Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: A. Zverev - Djokovic 1:6, 6:3, 6:1; Khachanov - Carreno Busta 6:3, 6:3; Mektic/M. Pavic - Cilic/Dodig 6:4, 3:6, 10:6; Daniell/Venus - Krajicek/Sandgren 7:6 (3), 6:2; Vesnina/Karatsev - Stojanovic/Djokovic 7:6 (4), 7:5; Pavlyuchenkova/Rublev - Barty/Peers 5:7, 6:4, 13:11; KITZBUHEL ATP 250: P. Martinez - Altmaier 4:6, 6:3, 6:3.

Letni Supermasters PZT w Sopocie – wyniki

przez maka

W Sopocie odbył się Letni Supermasters PZT 2013.

Po raz pierwszy zmagania rozegrano w aż czterech grupach wiekowych. Do tej pory rywalizowali zawodnicy w wieku 12, 13 i 14 lat. Tym razem walczyli także 11-latkowie.

Część graczy jak Julia Oczachowska, Emma Zakordoniec czy Wiktoria Rutkowska zdecydowały się wystartować w starszej grupie wiekowej.

Triumfatorami zostali Emma Zakordoniec, Izabela Kunat, Maja Chwalińska, Aleksandra Wierzbowska, Konrad Fryze, Tomasz Dudek, Michał Matuszewski i Mikołaj Lorens.

MŁODZICZKI DO LAT 14

Grupa A: Julia Oczachowska – Ada Komorowska 6:3, 6:2; Emma Zakordoniec – Klara Siłka 6:1, 6:0; Oczachowska – Siłka 6:0, 6:4; Zakordoniec – Komorowska 6:3, 6:1; Oczachowska – Zakordoniec 6:3, 7:6 (4); Siłka – Komorowska 6:4, 6:1; kolejność: 1. Oczachowska 3 wygrane, 2. Zakordoniec 2, 3. Siłka 1, 4. Komorowska 0.

Grupa B: Wiktoria Rutkowska – Beata Światłoń 6:1, 6:4; Marta Kania – Adrianna Sosnowska 6:4, 3:6, 12:10; Światłoń – M. Kania 4:6, 6:3, 10:7; Rutkowska – 7:5, 7:5; Rutkowska – M. Kania 6:7 (3), 6:3, 17:15; Światłoń – Sosnowska 3:6, 6:4, 10:0; kolejność: 1. Rutkowska 3 wygrane, 2. Światłoń 2, 3. M. Kania 1, 4. Sosnowska 0.

Półfinały: Oczachowska – Światłoń 6:4, 6:7 (2), 6:3; Zakordoniec – Rutkowska 6:2, 6:3.

O 7. miejsce: Komorowska – Sosnowska walkower.

O 5. miejsce: Siłka – M. Kania walkower.

O 3. miejsce: Rutkowska – Światłoń 2:6, 6:0, 6:3.

Finał: Zakordoniec – Oczachowska 3:6, 6:3, 6:4

MŁODZICZKI DO LAT 13

Grupa A: Marta Jaśkiewicz – Karolina Jaśkiewicz 6:3, 1:6, 10:8; Paulina Bednarczyk – Karolina Aleksandrowicz 6:4, 6:2; M. Jaśkiewicz – Aleksandrowicz 6:3, 6:2; K. Jaśkiewicz – Bednarczyk 4:6, 6:1, 10:5; K. Jaśkiewicz – Aleksandrowicz 6:1, 6:2; Bednarczyk – M. Jaśkiewicz 6:0, 6:1; kolejność: 1. Bednarczyk 2 wygrane, 2. K. Jaśkiewicz 2, 3. M. Jaśkiewicz 2, 4. Aleksandrowicz 0.

Grupa B: Kinga Psut – Weronika Falkowska 6:2, 6:1; Izabela Kunat – Zofia Pawlak 6:0, 6:3; Kunat – Falkowska 1:6, 6:1, 11:9; Psut – Pawlak 6:1, 7:6 (8); Kunat – Pust 6:2, 6:4; Falkowska – Pawlak 6:4, 6:0; kolejność: 1. Kunat 3 wygrane, 2. Psut 2, 3. Falkowska 1, 4. Pawlak 0.

Półfinały: Psut – Bednarczyk 6:0, 6:2; Kunat – K. Jaśkiewicz 6:4, 3:6, 6:3.

Mecz o 7. miejsce: Pawlak – Aleksandrowicz 6:4, 7:5.

Mecz o 5. miejsce: Falkowska – M. Jaśkiewicz 6:2, 6:0.

Mecz o 3. miejsce: K. Jaśkiewicz – Bednarczyk 6:4, 6:1.

Finał: Kunat – Psut 6:3, 3:6, 6:1.

SKRZATKI DO LAT 12

Grupa A: Iga Świątek – Aleksandra Nadajewska 6:1, 6:2; Stefania Rogozińska-Dzik – Weronika Pociej 6:4, 6:0; Rogozińska-Dzik – Nadajewska 6:1, 6:2; I. Świątek – Pociej 6:1, 6:2; I. Świątek – Rogozińska-Dzik 6:0, 6:0; Nadajewska – Pociej 6:1, 6:2; kolejność: 1. I. Świątek 3 wygrane, 2. Rogozińska-Dzik 2, 3. Nadajewska 1, 4. Pociej 0.

Grupa B: Weronika Baszak – Martyna Kubka 6:2, 7:5; Maja Chwalińska – Julia Wędrocha 6:1, 6:1; Chwalińska – Kubka 6:0, 6:1; Baszak – Wędrocha 3:6, 6:4, 10:3; Chwalińska – Baszak 6:3, 6:4; Kubka – Wędrocha 7:6 (6), 5:7, 10:8; kolejność: 1. Chwalińska 3 wygrane, 2. Baszak 2, 3. Kubka 1, 4. Wędrocha 0.

Półfinały: I. Świątek – Baszak 6:0, 6:3; Chwalińska – Rogozińska-Dzik 6:4, 6:1.

O 7. miejsce: Wędrocha – Pociej 6:4, 6:0.

O 5. miejsce: Nadajewska – Kubka 2:6, 6:3, 10:8.

O 3. miejsce: Rogozińska-Dzik – Baszak 6:1, 6:4.

Finał: Chwalińska – I. Świątek 2:6, 6:4, 10:8.

SKRZATKI DO LAT 11

Grupa A: Aleksandra Wierzbowska – Ada Krajewska 6:0, 6:0; Martyna Gajoch – Krajewska 6:0, 6:3; Wierzbowska – Gajoch 6:0, 6:0; kolejność: 1. Wierzbowska 2 wygrane, 2. Gajoch 1, 3. Krajewska 0.

Grupa B: Klaudia Wybudowska – Zuzanna Szczepańska 6:1, 6:1; Pola Wygonowska – Szczepańska 6:0, 6:0; Wygonowska – Wybudowska 6:1, 6:2; kolejność: 1. Wygonowska 2 wygrane, 2. Wybudowska 1, 3. Szczepańska 0.

Półfinały: Wierzbowska – Wybudowska 6:0, 6:0; Wygonowska – Gajoch 6:0, 6:0.

O 5. miejsce: Krajewska – Szczepańska 6:1, 6:2.

O 3. miejsce: Gajoch – Wybudowska 6:1, 6:3.

Finał: Wierzbowska – Wygonowska 6:1, 6:3.

MŁODZICY DO LAT 14

Grupa A: Michał Sikorski – Bartosz Łosiak 6:1, 6:2; Marcin Skowroński – Paweł Jankowiak 6:2, 6:1; Skowroński – Sikorski 6:2, 4:6, 10:8; Jankowiak – Łosiak 6:1, 6:1; Sikorski – Jankowiak 6:0, 6:1; Skowroński – Łosiak 6:3, 6:3; kolejność: 1. Skowroński 3 wygrane, 2. Fryze 2, 3. Jankowiak 1, 4. Łosiak 0.

Grupa B: Jakub Grzegorczyk – Konrad Fryze 6:0, 3:6, 10:6; Daniel Michalski – Mikołaj Wrzoł 6:0, 6:1; Fryze – Wrzoł 6:4, 7:5; Michalski – Grzegorczyk 6:2, 6:0; Fryze – Michalski 1:6, 6:4, 10:5; Wrzoł – Grzegorczyk 6:0, 6:0 (walkower); 1. Fryze 2 wygrane, 2. Michalski, 3. Wrzoł 1, 4. Grzegorczyk 1.

Półfinały: Michalski – Skowroński 6:1, 6:1; Fryze – Sikorski 7:5, 6:2.

O 7. miejsce: Łosiak – Grzegorczyk walkower.

O 5. miejsce: Wrzoł – Jankowiak 6:1, 2:6, 11:9.

O 3. miejsce: Sikorski – Skowroński 6:0, 2:1 i krecz Marcina.

Finał: Fryze – Michalski 7:5, 6:3.

MŁODZICY DO LAT 13

Grupa A: Tomasz Dudek – Mateusz Skutella 6:2, 6:0; Adam Kwiatkowski – Filip Kolasiński 6:1, 6:1; T. Dudek – Kolasiński 6:1, 6:0; Kwiatkowski – Skutella 6:2, 6:0; T. Dudek – Kwiatkowski 6:2, 6:1; Skutella – Kolasiński 6:3, 6:2; kolejność: 1. T. Dudek 3 wygrane, 2. Kwiatkowski 2, 3. Skutella 1, 4. Kolasiński 0.

Grupa B: Karol Paluch – Maksymilian Piotrowski 6:0, 6:1; Kacper Piekarek – Paweł Wojtkowiak 6:0, 6:2; Piekarek – Piotrowski 6:0, 6:0; Paluch – Wojtkowiak; Paluch – Piekarek 6:1, 7:5; Wojtkowiak – Piotrowski 5:7, 7:5, 10:0; kolejność: 1. Paluch 3 wygrane, 2. Piekarek 2, 3. Wojtkowiak 1, 4. Piotrowski 0.

Półfinały: T. Dudek – Piekarek 6:4, 6:1; Kwiatkowski – Paluch 6:3, 2:6, 7:6 (2).

O 7. miejsce: Kolasiński – Piotrowski 6:3, 7:5.

O 5. miejsce: Skutella – Wojtkowiak 2:0 i krecz Pawła.

O 3. miejsce: Piekarek – Paluch walkower.

Finał: T. Dudek – Kwiatkowski 7:6 (6), 6:2.

SKRZATY DO LAT 12

Grupa A: Michał Matuszewski – Julian Radoń 6:1, 6:0; Paweł Kaliszewski – Kamil Rządkowski 6:1, 6:3; M. Matuszewski – Rządkowski 6:0, 6:1; Kaliszewski – Radoń 6:7 (2), 6:2, 10:7; M. Matuszewski – Kaliszewski 6:3, 6:0; Radoń – Rządkowski 4:6, 6:4, 10:5; kolejność: 1. M. Matuszewski 3 wygrane, 2. Kaliszewski 2, 3. Radoń 1, 4. Rządkowski 0.

Grupa B: Patryk Niełacny – Michał Suski 6:3, 6:1; Witold Konopko – Wojciech Szczęsny 6:3, 6:2; Niełacny – Szczęsny 6:0, 6:3; Suski – Konopko 6:4, 2:6, 10:7; Niełacny – Konopko 6:4, 6:4; Suski – Szczęsny 6:0, 6:4; kolejność: 1. Niełacny 3 wygrane, 2. Suski 2, 3. Konopko 1, 4. Szczęsny.

Półfinały: M. Matuszewski – Suski 6:1, 6:0; Niełacny – Kaliszewski 6:0, 6:2.

O 7. miejsce: Szczęsny – Radoń 6:1, 6:4.

O 5. miejsce: Konopko – Rządkowski 3:6, 6:4, 11:9.

O 3. miejsce: Kaliszewski – Suski 6:4, 2:6, 10:6.

Finał: M. Matuszewski – Niełacny 6:1, 6:1.

SKRZATY DO LAT 11

Grupa A: Dawid Taczała – Kacper Stochmal 6:0, 6:3; Marcel Kamrowski – Stochmal 6:0, 6:0; Taczała – Kamrowski 6:1, 6:2; kolejność: 1. Taczała 2 wygrane, 2. Kamrowski 1, 3. Stochmal 0.

Grupa B: Mikołaj Lorens – Piotr Pawlak 6:3, 6:4; Szymon Kielan – Pawlak 7:5, 7:5; Lorens – Kielan 6:0, 6:1; kolejność: 1. Lorens 2 wygrane, 2. Kielan 1, 3. Pawlak 0.

Półfinały: Taczała – Kielan 6:0, 6:0; Lorens – Kamrowski 6:3, 6:2.

O 5. miejsce: Pawlak – Stochmal walkower.

O 3. miejsce: Kielan – Kamrowski 6:3, 7:6 (2).

Finał: Lorens – Taczała 6:2, 3:6, 10:2.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności