Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Goffin - Cilic 6:4, 3:6, 6:0; eliminacje: Travaglia - Majchrzak 6:4, 3:6, 6:2; Caruso - Tomic 7:6 (2), 6:0; Koepfer - Londero 6:1, 6:3; Cecchinato - Laaksonen 6:1, 6:3; Delbonis - P. Martinez 3:6, 6:3, 6:4; Popyrin - Hanfmann 3:6, 7:5, 6:4.

Łódż Cup – turniej TE młodzików

przez maka

W Łodzi odbył się turniej cyklu Tennis Europe młodzików (do lat 14).

Zawody Łódż Cup 2014 były rozgrywane na kortach MKT Łódż. Zaliczone zostały do trzeciej kategorii TE. W eliminacjach walczyli tylko chłopcy.

W imprezie głównej najwyżej rozstawieni zostali Julia Oczachowska i Tomasz Dudek. Sięgnęli po zwycięstwo w turnieju.

SINGIEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Oczachowska – bye; M. Jaśkiewicz – Avetisyan 6:4, 6:4; Maciejczyk – bye; (16) Sotnyk – bye; (11) Iansitova – bye; Mar. Kubka – N. Chmielowska 6:0, 6:1; Rogozińska-Dzik – Navahroskaya 6:1, 6:0; (7) Krimarschow – bye; (3) Afanasyeva – bye; Chamadanava – Hędrzak 6:2, 6:2; Krafczyk – K. Wiśniewska 5:7, 6:4, 6:4; (13) Bednarczyk – bye; (12) Kunat – bye; Kostuj – Lazarova 6:2, 6:4; Aleksandrowicz – Tarlouskaya 6:1, 6:0; (5) Gaivoronskyte – bye; (6) Okopniak – bye; A. Nadajewska – Lobava 6:1, 6:1; K. Chmielowska – Gała; (9) Mironova – bye; (14) Liauw a Fong – bye; Falkowska – Krygier 6:1, 6:2; Bohlen – Habrych 4:6, 6:1, 6:2; (4) Zharikova – bye; (8) Vlasova – bye; Podbioł – Oborska 6:4, 6:3; Nebelska – Zając 6:1, 6:1; (10) Andryukhova – bye; (15) Filichenok – bye; Stojanovic – Muszyńska 6:4, 6:1; Szczepańska – Graudina 6:3, 7:5; (2) Zakordoniec – bye.

Druga runda: Oczachowska – M. Jaśkiewicz 6:0, 6:1; Sotnyk – Maciejczyk 6:1, 6:0; Iansitova – Mar. Kubka 6:2, 6:3; Rogozińska-Dzik – Krimarschow 6:2, 6:0; Afanasyeva – Chamadanava 6:0, 6:0; Bednarczyk – Krafczyk 6:4, 6:3; Kunat – Kostuj 6:3, 6:0; Gaivoronskyte – Aleksandrowicz 3:6, 6:1, 6:2; Okopniak – A. Nadajewska 6:4, 6:4; K. Chmielowska – Mironova 2:6, 6:2, 6:3; Falkowska – Liauw a Fong 6:2, 4:6, 6:1; Zharikova – Bohlen 6:0, 6:1; Vlasova – Podbioł 6:4, 6:3; Andryukhova – Nebelska 6:0, 6:0; Filichenok – Stojanovic 6:2, 6:1; Zakordoniec – Szczepańska 6:0, 6:0.

Trzecia runda: Oczachowska – Sotnyk 6:2, 6:2; Rogozińska-Dzik – Iansitova 6:3, 6:1; Afanasyeva – Bednarczyk 6:3, 6:1; Kunat – Gaivoronskyte 6:1, 6:1; K. Chmielowska – Okopniak 7:6 (1), 6:7 (2), 7:5; Zharikova – Falkowska 6:1, 7:5; Vlasova – Andryukhova 6:4, 6:1; Zakordoniec – Filichenok 1:6, 6:1, 6:3.

Ćwierćfinały: Oczachowska – Rogozińska-Dzik 7:5, 7:6 (4); Afanasyeva – Kunat 6:2, 5:7, 7:6 (3); Zharikova – K. Chmielowska 6:0, 6:3; Zakordoniec – Vlasova 6:4, 6:2.

Półfinały: Oczachowska – Afanasyeva 7:5, 6:1; Zakordoniec – Zharikova 6:1, 6:1.

Finał: Oczachowska – Zakordoniec 6:2, 1:6, 7:5.

SINGIEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) T. Dudek – bye; Mikuła – Rosengren 6:4, 6:2; Ozolins – Konopko 6:3, 6:4; (15) Fleischhauer – bye; (9) Godek – bye; Stajszczak – Cieśla 6:4, 2:6, 6:1; Zaporozhchenko – Bańkowski 6:0, 6:2; (5) Bovy – bye; (4) Ziomber – bye; Skindzer – Susku 3:6, 6:3, 6:0; Kwiatkowski – Wetoszka 6:3, 6:3; (16) Mundt – bye; (12) M. Adamek – bye; Kolasiński – Ilnytskyy 6:3, 6:0; Rządkowski – Schoen 6:3, 7:6 (6); (6) Cipkus – bye; (8) Ovcharenko – bye; Radoń – Streimikis 7:5, 6:3; Stodder – Olech 6:0, 6:3; (10) Andrzejczak – bye; (14) Piekarek – bye; Skutella – Daffner 6:0, 6:3; Vogel – M. Pawlicki 6:0, 6:3; (3) Niełacny – bye; (7) M. Matuszewski – bye; Wiskandt – Kielan 6:1, 6:4; Esteves – Marciniak 6:3, 6:4; (11) Matsiush – bye; (13) Śliwiński – bye; Perlitz Vladu – Szpejankowski 6:0, 6:2; Slachta – K. Barański 6:4, 6:4; (2) Huetten – bye.

Druga runda: T. Dudek – Mikuła 6:3, 6:2; Fleischhauer – Ozolins 6:0, 6:0; Godek – Stajszczak 6:2, 6:2; Bovy – Zaporozhchenko 6:2, 6:0; Ziomber – Skindzer 3:6, 6:2, 7:5; Kwiatkowski – Mundt 6:1, 6:3; Kolasiński – Adamek 6:1, 6:2; Rządkowski – Cipkus 6:1, 6:4; Ovcharenko – Radoń 2:6, 6:2, 6:2; Andrzejczak – Stodder 4:6, 6:4, 6:1; Piekarek – Skutella 6:2, 6:4; Vogel – Niełacny 5:7, 7:6 (4), 6:1; M. Matuszewski – Wiskandt 6:4, 6:2; Matsiush – Esteves 7:6 (3), 7:5; Śliwiński – Perlitz Vladu 6:0, 6:3; Huetten – Slachta 6:1, 6:1.

Trzecia runda: T. Dudek – Fleischhauer 6:3, 6:1; Bovy – Godek 6:3, 5:7, 6:2; Kwiatkowski – Ziomber 7:5, 6:1; Kolasiński – Rządkowski 6:1, 6:1; Andrzejczak – Ovcharenko 6:0, 6:1; Piekarek – Vogel 6:4, 6:2; M. Matuszewski – Matsiush 6:1, 6:1; Huetten – Śliwiński 6:1, 6:4.

Ćwierćfinały: T. Dudek – Bovy 6:0, 6:1; Kolasiński – Kwiatkowski 6:4, 6:1; Andrzejczak – Piekarek 6:3, 6:2; Huetten – M. Matuszewski 6:1, 6:0.

Półfinały: T. Dudek – Kolasiński 6:2, 6:1; Huetten – Andrzejczak 5:7, 6:1, 6:2.

Finał: Dudek – Huetten 6:1, 6:4.

DEBEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Oczachowska/Zakordoniec – bye; Mar. Kubka/Okopniak – Gaivoronskyte/Hedrzak 6:2, 6:3; Maciejczyk/Oborska – Lazarova/Zharikova walkower; Muszyńska/Nebelska – Lobova/Tarlouskaya 7:5, 3:6, 10:7; Aleksandrowicz/Bednarczyk – Chamadanova/Sotnyk 4:6, 6:2, 10:6; Falkowska/Kunat – K. Chmielowska/N. Chmielowska 6:2, 6:2; Nadajewska/Podbioł – Bohlen/Krafczyk 6:3, 6:3; (2) Andryukhova/Filichenok – Gala/Jaśkiewicz 4:6, 7:5, 10:5.

Ćwierćfinały: Oczachowska/Zakordoniec – Mar. Kubka/Okopniak 6:2, 6:4; Maciejczyk/Oborska – Muszyńska/Nebelska 7:5, 7:5; Falkowska/Kunat – Aleksandrowicz/Bednarczyk 7:5, 6:4; Andryukhova/Filichenok – Nadajewska/Podbioł 7:5, 6:1.

Półfinały: Oczachowska/Zakordoniec – Maciejczyk/Oborska 6:4, 6:1; Andryukhova/Filichenok – Falkowska/Kunat 6:2, 6:7 (2), 10:7.

Finał: Oczachowska/Zakordoniec – Andryukhova/Filichenok 6:2, 6:3.

DEBEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) T. Dudek/Huetten – bye; Matsiuh/Skindzer – Stajszczak/Wetoszka 6:4, 6:1; Kwiatkowski/Śliwiński – (3) Godek/Ziomber 6:3, 2:6, 10:5; Andrzejczak/Suski – Cipkus/Streimikis 6:0, 6:1; Adamek/Konopko – Marciniak/Slachta 6:2, 6:1; Mikuła/Skutella – (4) Ovchvarenko/Zaporozhchenko 6:1, 6:4; Bovy/Radoń – Barański/Kielan 6:4, 6:4; (2) Matuszewski/Niełacny – bye.

Ćwierćfinały: T. Dudek/Huetten – Matsiuh/Skindzer 6:3, 6:0; Kwiatkowski/Śliwiński – Andrzejczak/Suski 4:6, 7;6 (5), 10:1; Adamek/Konopko – Mikuła/Skutella 6:1, 6:4; Bovy/Radoń – Matuszewski/Niełacny 6:3, 6:3.

Półfinały: T. Dudek/Huetten – Kwiatkowski/Śliwiński 6:2, 6:0; Adamek/Konopko – Bovy/Radoń 6:0, 7:5.

Finał: Dudek/Huetten – Adamek/Konopko 6:0, 6:0.


KWALIFIKACJE MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: Fleischhauer – bye; Mundt – bye; Marciniak – Mik. Nowak 6:0, 6:1; Streimikis – Filochowski 6:2, 6:2; Esteves – Cisło 3:6, 6:1, 6:1; Cieśla – Auslands 6:4, 6:2; Slachta – Kraaijenbrink 6:4, 4:6, 6:4; Stodder – Figiel 6:0, 6:0.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności