Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Pera - Ruse 7:5, 6:4; Makarova - Cirstea 1:6, 6:3, 6:2; Piter/Zimmermann - Xu/Yang 6:3, 3:6, 10:7; GENEWA ATP 250: Basilashvili - Bagnis 6:4 i krecz Argentyńczyka; LYON ATP 250: Watanuki - Kwon 6:3, 6:4.

Lutkowski triumfował w Chorzowie

Wojciech Lutkowski zwyciężył w ogólnopolskim turnieju klasyfikacyjnym seniorów w Chorzowie.

W całych zawodach stracił tylko dwa sety. W fazie grupowej z Tomaszem Braniecki i w jednym z finałowych spotkań z Pawłem Ciasiem.

Drugie miejsce zajął Patryk Janik. Trzeci był Ciaś, a czwarty Dawid Piątkowski.

Wyniki

GRUPA A: W. Lutkowski – Oleksy 6:1, 6:0; Gresk – Braniecki 6:0, 6:0; W. Lutkowski – Gresk 6:0, 6:1; Braniecki – Oleksy 6:1, 6:2; W. Lutkowski – Braniecki 3:6, 6:1, 10:8; Gresk – Oleksy 6:4, 6:4; kolejność: 1. W. Lutkowski, 2. Gresk, 3. Braniecki, 4. Oleksy.

GRUPA B: Ciaś – Kaleta 6:1, 6:3; Pokrywka – Orlikowski 6:4, 7:6; Ciaś – Pokrywka 6:4, 4:6, 10:7; Kaleta – Orlikowski 6:4, 6:4; Ciaś – Orlikowski 6:2, 6:4; Pokrywka – Kaleta 6:1, 6:3; kolejność: 1. Ciaś, 2. Pokrywka, 3. Kaleta, 4. Orlikowski.

GRUPA C: Piątkowski – Tarasewicz 7:5, 6:3; Kinastowski – Kaczmarczyk 6:2, 6:1; Piątkowski – Kinastowski 7:6, 6:3; Tarasewicz – Kaczmarczyk 7:5, 6:0; Kaczmarczyk – Piątkowski 6:0, 6:0; Tarasewicz – Kinastowski 6:4, 6:2; kolejność: 1. Piątkowski, 2. Tarasewicz, 3. Kinastowski, 4. Kaczmarczyk.

GRUPA D: Janik – Filipek 6:2, 6:4; Zielonka – Wojnar 6:0, 6:0; Janik – Wojnar 6:2, 6:4; Filipek – Zielonka 6:1, 6:2; Janik – Zielonka 6:3, 6:0; Filipek – Wojnar 7:5, 2:6, 12:10; kolejność: 1. Janik, 2. Filipek, 3. Zielonka, 4. Wojnar.


MIEJSCA 1-4: W. Lutkowski – Ciaś 6:7, 6:3, 10:6; Janik – Piątkowski 6:0, 6:0; W. Lutkowski – Piątkowski 6:1, 6:0; Janik – Ciaś 6:2, 6:4; W. Lutkowski – Janik 6:4, 6:1; Ciaś – Piątkowski 6:0, 6:0; kolejność: 1. Wojciech Lutkowski, 2. Patryk Janik, 3. Paweł Ciaś, 4. Dawid Piątkowski.

MIEJSCA 5-8: Gresk – Pokrywka 4:6, 6:0, 10:0; Tarasewicz – Filipek 6:4, 6:4; Tarasewicz – Gresk 6:4, 6:4; Pokrywka – Filipek 6:4, 6:2; Pokrywka – Tarasewicz 6:2, 7:6; Filipek – Gresk 6:4, 2:6, 10:7; kolejność: 5. Marek Pokrywka, 6. Paweł Tarasewicz, 7. Przemysław Filipek, 8. Phillip Gresk.

MIEJSCA 9-12: Kinastowski – Zielonka 6:1, 6:2; Kaleta – Braniecki 6:0, 6:0; Kinastowski – Braniecki 6:0, 6:0; Kaleta – Zielonka 6:0, 7:5; Kinastowski – Kaleta 6:2, 6:3; Zielonka – Braniecki 6:0, 6:0; kolejność: 9. Dawid Kinastowski, 10. Filip Kaleta, 11. Jakub Zielonka, 12. Tomasz Braniecki.

MIEJSCA 13-16: Oleksy – Orlikowski 6:4, 7:5; Kaczmarczyk – Wojnar 6:0, 6:0; Oleksy – Kaczmarczyk 6:0, 6:2; Orlikowski – Kaczmarczyk 6:2, 6:3; Oleksy – Wojnar 6:0, 6:0; Orlikowski – Wojnar 6:0, 6:0; kolejność: 13. Krzysztof Oleksy, 14. Mariusz Orlikowski, 15. Kajetan Kaczmarczyk, 16. Bartosz Wojnar.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności