Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Goffin - Cilic 6:4, 3:6, 6:0; J. Thompson - Paire 6:4, 6:7 (3), 7:6 (5); eliminacje: Travaglia - Majchrzak 6:4, 3:6, 6:2; Caruso - Tomic 7:6 (2), 6:0; Koepfer - Londero 6:1, 6:3; Cecchinato - Laaksonen 6:1, 6:3; Delbonis - P. Martinez 3:6, 6:3, 6:4; Popyrin - Hanfmann 3:6, 7:5, 6:4; Fabbiano - J. Sousa 7:5, 6:4; MARBELLA ATP 250: Carreno Busta - Munar 6:1, 2:6, 6:4; CAGLIARI ATP 250: Sonego - Djere 2:6, 7:6 (5), 6:4; CHARLESTON WTA 500: V. Kudermetova - Kovinic 6:4, 6:2; BOGOTA WTA 250: Osorio Serrano - Zidansek 5:7, 6:3, 6:4.

Lotto Cup 2014 w Zielonej Górze – wyniki

przez maka

W Zielonej Górze odbył sie futures ITF kobiet.

Turniej Lotto Cup rozgrywany był na kortach ziemnych MOSiR przy ul. Sulechowskiej. W puli nagród jest 10 tys. $.

W zawodach głównych z czołowej 400 na świecie chęć gry wyraziły Bułgarka Isabella Shinikova (373) i Brazylijka Nathalia Rossi (374).

Z Polek zaprezentowały się: Natalia Siedliska, Magdalena Fręch, Zuzanna Maciejewska, Paulina Czarnik (dzięki pozycjom w klasyfikacji WTA) oraz Michalina Jędrzejczak, Agata Bieńkowska, Katarzyna i Joanna Skrzypczyńskie (dzikie karty).

Do drugiej rundy awansowały Fręch, Czarnik i kwalifikantka Anna Korzeniak. W ćwierćfinale znalazła się tylko Fręch.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Shinikova – K. Skrzypczyńska 6:1, 6:0; Stemmer – Kudelova 6:4, 3:6, 6:4; Marozava – Maciejewska 6:1, 6:3; (5) Juhaszova – Horakova 6:2, 6:4; (4) Pirazhenka – Proese 6:1, 6:3; Kaminkova – Wysoczańska 2:6, 6:4, 6:4; Mihaila – J. Skrzypczyńska 6:3, 6:1; (6) Dzalamidze – Grajdek 6:1, 6:2; (7) Ozga – Sliusar 6:1, 6:2; N. Kolb – Holanova 3:6, 6:1, 6:1; Fręch – Zovincova 2:1 i krecz Czeszki; Korzeniak – (3) Kubicikova 6:3, 1:6, 6:0; (8) Stefkova – Siedliska 6:2, 6:2; Argyelan – Bieńkowska 6:0, 6:2; Czarnik – Jędrzejczak 6:1, 7:5; Shoshyna – (2) Rossi 7:5, 4:6, 6:3.

Druga runda: Shinikova – Stemmer 6:1, 6:2; Juhaszova – Marozava 6:4, 6:3; Pirazhenka – Kaminkova 4:6, 6:2, 6:2; Dzalamidze – Mihaila 6:0, 5:7, 1:6; Ozga – N. Kolb 2:6, 6:3, 6:0; Fręch – Korzeniak 6:4, 6:3; Stefkova – Argyelan 4:6, 6:2, 6:1; Shoshyna – Czarnik 6:2, 6:4.

Ćwierćfinały: Shinikova – Juhaszova 6:7 (4), 6:4, 7:6 (4); Dzalamidze – Pirazhenka 6:3, 6:2; Ozga – Fręch 6:2, 6:1; Shoshyna – Stefkova 6:2, 2:6, 6:2.

Półfinały: Dzalamidze – Shinikova 6:2, 7:5; Ozga – Shoshyna 7:6 (3), 6:3.

Finał: Dzalamidze – Ozga 7:6 (5), 6:4.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Marozava/Shinikova – Brózda/Shoshyna 6:3, 6:7 (4), 10:8; Horakova/Stefkva – Buczyńska/Polańska 6:1, 6:1; (4) Dzalamidze/Siedliska – Proese/Stemmer 3:6, 6:3, 10:7; Clark/Peckl – Chernestova/J. Skrzypczyńska 7:5, 6:1; M. Kolb/N. Kolb – Sobaszkiewicz/Zagórska 6:4, 6:0; Fręch/Maciejewska – (3) Juhaszova/Rossi 7:5, 6:1; Czarnik/Humińska – K. Skrzypczyńska/Vaara 6:1, 6:1; (2) Mihaila/Pirazhenka – Malmiqvist/Sliusar 7:5, 6:1.

Ćwierćfinały: Marozava/Shinikova – Horakova/Stefkova 6:4, 3:6, 10:6; Dzalamidze/Siedliska – Clark/Peckl 6:3, 6:3; Fręch/Maciejewska – M. Kolb/N. Kolb 6:4, 4:6, 10:4; Mihaila/Pirazhenka – Czarnik/Humińska 6:4, 6:1.

Półfinały: Dzalamidze/Siedliska – Marozava/Shinikova 6:3, 6:3; Mihaila/Pirazhenka 4:6, 6:4, 10:8.

Finał: Dzalamidze/Siedliska – Mihaila/Pirazhenka 6:4, 6:1.

Drabinka eliminacji w Zielonej Górze – Kliknij tutaj

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności