Polski Tenis

WYNIKI

FUDŻAJRA: Tauson - Golubic 6:0, 4:6, 6:3; STAMBUŁ: Bonzi - Safwat 7:6 (1), 6:4; Rinderknech - Kovalik 7:5, 6:4.

Luki i Oli lepsi od Amerykanów

przez maka

Łukasz Kubot i Oliver Marach pokonali w 2. rundzie turnieju gry podwójnej w Mutua Madrileña Madrid Open Johna Isnera i Sama Querreya 6:0, 3:6, 10:4.

Pierwszy set miał jednostronny przebieg. Polak i Austriak mieli trzy breakpointy. Wykorzystali wszystkie i wygrali 6:0. Rywale wygrali zaledwie 3 piłki przy 24 naszej pary.

W drugiej partii było bez przełamań do stanu (2:3). Rywale odebrali serwis Łukaszowi (2:4). Querrey wygrał swoje podanie (2:5). John skończył drugiego seta. Amerykanie zwyciężyli 6:3.

W supertie-breaku Łukasz i Oliver wygrali przy pierwszej z pięciu piłek meczowych 10:4.

W 1/4 finału Kubot i Marach będą walczyć z Danielem Nestorem i Nenadem Zimonjicem, rozstawionymi w Madrycie z numerem 1.


Obaj Amerykanie zajmują wysokie lokaty w rankingu singlowym. John – 19, a Sam – 22. Są jednymi z najwyższych tenisistów w zawodowym turze Isner mierzy 206 cm, natomiast Sam 198 cm. Znani są ze znakomitego serwisu.

W tym sezonie zagrali wspólnie sześć imprez. Wygrali w Memphis, gdzie Sam triumfował również w turnieju singlowym. W finale pokonał swojego deblowego partnera. Grali w finale w Rzymie, przegrali z braćmi Bryanam.

Ouerrey, 24 w rankingu deblowym, wygrał w tym roku jeszcze jeden turniej. W San Jose (z Mardy Fishem). Isner (30) ma na swoim koncie tytuł wywalczony w 2008 w Newport. Jego partnerem wtedy był również Mardy Fish.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności