Polski Tenis

WYNIKI

STAMBUŁ: Rinderknech - Bonzi 4:6, 7:6 (1), 7:6 (3); QUIMPER - eliminacje: Żuk - Vatutin 6:3, 7:5; Kamke - Karlovskiy 6:3, 6:4; Copil - Napolitano 7:6 (6), 3:6, 6:3; Lamasine - Grenier 6:4, 7:6 (5).

Licytuj mecz i pomóż dzieciakom!

przez maka

Kasia i Michał Ciepielewscy wpadli na świetny pomysł. Kupmy zabawki dla dzieci z zalanej powodzią Lubelszczyzny!

Michał napisał na facebooku:

„Pomyślałem sobie, że moglibyśmy się zebrać za pomocą Facebooka i zrobić wielką zrzutę na zabawki dla dzieci z zalanych terenów na Lubelszczyżnie. Jeśli tam ludziom cały majątek przepadł, to zabawki dla dzieci będą ostatnią rzeczą, o której teraz myślą”

Do akcji włączyli się tenisiści. Na licytację został wystawiony mecz przeciwko deblowi Marcin Gawron (na zdjęciu) i Phillip Gresk.

Każdy może wziąść udział w licytacji spotkania (gra na poważnie, bez odpuszczania) przeciwko deblowi z Siemens AGD Tennis Team. Spotkanie odbędzie się w Warszawie, w terminie wspólnie uzgodnionym.

Dodatkowo Mario Trnovsky, trener Marcina Gawrona i Phillipa Greska ofiaruje zwycięzcy aukcji swoją legendarną czapeczkę!!!!

Dochód zostanie przekazany na konto Kasi i Michała Ciepielewskich, którzy kupią dla dzieci zabawki.

nr konta: 91 1160 2202 0000 0001 6304 4526
Michał Ciepielewski
Lublin

Do akcji przyłączyli się też najlepsi polscy debliści, Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski.

„Gorąco popieramy ten pomysł. Tym razem to nie mecz z nami jest do wylicytowania, a z „młodymi”. My nie będziemy dostępni praktycznie do września, a z nimi zagracie od razu po aukcji, więc wspólnie podjęliśmy decyzje, że my będziemy „tylko” licytować.”

Licytacja: Kliknij tutaj

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności