Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Teichmann 6:3, 6:2; SINGAPUR ATP: Popyrin - Ebden 6:4, 7:6 (7); Albot - Mannarino 6:3, 6:4; MONTPELLIER ATP: Davidovich Fokina - Hurkacz 7:5, 6:2; Gerasimov - Bedene 6:4, 7:6 (4); Gojowczyk - Vesely 6:7 (3), 7:6 (4), 6:3; Novak - Lajovic 7:6 (5), 7:5; Bautista Agut -Barrere 6:0, 6:3; CORDOBA: Monteiro - Carballes Baena 6:3, 6:4; Schwartzman - Cecchinato 6:2, 6:2; J.M. Cerundolo - Kecmanovic 6:7 (3), 7:5, 6:2; Ramos-Vinolas - Etcheverry 2:6, 7:6 (5), 7:5.

Łódż Open – triumf Magdy i Patryka

przez maka

Duża grupa polskich zawodników startowała w międzynarodowym Tennis Europe Łódż Cup 2011.

Zawody 14-latków i młodszych tenisistów zostały zaliczone do trzeciej kategorii. Rozgrywane są na kortach Miejskiego Klubu Tenisowego w Łodzi, przy ul. S. Żeromskiego 117.

Wśród chłopców w półfinałach zagrali: Patryk Królik, Mateusz Piątek i Przemysław Michocki. W meczu o tytuł Patryk pokonał Mateusz.

W zawodach dziewcząt do 1/2 finału awansowały: Magdalena Fręch, Aleksandra Buczyńska oraz Aleksandra Buchla. W finale znalazła się tylko Magda.

W nim wygrała z Słowaczką Nikolą Dolakovą.

W turnieju deblowym zwyciężyli Królik i Rosjanin Timur Igamberdyev pokonując Karola Krawczyńskiego i Piątka 6:3, 6:0.

Wśród dziewcząt tytuł wywalczyły Aleksandra Buczyńska i Patrycja Polańska wygrywając z Olą Buchlą i Fręch 7:5, 6:2.

Wyniki

Pierwsza runda chłopców: (1) Igamberdyev – bye; Śmietana – Iaccarino 6:1, 6:0; Lipiński – bye; (13) Wrzesiński – bye; (10) Dorash – bye; Zapała – Tajchman 6:4, 6:0; Brees – Morawski 6:2, 6:4; (5) Krawczyński – bye; (3) Słowik – bye; Walkusz – Holt 6:2, 6:2; Klukowski – Bizhenko 6:2, 6:1; (15) Jantos – bye; (11) M. Siimar – bye; Adamek – Sobieraj 6:1, 6:2; Żuk – Guibert 6:4, 2:6, 7:5; (8) Królik – bye; (6) Raupuk – bye; Radwan – Simons 6:2, 2:6, 6:4; Luckmann – Sikorski 6:3, 7:6 (5); (12) Chepelev – bye; (16) K. Siimar – bye; Dziewa – Tadyszak 6:0, 6:2; Popławski – Miller 6:0, 6:1; (4) Michocki – bye; (7) Mayr – bye; Zasada – Cecchi Boemi 7:6 (8), 6:3; Bareja – Almansur 6:0, 6:0; (9) Mol – bye; (14) Morozov – bye; Piątek – Kwaśniewski 6:2, 6:2; Kowalski – Cloes 6:4, 6:0; (2) Matuszewski – bye.

Druga runda: (1) Igamberdyev – Śmietana 6:3, 6:3; (13) Wrzesiński – Lipiński 6:1, 6:2; (10) Dorash – Zapała 6:2, 6:2; (5) Krawczyński – Brees 6;4, 7:6 (3); Walkusz – (3) Słowik 6:3, 6:2;(15) Jantos – Klukowski 6:2, 6:1; (11) M. Siimar – Adamek 6:3, 6:0; (8) Królik – Żuk 7:5, 6:2; Raupuk – Radwan 6:4, 6:2; Luckmann – (12) Chepelev 4:6, 6:4, 6:3; (16) K. Siimar – Dziewa 3:6, 7:5, 6:2; (4) Michocki – Popławski walkower; (7) Mayr -Zasada 6:1, 6:1; (9) Mol – Bareja 5:7, 6:2, 6:2; Piątek – (14) Morozov 6:3, 1:6, 6:2; Kowalski – (2) Matuszewski 6:3, 2:6, 7:5.

Trzecia runda: (13) Wrzesiński – (1) Igamberdyev 6:3, 6:4; (10) Dorash – (5) Krawczyński 6:4, 6:2; (15) Jantos – Walkusz 7:6 (8), 2:6, 7:5; (8) Królik – (11) M. Siimar 6:3, 6:2; Luckmann – Raupuk 6:3, 6:3; Michocki – (16) K. Siimar 6:2, 7:5; (7) Mayr – (9) Mol 6:1, 6:0; Piątek – Kowalski 6:2, 6:0.

Ćwierćfinały: Dorash – Wrzesiński 6:1, 6:2; Królik – Jantos 6:0, 6:1; Michocki – Luckmann 6:3, 6:1; Piątek – Mayr 6:4, 6:7 (5), 6:2.

Półfinały: Królik – Dorash 6:3, 6:4; Piątek – Michocki 6:3, 6:3.

Finał: Królik – Piątek 6:0, 7:6 (5).


Pierwsza runda dziewcząt: (1) Buchla – bye; Slovakova – Nowak 6:1, 6:0; Nosek – Ilowska 6:0, 6:1; (13) Triebe – bye; (9) Kunina – bye; Owczarek – M. Kania 6:0, 6:4; Iwaniuk – Odraskova 7:6 (4), 6:1; (8) Dzyuba – bye; (3) Dolakova – bye; Świtajska – Parn 6:0, 6:2; Cherkasova – Marciniak 6:7 (5), 6:1, 6:1; (15) Sierzputowska – bye; (12) Polańska – bye; Wysoczańska – Szmit 6:1, 0:6, 6:2; Jędrzejczak – Shemarina 6:2, 6:0; (6) G. Druteikaite – bye; (6) Fręch – bye; Niemcova – Szczygielska 6:2, 6:2; Robowska – Silwanowicz 4:6, 6:3, 6:0; (10)E. Antonova- bye; (16) Pindelska – bye; Pietroiu – Żyłka 6:0, 6:2; Geurinckx – Kądzielewska 6:0, 6:1; (4) Oravcova – bye; (7) Buczyńska – bye; M. Antonova – Matuszak 6:3, 6:2; Grzywocz – Wiśniewska 6:2, 6:0; (11) Prochazkova – bye; (14) Szymczuch – bye; Błaś – I. Druteikaite 3:6, 6:3, 6:2; Świątek – E. Shapanova 6:0, 6:0; (2) Kupkova – bye.

Druga runda: (1) Buchla – Slovakova 6:1, 6:2; Nosek – (13) Triebe 6:4, 6:4; (9) Kunina – Owczarek 6:2, 6:3; (8) Dzyuba – Iwaniuk 7:5, 6:1; (3) Dolakova – Świtajska 6:0, 6:0; (15) Sierzputowska – Cherkasova 6:4, 6:2; (12) Polańska – Wysoczańska 7:6 (6), 1:6, 6:2; Jędrzejczak – (6) G. Druteikaite 6:2, 6:1; (6) Fręch – Niemcova 6:0, 6:1; (10) E. Antonova – Robowska 6:3, 6:3; Pietroiu – (16) Pindelska 6:1, 6:2; (4) Oravcova – Geurinckx 6:3, 6:0; (7) Buczyńska – M. Antonova 6:3, 6:4; (11) Prochazkova – Grzywocz 6:3, 6:1; (14) Szymczuch – Błaś 4:6, 6:0, 6:2; (2) Kupkova – Świątek 6:2, 6:2.

Trzecia runda: (1) Buchla – Nosek 6:1, 6:7 (5), 6:3; (8) Dzyuba – (9) Kunina 6:2, 7:6 (5); (3) Dolakova – (15) Sierzputowska 6:0, 6:1; (12) Polańska – Jędrzejczak 6:4, 6:7 (5), 6:3; (6) Fręch – (10) E. Antonova 6:2, 6:2; Pietroiu – (4) Oravcova 6:3, 6:1; (7) Buczyńska – Prochazkova 6:2, 6:4; (2) Kupkova – (14) Szymczuch 6:3, 6:1.

Ćwierćfinały: Buchla – Dzyuba 7:5, 2:6, 6:2; Dolakova – Polańska 7:6 (7), 6:0; Fręch – Pietroiu 6:2, 4:6, 6:3; Buczyńska – Kupkova 6:1, 6:1.

Półfinały: Dolakova – Buchla 6:4, 6:1; Fręch – Buczyńska 6:0, 6:0.

Finał: Fręch – Dolakova 7:6 (4), 6:0.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności