Kasia i Michał Ciepielewscy wpadli na świetny pomysł. Kupmy zabawki dla dzieci z zalanej powodzią Lubelszczyzny!
Michał napisał na facebooku:
„Pomyślałem sobie, że moglibyśmy się zebrać za pomocą Facebooka i zrobić wielką zrzutę na zabawki dla dzieci z zalanych terenów na Lubelszczyżnie. Jeśli tam ludziom cały majątek przepadł, to zabawki dla dzieci będą ostatnią rzeczą, o której teraz myślą”
Do akcji włączyli się tenisiści. Na licytację został wystawiony mecz przeciwko deblowi Marcin Gawron (na zdjęciu) i Phillip Gresk.
Każdy może wziąść udział w licytacji spotkania (gra na poważnie, bez odpuszczania) przeciwko deblowi z Siemens AGD Tennis Team. Spotkanie odbędzie się w Warszawie, w terminie wspólnie uzgodnionym.
Dodatkowo Mario Trnovsky, trener Marcina Gawrona i Phillipa Greska ofiaruje zwycięzcy aukcji swoją legendarną czapeczkę!!!!
Dochód zostanie przekazany na konto Kasi i Michała Ciepielewskich, którzy kupią dla dzieci zabawki.
nr konta: 91 1160 2202 0000 0001 6304 4526
Michał Ciepielewski
Lublin
Do akcji przyłączyli się też najlepsi polscy debliści, Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski.
„Gorąco popieramy ten pomysł. Tym razem to nie mecz z nami jest do wylicytowania, a z „młodymi”. My nie będziemy dostępni praktycznie do września, a z nimi zagracie od razu po aukcji, więc wspólnie podjęliśmy decyzje, że my będziemy „tylko” licytować.”
Licytacja: Kliknij tutaj