Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Fręch/Kawa – Meligeni Rodrigues Alves/Stefani 1:6, 6:2, 6:4; Meligeni Rodrigues Alves - Kawa 6:3, 7:5; Fręch - Pigossi 4:6, 6:3, 7:6 (4); Svitolina - Naito 6:2, 4:6, 7:6 (3); L. Kichenok/N. Kichenok - Akita/Sato 6:2, 7:6 (2); Sevastova - Raina 6:0, 7:6 (4); Bhosale/Desai - Spaka/Vismane 6:4, 5:7, 10:2; L. Fernandez - Stojanovic 3:6, 6:3, 6:4; Marino/Zhao - Jorovic/Krunic 6:7 (4), 6:3, 10:0; Zacarias - Watson 6:3, 7:6 (1); Boulter - Olmos 6:4, 6:1; Ruse - Paolini 1:6, 6:3, 6:4; Cocciaretto - Buzarnescu 7:5, 7:6 (5); Xiyu Wang - Pattinama Kerkhove 6:3, 5:7, 6:4; Rus - Xinyu Wang 6:4, 4:3 i krecz Chinki; Rus/Schuurs - Xu/Zhang 6:1, 6:4; Rybakina - Podoroska 6:4, 6:4; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Ruud 6:3, 7:5; S. Tsitsipas - Evans 6:2, 6:1.

Letnie ogólnopolskie mistrzostwa krasnali – wyniki

przez maka

W Piotrkowie Trybunalskim odbyły się letnie ogólnopolskie mistrzostwa Polski krasnali.

Zmagania najlepszych młodych tenisistów do lat 10 odbywają się po raz dziesiąty. Zawody cieszą się ogromną popularnością. Po raz kolejny pobito rekord frekwencji.

W gronie dziewcząt w finale Pola Wygonowska (ST RP Sport Olsztyn) wygrała z Olgą Gołaś (AT Angie Puszczykowo).

Wśród chłopców triumfował Maksymilian Kaśnikowski (Tie-Break Warszawa). W decydującym pojedynku pokonał Piotra Kusiewicza (Wawel Kraków).

W grach podwójnych zwyciężyli Gołaś i Wygonowska oraz Alan Bojarski (Górnik Bytom) i Kaśnikowski.

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Wygonowska – bye; L. Matuszewski – Dziewięcka 4:2, 4:2; Demianiuk – Dąbrowska 4:1, 4:0; (14) Szczurkowska – Szczupak 4:0, 4:0; (9) Szałek – Cholewa 4:0, 4:1; Schmidt – Paul 4:3, 4:2; Tetych – A. Rutkowska 4:1, 4:3; (5) Koralnik – bye; (4) Bartusek – bye; Szwajka – Gajlewicz 4:1, 4:1; Z. Kromolicka – Gołosz 4:3, 4:3; Piotrowska – (16) Wesołowska 4:0, 4:0; (11) Piekarska – Lewkowicz 4:0, 4:0; Szymańska – Kiwior 4:0, 4:2; B. Lewandowska – Wróblewska 4:2, 4:3; (8) Streich – Krzemińska 4:1, 4:1; (6) Kotylak – Batkiewicz 4:0, 4:1; Kuśmierz – Tokarska 4:1, 4:0; Gustowska – Popławska 3:4, 4:1, 14:12; (12) Bohm – C. Malaszszak 4:2, 4:0; (13) Ways – Czapulak 4:1, 4:0; Bryniak – Jopa 2:4 i krecz Oli; Schab – Ostrowska 4:0, 4:0; (3) Gruszczyńska – bye; (7) Paradowska – Głowacka 4:0, 4:0; Tracz – Seget 4:1, 4:0; Jeschke 3:4, 4:1, 10:8; (10) Świerczyńska – Bator 4:1, 4:0; (15) Lange – Łowczyk 4:0, 4:0; Rowińska – Poterała 4:1, 3:4, 10:5; Lipiec – Witkowska 4:0, 4:0; (2) Gołaś – bye.

Druga runda: Wygonowska – L. Matuszewski 4:0, 4:0; Demianiuk – Szczurkowska 0:4, 4:3, 10:5; Szałek – Schmidt 4:0, 4:1; Koralnik – Tetych 4:0, 4:0; Bartusek – Szwajka 4:0, 4:1; Piotrowska – Z. Kromolicka 4:0, 4:0; Piekarska – Szymańska 4:2, 4:3; Streich – B. Lewandowska 4:0, 4:1; Kotylak – Kuśmierz 3:4, 4:2, 10:2; Bohm – Gustowska; Ways – Bryniak 4:0, 4:2; Schab – Gruszczyńska 0:4, 4:3, 10:7; Paradowska – Tracz 3:4, 4:3, 10:7; Świerczyńska – Jeschke 4:3, 4:1; Lange – Rowińska 4:1, 1:4, 10:8; Gołaś – Lipiec 4:2, 4:1.

Trzecia runda: Wygonowska – Demianiuk 4:0, 4:0; Koralnik – Szałek 4:1, 4:0; Bartusek – Piotrowska 4:1, 4:0; Piekarska – Streich 1:4, 4:1, 10:6; Kotylak – Bohm 3:4, 4:2, 10:2; Schab – Ways 4:2, 4:2; Świerczyńska – Paradowska 4:1, 4:2; Gołaś – Lange 4:1, 4:1.

Ćwierćfinały: Wygonowska – Koralnik 4:0, 4:0; Bartusek – Piekarska 4:1, 4:0; Schab – Kotylak 4:1, 4:3; Gołaś – Świerczyńska 4:1, 4:3.

Półfinał: Wygonowska – Bartusek 4:2, 4:1; Gołaś – Schab 2:4, 4:3, 10:5.

Finał: Wygonowska – Gołaś 4:0, 4:2.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Kamrowski – Borkowy 4:0, 4:0; Goldszmyt – Machoński 4:1, 4:2; G. Zgoła – Zomerfeld 4:0, 4;1; Pieczkowski – (15) Kulig 4:1, 1:4, 10:2; (9) Walkowski – Janzen 4:0, 4:0; Szustkiewicz – O. Szymański 4:2, 4:3; A. Orlikowski – Goldman 4:1, 4:0; (7) Sowa – Klasiński 4:0, 4:0; (3) Kusiewicz – J. Piotrowski 4:0, 4:0; Kordowski – Daniłowski 4:2, 0:4, 14:12; Wrona – Siekanowicz 4:0, 4:1; (16) Grygołowicz – Wydra 4:0, 4:1; (12) Dziopak – Bożek 4:1, 4:0; Jakub Rogoyski – Lasota 4:2, 4:2; Lange – Podlewski 4:2, 4:0; (8) Nowik – Turliński 4:0, 4:0; (5) B. Zgoła – Pawelski 4:0, 4:0; Kopcik – Kubalka 4:1, 4:2; G. Matuszewski – Sobczyk 4:1, 4:2; (10) Kossakowski – Gagliani 2:4, 4:2, 10:8; (14) Wolnik – Jan Rogoyski 4:2, 4:0; B. Lewandowski – Słuchocki 4:1, 4:2; Tatera – Koziarski 4:0, 4:0; (4) Kaśnikowski – Piechna 4:0, 4:0; (6) Kułakowski – Okrzesik 4:1, 4:1; Szostakiewicz – J. Piątkowski 4:2, 4:2; Barcik – Grzegorzewski 4:1, 4:2; M. Malaszszak – (11) N. Dzudzewicz 4:0, 4:1; Marcinkowski – (13) Wereszka 2:4, 4:2, 10:6; Kos – Pakuła 4:0, 4:1; F. Komajda – Atłasik 4:1, 4:1; (2) Bojarski – Jurek 4:1, 4:0.

Druga runda: Kamrowski – Goldszmyt 4:0, 4:0; Pieczkowski – G. Zgoła 4:1, 4:3; Walkowski – Szustkiewicz 4:0, 4:1; A. Orlikowski – Sowa 4:0, 1:4, 10:4; Kusiewicz – Kordowski 4:0, 4:0; Grygołowicz – Wrona 2:4, 4:0, 10:5; Dziopak – Jakub Rogoyski 4:0, 4:0; Nowik – Lange 4:0, 4:0; B. Zgoła – Kopcik 4:0, 4:0; Kossakowski – G.Matuszewski 4:2, 4:2; Wolnik – B. Lewandowski 4:1, 4:2; Kaśnikowski – Tatera 4:0, 4:0; Kułakowski – Szostakiewicz 4:0, 4:1; M. Malaszszak – Barcin 4:2, 4:1; Kos – Marcinkowski 4:1, 4:0; Bojarski – F. Komajda 4:0, 4:0.

Trzecia runda: Kamrowski – Pieczkowski 4:0, 4:0; A. Orlikowski – Walkowski 4:3, 4:2; Kusiewicz – Grygołowicz 4:1, 4:2; Nowik – Dziopak 4:0, 2:4, 10:6; B. Zgoła – Kossakowski 4:1, 4:0; Kaśnikowski – Wolnik 4:0, 4:0; M. Malaszszak – Kułakowski 4:0, 4:2; Bojarski – Kos 4:2, 4:1.

Ćwierćfinały: Kamrowski – A. Orlikowski 4:1, 4:1; Kusiewicz – Nowik 4:2, 2:4, 10:3; Kaśnikowski – B. Zgoła 4:2, 4:1; M. Malaszszak – Bojarski 4:2, 0:4, 10:7.

Półfinały: Kusiewicz – Kamrowski 4:1, 3:4, 12:10; Kaśnikowski – M. Malaszszak 4:0, 4:1.

Finał: Kaśnikowski – Kusiewicz 4:0, 4:0.


DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Gołaś/Wygonowska – bye; Kuśmierz/Streich – Głowacka/L. Matuszewski 4:3, 4:2; (4) Krzemińska/Świerczyńska – Łowczyk/Schmidt 4:2, 4:2; Lewkowicz/Tetych – A. Rutkowska/Szczupak 4:0, 4:3; Szałek/Szymańska – Jeschke/Ways 4:2, 4:0; Bartusek/Piotrowska – (3) Lange/Piekarska 4:2, 4:0; Bryniak/Tracz – Cholewa/Gajlewicz 4:1, 4:0; (2) Koralnik/Kotylak – B. Lewandowska/Szwajka 4:1, 4:0.

Ćwierćfinały: Gołaś/Wygonowska – Kuśmierz/Streich 4:1, 4:1; Krzemińska/Świerczyńska – Lewkowicz/Tetych 0:4, 4:1, 10:8; Bartusek/Piotrowska – Szałek/Szymańska 4:0, 4:3; Koralnik/Kotylak – Bryniak/Tracz 4:1, 4:1.

Półfinały: Gołaś/Wygonowska – Krzemińska/Świerczyńska 4:0, 4:1; Bartusek/Piotrowska – Koralnik/Kotylak 4:3, 4:0.

Finał: Gołaś/Wygonowska – Bartusek/Piotrowska 4:1, 2:4, 10:4.

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Machoński/Pakuła – Kordowski/Lange 4:0, 4:1; Gagliani/Kulig – Goldszmyt/Kos 4:3, 4:3.

Druga runda: (1) Kamrowski/Kusiewicz – Jurek/Szustkiewicz 4:0, 4:0; Kossakowski/M. Malaszszak – (7) G. Matuszewski/Tatera 4:1, 4:3; (4) Dziopak/Nowik – Słuchocki/Wydra walkower; (5) A. Orlikowski/Wolnik – Machowski/Pakuła 3:4, 4:0, 10:7; (8) B. Zgoła/G. Zgoła – Gagliani/Kulig 4:0, 4:2; (3) N. Dzudzewicz/Kułakowski – Lewandowski/Walkowski 4:0, 4:0; (6) Grygołowicz/Pieczkowski – Koziarski/Wereszka 4:1, 4:2; (2) Bojarski/Kaśnikowski – Sobczyk/O. Szymański 4:1, 4:0.

Ćwierćfinały: Kamrowski/Kusiewicz – Kossakowski/M. Malaszszak 4:2, 2:4, 10:4; Dziopak/Nowik – A. Orlikowski/Wolnik 1:4, 4:2, 10:6; Zgoła/Zgoła – N. Dzudzewicz/Kułakowski 4:1, 4:0; Bojarski/Kaśnikowski – Grygołowicz/Pieczkowski 4:0, 4:0.

Półfinały: Kamrowski/Kusiewicz – Dziopak/Nowik 4:2, 1:4, 10:6; Bojarski/Kaśnikowski – Zgoła/Zgoła 4:1, 4:0.

Finał: Bojarski/Kaśnikowski – Kamrowski/Kusiewicz 4:0, 4:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności