6) Kubot/Marach – Isner/Querrey; Lindstedt/Tecau – Bolelli/Fognini.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności