Polski Tenis

WYNIKI

DELRAY BEACH: Hurkacz - Korda 6:3, 6:3; ANTALYA: De Minaur - Bublik 2:0 i krecz Kazacha; ABU ZABI: Sabalenka - V. Kudermetova 6:2, 6:2.

Losowanie Akademickich Mistrzostw Europy

przez maka

W portugalskiej miejscowości Coimbra odbyło się losowanie Akademickich Mistrzostw Europy.

Trzy żeńskie drużyny z Polski

W turnieju kobiet wystartuje 13 zespołów. W tym gronie znalazły się trzy polskie teamy. Zawodniczki Akademii Leona Kożmińskiego z Warszawy (Alicja Rosolska, Dagmara Siara, Marta Śmiechowska) trafiły do grupy D. Ich Rywalkami będą zawodniczki ze słoweńskiego Mariboru, fińskich Helsinek i holenderskiego Maastricht.

Tenisistki AZS Wrocław (Natalia Kołat, Sylwia Humińska) wystąpią w grupie C z niemieckim WG Munster i francuskim Leonard De Vinci.

Natomiast studentki Uniwersytetu Warszawskiego (Anna Niemiec, Maksymilia Wandel) zmierzą się w grupie B z Chorwatkami z Zagrzebia i Hiszpankami z Walencji.

Aż 18 męskich ekip

W zawodach mężczyzn zagra 18 drużyn, w tym również trzy w naszego kraju. W grupie B wystąpi Akademia Leona Kożmińskiego (Marcin Gawron, Andriej Kapaś, Witalis Kożanowski). Zagra w niej z gospodarzami imprezy i Grekami z Aten.

Uniwersytet Adama Mickiewicza z Poznania (Hubert Gąsiorek, Szymon Judek) trafił do grupy C, z Irlandczykami z Dublina i Holendrami z Maastricht.

Studenci Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej z Warszawy (Marcin Maszczyk, Łukasz Cyrański) zagrają w grupie D z Francuzami z Montpellier i Słoweńcami z Lublany.

Strona mistrzostw: Kliknij tutaj

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności