Polski Tenis

WYNIKI

BAD HOMBURG WTA 250: Kvitova - Piter 4:6, 6:1, 6:4; Pegula - Hesse 6:1, 6:2; Cornet - Rus 6:3, 2:6, 6:1; Blinkova - Tauson 7:6 (4), 4:6, 6:2; Sorribes Tormo - Trevisan 6:4, 3:6, 6:2; Siegemund - Bhatia 2:6, 7:6 (2), 6:1; Ann Li - Zaja 6:0, 6:4; Dzalamidze/Kania-Choduń - Peterson/Sorribes Tormo 6:3, 6:3; MAJORKA ATP 250: Moutet - L. Harris 6:4, 6:2; Ruud - G. Simon 6:4, 7:6 (4); Travaglia - Pella 7:5, 7:6 (4); L. Klein - Lajovic 6:4, 7:6 (2); Sandgren - Munar 7:6 (3), 7:5; Khachanov - Pouille 7:6 (7), 3:6, 6:4.

Magnolia Cup 2012 – zwycięstwo Ciasia

przez maka

W Szczecinie zakończył się turniej ITF juniorów Magnolia Cup.

Zmagania dla zawodników do lat 18 odbywały się kortach Szczecińskiego Centrum Tenisowego.

Tytuł w gronie chłopców wywalczył Paweł Ciaś. W finale pokonał Białorusina Ilye Ivashka. Wśród dziewcząt zwyciężyła Litwinka Justina Mikulskyte.

W finałach gier podwójnych przegrały obydwa polskie duety: Paulina Czarnik/Bogna Nowicka oraz Phillip Gresk/Kamil Majchrzak.

CHŁOPCY

Pierwsza runda singla: Gresk – (1) Yorsh 7:5, 6:2; Ciaś – Van der Lans 6:0, 6:1; Ozelis – Chojnowski 4:6, 6:0, 6:2; (6) Okrutny – Kyrychenko 6:4, 6:3; (3) Walków – Ellefsen 6:4, 4:6, 6:2; Kalenichenko – Drzewiecki 6:3, 6:7 (0), 6:2; Stary – Duś 6:3, 6:2; (5) Schubert – Kierkuś 6:3, 6:2; (7) Dovgan – Dembek 6:1, 6:1; Kurbatov – Nispoń 7:5, 6:0; Majchrzak – Gjoels Andersen 6:4, 7:5; (4) Gajewski – Kostin 6:1, 6:4; (8) Turosieński – Willekes Macdonald 6:4, 6:7 (11), 6:3; Ivashka – Korzeniewski 6:1, 6:0; Bugailiskis – D. Chmielewski 6:1, 6:3; (2) Zieliński – Kandt 6:2, 6:2.

Druga runda singla: Ciaś – Gresk 6:2, 6:1; Ozelis – Okrutny 7:5, 5:1 i krecz Damiana; Walków – Kalenichenko 6:2, 6:3; Schubert – Stary 6:2, 6:3; Dovgan – Kurbatov 7:5, 6:4; Majchrzak – Gajewski 7:6 (1), 6:4; Ivashka – Turosieński 6:4, 6:0; Bugailiskis – Zieliński 7:5, 6:1.

Ćwierćfinały singla: Ciaś – Ozelis 6:1, 6:0; Walków – Schubert 4:6, 6:3, 7:5; Dovgan – Majchrzak 6:4, 6:3; Ivashka – Bugailiskis 6:0, 6:4.

Półfinały singla: Ciaś – Walków 6:4, 6:3; Ivashka – Dovgan 7:5, 6:1.

Finał singla: Ciaś – Ivashka 7:6 (3), 6:2.

Pierwsza runda debla: Raickovic/Schubert – (1) Gajewski/Walków 7:6 (4), 4:6 10:7; Ozelis/Svistunov – Kłopot/Komajda 6:2, 6:2; (3) Ivashka/Yorsh – Duś/Zawisza 6:2, 6:1; Ciaś/Okrutny – Ellefsen/Kierkuś 7:5, 3:6, 11:9; Drzewiecki/Nispoń – Kandt/Kostin walkower; (4) Gresk/Majchrzak – Dovgan/Kurbatov 2:6, 6:4, 10:5; Van der Lans/Willekes Macdonald – Chojnowski/Korzeniewski 6:1, 6:1; (2) Turosieński/Zieliński – Bugailiskis/Zvikas 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały debla: Raickovic/Schubert – Ozelis/Svistunov 6:4 6:2; Ivashka/Yorsh – Ciaś/Okrutny walkower; Gresk/Majchrzak – Drzewiecki/Nispoń 6:3, 6:0; Turosieński/Zieliński – Van der Lans/Willekes Macdonald 6:2, 6:2.

Półfinały debla: Ivashka/Yorsh – Raickovic/Schubert 2:6, 7:5, 10:5; Gresk/Majchrzak – Turosieński/Zieliński 7:5, 3:6, 10:3.

Finał debla: Ivashka/Yorsh – Gresk/Majchrzak 7:6 (3), 6:2.

DZIEWCZĘTA

Pierwsza runda singla: Łukasiak – (1) Kulhankova 6:4, 6:4; Mikulskyte – Ponomar 6:3, 6:3; Emelianova – Stanisz 6:2, 4:6, 6:2; (8) Pirok – Nowicka 6:1, 7:5; Chernaya – (3) Chernestova 6:3, 6:2; Rosik – Shoshyna 6:1, 6:3; Ibbou – Śnita 6:2, 6:2; (7) Rikkert – Przybylska 6:4, 6:0; (5) Luttikhuis – Schubert 6:2, 6:1; M. Kowalska – Kerezaite 6:2, 2:6, 6:3; Stotyka – K. Kozub 6:3, 6:4; (4) Knyazeva – Sobiecka 7:5, 6:3; Ladutska – (6) Cepelyte 6:0, 6:3; Czarnik – Egidius 6:2, 6:2; Mikulski – Winkler 6:1, 6:1; (2) Jankovic – Vorotnikova 6:0 i krecz Rosjanki.

Druga runda singla: Mikulskyte – Łukasiak 6:3, 6:0; Pirok – Emelianova 7:6 (4), 6:2; Chernaya – Rosik 6:0, 6:1; Rikkert – Ibbou 6:1, 6:3; Stotyka – Luttikhuis 6:2, 6:4; Knyazeva 3:6, 6:3, 6:4; Czarnik – Ladutska 3:6, 6:2, 6:3; Jankovic – Mikulski 4:6, 7:6 (6), 6:1.

Ćwierćfinały singla: Mikulskyte – Pirok 5:7, 6:2, 7:6 (1); Rikkert – Chernaya 3:6, 6:4, 1:1 i krecz Rosjanki; Knyazeva – Stotyka 6:2, 6:3; Jankovic – Czarnik 6:3, 6:2.

Półfinały singla: Mikulskyte – Rikkert 6:2, 6:3; Jankovic – Knyazeva 6:2, 6:3.

Finał singla: Mikulskyte – Jankovic 6:4, 6:7(4), 6:3.

Pierwsza runda debla: (1) Chernetsova/Knyazeva – bye; Ponomar/Stotyka – Egidius/Łukasiak 6:2, 6:1; Cepelyte/Mikulskyte – (4) Jankovic/K. Kozub 6:3, 6:4; Rosik/Śnita – Ibbou/Winkler 6:1, 6:3; Ladutska/Shoshyna – Przybylska/Schubert 6:3, 6:1; (3) Luttikhuis/Rikkert – M. Kowalska/Stanisz 6:3, 7:5; Czarnik/Nowicka – Chernaya/Vorotnikova 6:3, 1:6, 10:7; (2) Kulhankova/Pirok – Emalianova/Kerezaite 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały debla: Ponomar/Stotyka – Chernetsova/Knyazeva 6:4, 6:3; Cepelyte/Mikulskyte – Rosik/Śnita 3:6, 6:2, 10:6; Ladutska/Shoshyna – Luttikhuis/Rikkert 7:5, 6:4; Czarnik/Nowicka – Kulhankova/Pirok 6:2, 6:4.

Półfinały debla: Cepelyte/Mikulskyte – Ponomar/Stotyka 6:4, 7:6 (5); Czarnik/Nowicka – Ladutska/Shoshyna 6:3, 7:5.

Finał debla: Cepelyte/Mikulskyte – Czarnik/Nowicka 6:2, 6:2

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności