Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: Ferreira Silva - Grenier 6:3, 6:2; Laaksonen - Halys 6:3, 6:1; Zapata Miralles 6:1, 6:0; Ajdukovic - Rinderknech 6:2, 2:6, 6:1; CAMPINAS: Carballes Baena - Kopriva 4:6, 6:3, 7:5.

Kubot i Marach znów w Acapulco

Łukasz Kubot i Oliver Marach będą bronić tytułu w turnieju deblowym Abierto Mexicano Telcel w Acapulco (korty ziemne, 1,1 mln $).

W ubiegłym tygodniu Polak zdecydował się w Buenos Aires tylko na grę w singlu. Przegrał w pierwszej rundzie z Urugwajczykiem Pablo Cuevasem.

W grze podwójnej świetnie spisywał się Austriak. Wraz z Argentyńczykiem Leonardo Mayerem wygrali w finale z Brazylijczykami Franco Ferreiro i Andre Sa.

W Meksyku Łukasz i Oliver są rozstawieni z dwójką. Zmierzą się w pierwszym meczu z Hiszpanami Danielem Gimeno-Traverem i Albertem Montanesem.

Wyniki

Pierwsza runda: (1) B. Bryan/M. Bryan – Parrott/Polasek; Bracciali/Starace – P. Cuevas/Monaco 6:3, 6:4; (3) Knowles/Mertinak – Hanescu/Tecau; Cermak/Fognini – Marrero/Verdasco 6:4, 7:6 (5); Almagro/Ramirez Hidalgo – Berlocq/Dolgopolov; (4) Melo/Soares – Schwank/Zeballos 6:2, 6:1; Max. Gonzalez/S. Gonzalez – Diaz-Barriga/Reyes-Varela; (2) Kubot/Marach – Gimeno-Traver/Montanes.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności