Polski Tenis

WYNIKI

STAMBUŁ: Rinderknech - Bonzi 4:6, 7:6 (1), 7:6 (3); QUIMPER - eliminacje: Żuk - Vatutin 6:3, 7:5; Kamke - Karlovskiy 6:3, 6:4; Copil - Napolitano 7:6 (6), 3:6, 6:3; Lamasine - Grenier 6:4, 7:6 (5).

Łukasz nie zagra w półfinale

przez maka

Łukasz Kubot przegrał ćwierćfinałowy pojedynek z Potito Starace 1:6, 0:6.

Kubot 1 0
Starace              6 6

Włoch w świetnym stylu rozpoczął mecz. Polak próbował atakować, ale bez powodzenia. Starace przełamał do zera. Łukasz chciał szybko odrobić straty, ale rywal wychodzi z opresji (0:30).

Kubot w końcu zdobył punkt przy własnym podaniu (15:30). Drugi podwójny błąd Lukiego daje breakpointa Potito, którego ten wykorzystuje.

Łukasz zmarnował trzy szanse na przełamanie Włocha. Polak był dziś w kiepskiej dyspozycji serwisowej. Popełniał też sporo błędów przy siatce.

Jest pierwszy as i gem na sucho. Po chwili, Starace zdobywa seta 6:1.

Kubot żle rozpoczął drugą partię. Od razu dał się przełamać, po dwóch nieudanych wolejach. Wciąż nie potrafił znależć właściwego rytmu gry. Żle ustawiał się do uderzeń.

Starace zdobył gema do zera, uzyskał drugiego breaka w tej partii. Łukasz przełamany po raz piąty, a trzeci w drugim secie.

Włoch wykorzystał drugą piłkę meczową i wygrywa drugą partię 6:0. Polak dzisiaj nie potrafił znależć sposobu na pewnie grającego rywala. Kłopoty z serwisem i sporo błędów zdecydowały o tak wysokiej porażce.

Obraz z Maroka: Kliknij tutaj

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności