Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Sabalenka - Linette 6:2, 6:1; Sorribes Tormo - Barty 6:4, 6:3; Alexandrova - Mertens 4:6, 6:4, 6:4; Giorgi - Brady 6:3, 6:2; Kar. Pliskova - Cornet 6:1, 6:3; Suarez Navarro - Jabeur 6:4, 6:1; Oskaa - S. Zheng 6:1, 6:4; Q. Wang - Cepede Royg 6:4, 6:3; Ferro - Sevastova 2:6, 6:4, 6:2; Kvitova - Paolini 6:4, 6:3; Podoroska - Putintseva 7:6 (4), 1:3 i krecz Kazaszki; Hurkacz - Saville 6:2, 6:4; L. Broady - F. Cerundolo 7:5, 6:7 (4), 6:2; Duckworth - L. Klein 5:7, 6:3, 7:6 (4); Khachanov - Nishioka 3:6, 6:1, 6:2; Galan - Safwat 7:5, 6:1; A. Zverev - Lu 6:1 6:3; Kukushkin - Coria 7:6 (4), 7:5; Mattek-Sands/Pegula - Linette/Rosolska 6:1, 6:3; GDYNIA WTA 250: Zanevska - Kucova 6:4, 7:6 (4); Danilina/Marozava - Bondarenko/Piter 6:3, 6:2; GSTAAD ATP 250: Ruud - Gaston 6:3, 6:2; Huesler/Stricker - Walków/Zieliński 6:1, 7:6 (7); LOS CABOS ATP 250: Norrie - Nakashima 6:2, 6:2.

Letnie ogólnopolskie mistrzostwa krasnali – wyniki

przez maka

W Piotrkowie Trybunalskim o medale rywalizowali zawodnicy do lat 10.

Letnie ogólnopolskie mistrzostwa krasnali odbyły się już po raz 11. Przed rokiem zwyciężyli Pola Wygonowska i Maksymilian Kaśnikowski.

Najwyżej rozstawieni zostali Magdalena Świerczyńska i Borys Zgoła, którzy zajmują najwyższe miejsca w rankingu PZT skrzatów (do lat 12).

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) B. Zgoła – bye; Strzelecki – Szczepaniak 4:0, 4:0; Skolasiński – Zaremba 4:0, 4:1; Bojarski – (14) Niedżwiecki 2:4, 4:2, 11:9; (9) Okrzesik – Pastuszka 4:2, 4:0; Berkieta – Włodarczyk 4:0, 4:2; Kużdżał – Czaczkowski 4:0, 4:0; (5) G. Matuszewski – bye; (3) Pieczkowski – bye; Kubalka – Jędrzejczak 4:2, 4:1; A. Majchrzak – Feledyn 4:0, 4:0; (13) Klasiński – Jakubowski 4:0, 4:0; M. Malaszszak – (10) Daniłowski 4:0, 2:4, 10:6; Wójcicki – Kaszowski 3:4, 4:1, 11:9; Chęclewski – Lang 4:2, 4:0; (8) Kos – Solarski 4:1, 4:0; (7) Goldszmyt – Barcik 4:1, 4:1; Ruciński – Rogoyski 4:1, 4:1; Sobczyk – Pedrycz 4:2, 4:0; (12) G. Zgoła – Murawski 4:1, 4:0; Siekanowicz – (16) Sawiński 4:1, 4:0; Plenkiewicz – Prochoń 4:0, 4:0; Konwiński – S. Nowak 4:0, 4:0; (4) Pawelski – bye; (6) Kulig – bye; Strzymszok – Pankowski 4:0, 4:0; Wierzbicki – Krasnodębski 4:1, 4:1; (11) Marcinkowski – SIejka 4:0, 4:0; (15) Lechno-Wasiutyński – Kapłon 4:0, 4:0; Król – Piątkowski 4:2, 4:2; Lambert – Marghraby 4:3, 4:0; (2) Pieczonka – bye.

Druga runda: B. Zgoła – Strzelecki 4:0, 4:0; Bojarski – Skolasiński 4:2, 4:2; Berkieta – Okrzesik 4:3, 2:4, 11:9; G. Matuszewski – Kużdżał 4:1, 4:2; Pieczkowski – Kubalka 4:1, 4:0; Klasiński – A. Majchrzak 3:4, 4:0, 10:7; M. Malaszszak – Wójcicki 4:2, 4:3; Kos – Chęclewski 4:0, 4:2; Goldszmyt – Ruciński 4:2, 4:0; G. Zgoła – Sobczyk 4:0, 4:2; Siekanowicz – Plenkiewicz 4:2, 4:1; Pawelski – Konwiński 4:0, 4:1; Kulig – Strzymszok 4:0, 4:2; Marcinkowski – Wierzbicki 4:1, 4:0; Lechno-Wasiutyński 4:1, 4:0; Pieczonka – Lambert 4:0, 4:0.

Trzecia runda: B. Zgoła – Bojarski 4:1, 4:0; G. Matuszewski – Berkieta 4:1, 4:0; Pieczkowski – Klasiński 4:0, 4:2; M. Malaszszak – Kos 4:1, 4:2; Goldszmyt – G. Zgoła 4:1, 1:4, 11:9; Pawelski – Siekanowicz 4:3, 4:0; Kulig – Marcinkowski 0:4, 4:3, 10:7; Pieczonka – Lechno-Wasiutyński 4:1, 4:0.

Ćwierćfinały: G. Matuszewski – B. Zgoła walkower; Pieczkowski – M. Malaszszak 1:4, 4:2, 10:2; Goldszmyt – Pawelski 2:4, 4:3, 10:4; Pieczonka – Kulig 4:2, 4:1.

Półfinały: Pieczkowski – G. Matuszewski 4:2, 4:0; Pieczonka – Goldszmyt walkower.

Finał: Pieczonka – Pieczkowski 4:1, 4:0.

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Świerczyńska – bye; C. Malaszszak – Ciepiela 4:2, 4:0; Łężniak – Twarowska 4:3, 4:1; (14) L. Matuszewski – Majewska 4:2, 4:1; (10) Schmidt – Durska 4:0, 4:1; Orlik – Pęk 4:2, 2:4, 10:8; Z. Kromolicka – Tetych 4:2, 4:3; (8) Głowacka – bye; (3) Lipiec – bye; Bergler – Rażniak 4:0, 4:0; E. Nowak – Dąbrowska 4:0, 4:2; (15) Bator – Straszewski 4:1, 4:0; (12) Kiwior – W. Wożny 2:4, 4:0, 10:7; Janiszek – Jagusiak 4:2, 4:3; Szczepaniak – Kosowska 4:1, 4:2; (6) Szymańska – bye; (7) Bajorek – bye; Jodłowska – Popławska 0:4, 4:2, 10:4; Braziewicz – Frankowska 4:2, 4:1; Pytel – (11) Lang 2:4, 4:3, 10:4; (16) Górska – Stypuła 4:0, 4:1; Ostrowska – Szmyd 4:3, 3:4, 10:6; Wróblewska – Witkowska 4:1, 4:1; (4) Kubacha – bye; (5) Czapulak – bye; Nasuta – Bednarz 4:1, 4:1; K. Maciejewska – Kisiel 4:0, 4:1; (9) Jeschke – bye; (13) Węgrzyn – Rowińska 4:2, 4:1; Chyba – Karpińska 4:1, 4:2; Gołosz – Zakrzewska 4:1, 3:4, 10:6; (2) Koralnik – bye.

Druga runda: Świerczyńska – C. Malaszszak 4:0, 4:0, L. Matuszewski – Łężniak 4:2, 4:1; Schmidt – Orlik 4:0, 4:0; Głowacka – Z. Kromolicka 4:1, 4:2; Lipiec – Bergler 4:0, 4:0; Bator – E. Nowak 4:0, 4:2; Kiwior – Janiszek 4:1, 4:1; Szymańska – Szczepaniak 4:2, 4:0; Bajorek – Jodłowska 4:3, 4:1; Braziewicz – Pytel 4:3, 4:1; Górska – Ostrowska 4:0, 4:1; Kubacha – Wróblewska 4:1, 4:1; Czapulak – Nasuta 4:3, 4:1; Jeschke – K. Maciejewska 4:0, 4:1; Węgrzyn – Chyba 4:1, 4:0; Koralnik – Gołosz 4:0, 4:0.

Trzecia runda: Świerczyńska – L. Matuszewski 4:1, 4:1; Schmidt – Głowacka 3:4, 4:3, 10:6; Lipiec – Bator 4:0, 4:1; Szymańska – Kiwior 4:3, 4:0; Braziewicz – Bajorek 2:4, 4:2, 10:2; Kubacha – Górska 3:4, 4:1, 10:2; Jeschke – Czapulak 4:1, 4:3; Koralnik – Węgrzyn 4:1, 4:0.

Ćwierćfinały: Świerczyńska – Schmidt 4:2, 4:3; Lipiec – Szymańska 3:4, 4:2, 13:11; Kubacha – Braziewicz 4:1, 4:0; Koralnik – Jeschke 4:3, 4:3.

Półfinały: Świerczyńska – Lipiec 4:0, 4:1; Koralnik – Kubacha 4:2, 4:1.

Finał: Świerczyńska – Koralnik 4:1, 4:3.

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Kubalka/Okrzesik – Jędrzejczak/Kaszowski 2:4, 4:3, 10:4; Goldszmyt/Barcik – Berkieta/Klasiński 4:0, 4:1; Ruciński/Pedrycz – Czaczkowski/Lang 4:0, 4:0; Niedżwiecki/Solarski – Kużdżał/Rogoyski 0:4, 4:1, 10:6; Król/Strzymszok – Piątkowski/Włodarczyk 4:1, 4:0; Lambert/Murawski – Chęclewski/Plenkiewicz 3:4, 4:2, 13:11; Feledyn/Wójcicki – Majchrzak/Sobczyk 4:2, 3:4, 11:9.

Druga runda: Kulig/Pieczonka – Pankowski/Siekanowicz 4:0, 4:2; Malaszszak/Marcinkowski – Kubalka/Okrzesik 4:0, 2:4, 10:7; Barcik/Golszmyt – Zgoła/Zgoła walkower; Bojarski/Lechno-Wasiutyński – Pedrycz/Ruciński 4:1, 4:2; Niedżwiecki/Solarski – Konwiński/Strzelecki 4:1, 4:3; Kos/Pawelski – Król/Strzymszok 4:0, 4:1; Lambert/Murawski – Daniłowski/Siejka 4:1, 4:1; Matuszewski/Pieczkowski – Feledyn/Wójcicki 4:0, 4:1.

Ćwierćfinały: Kulig/Piecoznka – Malaszszak/Marcinkowski 4:1, 4:1; Barcik/Goldszmyt – Bojarski/Lechno-Wasiutyński 4:1, 0:4, 10:4; Kos/Pawelski – Niedżwiecki/Solarski 4:0, 4:0; Matuszewski/Pieczkowski – Lambert/Murawski walkower.

Półfinały: Kulig/Pieczonka – Barcik/Goldszmyt 4:1, 4:3; Matuszewski/Pieczkowski – Kos/Pawelski 4:1, 4:0.

Finał: Matuszewski/Pieczkowski – Kulig/Pieczonka 4:3, 4:2.

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Bator/C. Malaszszak – Karpińska/Wróblewska 4:1, 4:1; Bajorek/Jodłowska – Kisiel/Zakrzewska 4:2, 4:1; Twarowska/Wożny – Jagusiak/Janiszek 4:2, 4:2; Bergler/Kosowska – Caruk/Szmyd 4:0, 4:2; Nowak/Straszewski – Bednarz/Rażniak 4:0, 4:3; Frankowska/Pytel – Durska/Szczepaniak 4:1, 4:1.

Druga runda: Koralnik/Lipiec – Rowińska/Witkowska 2:4, 4:0, 10:6; Braziewicz/Szymańska – Bator/C. Malaszszak 4:2, 4:0; Głowacka/Matuszewski – Bajorek/Jodłowska 3:4, 4:1, 10:8; Górska/Nasuta – Twarowska/Wożny 4:3, 1:4, 10:3; Kromolicka/Kubacha – Bergler/Kosowska 4:1, 4:2; Czapulak/Jeschke – Nowak/Straszewski 4:0, 4:1; Schmidt/Węgrzyn – Frankowska/Pytel 4:0, 4:1; Kiwior/Świerczyńska – Chyba/Łężniak 4:0, 4:3.

Ćwierćfinały: Braziewicz/Szymańska – Koralnik/Lipiec 4:1, 0:4, 10:6; Górska/Nasuta – Głowacka/Matuszewski 4:3, 4:2; Czapulak/Jeschke – Kromolicka/Kubacha 4:1, 4:2; Schmidt/Węgrzyn – Kiwior/Świerczyńska 4:3, 2:4, 10:7.

Półfinały: Braziewicz/Szymańska – Górska/Nasuta 4:0, 4:1; Czapulak/Jeschke – Schmidt/Węgrzyn 4:1, 4:1.

Finał: Czapulak/Jeschke – Braziewicz/Szymańska 4:3, 4:3.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności