Polski Tenis

WYNIKI

FUDŻAJRA: Golubic - Snigur 7:5, 6:1; Tauson - Nara 2:3 i krecz Japonki; STAMBUŁ: Bonzi - Hoang 6:7 (5), 6:1, 7:5; Rinderknech - Huesler 7:5, 6:3; Safwat - Soeda walkower.

Kubotowi ubywa silnych rywali w Miami

przez maka

Łukasz Kubot wystąpi w przyszłym tygodniu w Sony Ericsson Open w Miami (korty twarde, 4,5 mln $).

Z występu na Florydzie – z powodu urazów – zrezygnowali Rosjanin Nikołaj Davydenko, Argentyńczycy Juan Martin Del Potro i Jose Acasuso, Niemiec Tommy Haas i Australijczyk Lleyton Hewitt. Wciąż gotowi do gry w tym sezonie nie są Rosjanin Dmitrij Tursunov i Argentyńczyk Maximo Gonzalez.

Polak nie poleciał do Indian Wells, gdzie po raz pierwszy w karierze miał pewne miejsce w drabince głównej tak wielkiego turnieju (1000).

– Udane starty w Ameryce Południowej i Meksyku kosztowało sporo energii i zdrowia. Zdecydowałem się troszkę odpocząć i przygotować do kolejnych startów – mówi Luki. – Liczę, że zregenerowałem siły. Chciałbym uzyskać na Florydzie dobry wynik.

Po występie w Miami, Polak wraca na ulubione w ostatnich dwóch latach korty ziemne. Rozpocznie w marokańskiej Casablance (250). Póżniej wystąpi w Monte Carlo (1000), Barcelonie (500) i Rzymie (1000).

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności