Polski Tenis

WYNIKI

BAD HOMBURG WTA 250: Kvitova - Piter 4:6, 6:1, 6:4; Pegula - Hesse 6:1, 6:2; Cornet - Rus 6:3, 2:6, 6:1; Blinkova - Tauson 7:6 (4), 4:6, 6:2; Sorribes Tormo - Trevisan 6:4, 3:6, 6:2; Siegemund - Bhatia 2:6, 7:6 (2), 6:1; Ann Li - Zaja 6:0, 6:4; Dzalamidze/Kania-Choduń - Peterson/Sorribes Tormo 6:3, 6:3; MAJORKA ATP 250: Moutet - L. Harris 6:4, 6:2; Ruud - G. Simon 6:4, 7:6 (4); Travaglia - Pella 7:5, 7:6 (4); L. Klein - Lajovic 6:4, 7:6 (2); Sandgren - Munar 7:6 (3), 7:5; Khachanov - Pouille 7:6 (7), 3:6, 6:4.

Magnolia Cup 2012 – kwalifikacje

przez maka

W niedzielę w Szczecinie rozpoczęła się kolejna edycja turnieju ITF juniorów Magnolia Cup.

Zmagania dla zawodników do lat 18 odbywają się na twardych kortach Szczecińskiego Centrum Tenisowego.

ELIMINACJE

Z awansu cieszył się tylko Daniel Chmielewski. W ostatniej rundzie odpadli Cyprian Owczarz i Paweł Zawisza.

Pierwsza runda: (1) Gjoels Andersen – bye; Zaorski – Matigullin 6:2, 6:0; Stodder – Hesse 6:0, 6:1; Dziedzic – Kłopot 7:6 (6), 6:0; (2) Stary – bye; Sobkowiak – Zvikas 6:3, 6:0; Charkiewicz – Svistunov 7:5, 5:7, 7:5; Zawisza – Kucherenko 6:3, 3:6, 6:1; (3) Pashayan – bye; Kaiser – Masłowski 6:2, 6:3; Komajda – Haanes 6:1, 6:1; D. Chmielewski – Ł. Chmielewski 6:3, 6:2; Pniewski – (4) Kazanowski 7:6 (1),1:6, 6:3; Kyrychenko – Andrzejczuk 6:4, 6:4; Kaleta – Landa 6:0, 6:4; Owczarz – (5) Raickovic 1:6, 6:4, 7:5.

Druga runda: Gjoels Andersen – Zaorski 6:2, 6:3; Stodder – Dziedzic 6:3, 6:3; Stary – Sobkowiak 6:4, 6:0; Zawisza – Charkiewicz 7:6 (4), 6:0; Pashayan – Kaiser 6:2, 6:4; D. Chmielewski – Komajda 6:2, 6:4; Kyrychenko – Pniewski 0:6, 6:2, 7:6 (8); Owczarz – Kaleta 6:4, 2:1 i krecz Filipa.

Trzecia runda: Gjoels Andersen – Stodder 7:5, 7:6 (4); Stary – Zawisza 6:3, 6:1; D. Chmielewski – Pashayan 6:2, 6:4; Kyrychenko – Owczarz 6:2, 6:4.


Dziewczęta rozpoczęły rywalizację od drugiej rundy. Awans do turnieju głównego z Polek uzyskała tylko Angelika Sobiecka.

Druga runda: Rihm – bye; Sobiecka – Artemova 6:2, 6:2; Cesnekova – Borgman 6:7 (6), 6:3, 6:3; Ladutska – Nowicka 6:3, 6:1; Lewińska – Krivolapova 6:2, 6:2; Ibbou – Siwert 6:2, 6:3; Winkler – Ruszczyńska 7:5, 6:4; Kuzmova – Przybylska 6:2, 6:2.

Trzecia runda: Sobiecka – Rihm 6:1, 6:1; Ladutska – Cesnekova 7:5, 6:1; Ibbou – Lewińska 6:0, 6:1; Kuzmova – Winkler 7:5, 6:1.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności