Polski Tenis

WYNIKI

RZYM: Świątek - Sabalenka 6:2, 6:3; Jarry - T.Paul 6:3, 6:7 (3), 6:3; A. Zverev - Tabilo 1:6, 7:6 (4), 6:2.

Livesports Livescore – darmowa aplikacja z wynikami na żywo!

Darmowa aplikacja LiveSports Livescore na Androida jest najłatwiejszym sposobem śledzenia wyników.

W aplikacji znajdziesz wyniki 26 dyscyplin sportowych i ponad 3000 rozgrywek. Bądż na bieżąco z aktualnymi wynikami meczów piłki nożnej, tenisa, koszykówki i wielu innych popularnych dyscyplin sportowych.

Bez względu na to czy Twoim ulubioną ligą jest Premier League, Primera Division, Bundesliga czy Serie A. Aplikacja LiveSports zawiera wyniki i relacje ich wszystkich razem z wynikami rozgrywek wszystkich krajów Europy oraz większości krajów świata.

Wygląd przyjazny dla użytkownika

Aplikacja została zaprojektowana w sposób umożliwiający łatwe i intuicyjne poruszanie się pomiędzy stronami. Dlatego w przeciwieństwie do innych takich aplikacji, bardzo szybko i bez problemów znajdziesz wyniki Twojej ulubionej drużyny lub aktualne tabele wyników Twoich ulubionych lig.

Po uruchomieniu aplikacji, główna strona pojawia się po kilku sekundach. Następnie dostępne są wyniki dzisiejszych meczów, które pogrupowane są ligami (każdą listę można rozwinąć).

W lewym rogu ekranu znajduje się ikonka, którą można zmieniać dyscypliny sportowe (jest ich razem 26). Strona każdej dyscypliny jest zaprojektowana w innym kolorze.

W prawym górnym rogu znajdziesz ikonkę kalendarza, aby zobaczyć wyniki z ostatnich 7 dni (z danej dyscypliny, którą właśnie śledzisz) oraz plan meczów na kolejne 7 dni.

Dolna cześć głównej strony przedstawia przegląd wszystkich meczów dnia dzisiejszego (WSZYSTKIE MECZE), aktualnie rozgrywanych meczów (LIVE), listę meczów, które oznaczyliśmy ikonka gwiazdki jako ulubione (MOJE MECZE) – jest to, tak na marginesie, znakomita funkcja oraz tabele wszystkich dostępnych w ramach wybranej dyscypliny (TABELE).

Jeżeli jednak nie jesteś fanem futbolu i wolisz śledzić wyniki tenisowe, będziesz zaskoczony tym, że aplikacja LiveSports oferuje aktualizacje wyników punkt po punkcie dla wszystkich rozgrywek (ATP, WTA, ITF). Bardzo łatwe jest śledzenie przebiegu każdego z poprzednich setów wybranego meczu.

Aplikację LiveSports Livescore możesz pobrać klikając na link poniżej – https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.livesport.LiveSports_pl&hl=pl

Kategoria: