Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Karatsev - Musetti 6:3, 6:4; Davidovich Fokina - De Minaur 6:4, 7:6 (3); Millman - Humbert 6:3, 6:3; Paul - P. Martinez 4:1 i krecz Hiszpana; Goffin - Cilic 6:4, 3:6, 6:0; J. Thompson - Paire 6:4, 6:7 (3), 7:6 (5); CHARLESTON WTA 250: Piter/Y. Wang - Kalashnikova/Kudryavtseva 7:6 (7), 2:6, 10:2; Tauson - Samsonova 6:3, 6:3; Rogers - McNally 6:0, 6:1.

Magnolia Cup 2015 – wyniki

przez maka

W Szczecinie rozegrano turniej juniorów ITF Magnolia Cup 2015.

W zmaganiach chłopców wygrał Kacper Żuk, który osiągnął znakomitą formę po długiej przerwie spowodowanej leczeniem kontuzji pleców.

Żuk wraz z Mateuszem Smolickim triumfowali w deblu. W singlu ćwierćfinały osiągnęli Adrian Kowalski i Łukasz Kozielski.

W zawodach dziewcząt w półfinałach znalazły się Joanna Zawadzka oraz trenująca w Puszczykowie Anastazja Shoshyna. Ukraina awansowała do finału. Przegrała w nim z Rosjanką Sofią Treshchevą.

W ćwierćfinałach odpadły Elżbieta Iwaniuk i Daria Kuczer. W finale gry podwójnej zwyciężyły Oliwia Szymczuch i Shoshyna.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Arnold – Wira 6:2, 6:3; Pindelska – Zykute 6:2, 6:0; Druteikaite – K. Jaśkiewicz 6:0, 6:3; Treshcheva – (5) Silwanowicz 6:2, 6:3; (4) Shytkouskaya – Matuszak 6:2, 6:2; Rutkowska – Sierzputowska 6:0, 4:0 i krecz Alicji; J. Zawadzka – Sosnovschi 4:6, 6:3, 6:4; (6) Zarytska – Szymczuch 7:5, 6:3; (7) Polańska – Paulenka 2:6, 7:6 (5), 6:3; Iwaniuk – Siłka 7:5, 6:1; Furak – Zakordoniec 6:7 (6), 6:4, 6:2; I. Świątek – (3) Vukovic 6:2, 7:5; Szczygielska – (8) Vismane 6:3, 4:6, 6:3; Kuczer – Vishnevskaya 6:2, 6:0; Kubicz – Wysoczańska 6:4, 6:7 (13), 7:6 (8); (2) Shoshyna – Bakaite 6:4, 6:3.

Druga runda: Arnold – Pindelska 6:7 (6), 6:2, 6:0; Treshcheva – Druteikaite 7:5, 6:3; Shytkouskaya – Rutkowska 6:0, 6:3; J. Zawadzka – Zarytska 6:2, 6:3; Iwaniuk – Polańska 6:3, 7:6 (2); Furak – I. Świątek 6:0, 6:3; Kuczer – Szczygielska 6:4, 6:2; Shoshyna – Kubicz 2:6, 6:0, 6:3.

Ćwierćfinały: Treshcheva – Arnold 6:4, 6:2; J. Zawadzka – Shytkouskaya 6:2, 6:3; Furak – Iwaniuk 6:1, 6:3; Shoshyna – Kuczer 6:3, 6:7 (6), 6:3.

Półfinały: Treshcheva – J. Zawadzka 6:3, 6:4; Shoshyna – Furak 6:3, 6:4.

Finał: Treshcheva – Shoshyna 6:3, 6:4.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Vejvara – Maroszek 6:1, 6:3; Danilov – Norvaisis 7:6 (6), 2:6, 7:5; Vaise – Schmidt 6:4, 7:6 (6); (5) A. Kowalski – Skowroński 6:4, 6:3; (3) Castelnuovo – Fryze 6:2, 6:4; R. Hernandez – Śmietana 6:4, 6:3; Dorash – Wożnicki 6:3, 6:3; (8) Summaria – Rusakevicius 6:0, 6:4; (6) Currlin – Motuzas 6:7 (7), 7:5, 6:4; Żuk – Patyk 6:4, 6:0; Vylegzhanin – N. Katic 4:6, 6:3, 6:2; Kozielski – (4) Smolicki 6:4, 7:5; (7) K. Siimar – Story 6:4, 6:4; Raupuk – Kelaidis 6:0, 6:2; Damiens – Sikorski 6:1, 6:2; Tybar – (2) Wrzesiński 6:3, 6:1.

Druga runda: Vejvara – Danilov 6:2, 6:2; A. Kowalski – Vaise 6:7 (7), 6:4, 6:2; Castelnuovo – R. Hernandez 6:1, 6:3; Summaria – Dorash 6:2, 6:4; Żuk – Currlin 6:3, 7:6 (5); Kozielski – Vylegzhanin 1:6, 7:5, 6:0; K. Siimar – Raupuk 7:6 (7), 6:1; Tybar – Damiens 6:2, 6:1.

Ćwierćfinały: Vejvara – A. Kowalski 6:1, 6:2; Castelnuovo – Summaria 6:3, 6:4; Żuk – Kozielski 6:1, 6:0; Tybar – K. Siimar 6:4, 6:4.

Półfinały: Vejvara – Castelnuovo 7:5, 6:3; Żuk – Tybar 7:5, 7:6 (5).

Finał: Żuk – Vejvara 6:4, 6:1.


DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Arnold/Vukovic – Bakaite/Furak 6:4, 6:2; Davesne/Vismane – Jastrzębska/Wira 6:3, 6:4; Paulenka/Shytkouskaya – (3) Polańska/Zawadzka 7:5, 6:1; Druteikaite/Zykute – Jaśkiewicz/Siłka 6:3, 5:7, 10:5; Shoshyna/Szymczuch – Iwaniuk/Sierzputowska 6:0, 6:2; (4) Treshcheva/Vishnevskaya – Pindelska/Szczygielska 2:6, 6:4, 10:5; Kubicz/Sosnovschi – Kuczer/Zakordoniec 6:4, 7:6 (4); Rutkowska/Świątek – (2) Silwanowicz/Zarytska 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały: Arnold/Vukovic – Davesne/Vismane 6:1, 3:6, 10:8; Paulenka/Shytkouskaya – Druteikaite/Zykute 7:5, 6:4; Shoshyna/Szymczuch – Treshcheva/Vishnevskaya 7:6 (6), 7:5; Rutkowska/Świątek – Kubicz/Sosnovschi 7:5, 6:3.

Półfinały: Paulenka/Shytkouskaya – Arnold/Vukovic 6:4, 3:6, 10:7; Shoshyna/Szymczuch – Rutkowska/Świątek 6:3, 6:3.

Finał: Shoshyna/Szymczuch – Paulenka/Shytkouskaya 6:3, 6:4.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Currlin/Vejvara – Katic/Midtgaard Jivraj 6:2, 4:6, 10:8; Hernandez/Story – Grzegorczyk/Sikorski 6:4, 6:4; Kowalski/Walkusz – (3) Motuzas/Siimar 7:6 (8), 6:3; Fryze/Skowroński – Kelaidis/Vaise 6:3, 7:5; Smolicki/Żuk – Danilov/Vylegzhanin 6:2, 6:1; (4) Dorash/Śmietana – Kozielski/Raupuk 7:6 (3), 7:5; Molleker/Summaria – Kosiński/Wożnicki 6:1, 6:3; Norvaisis/Rusakevicius – (2) Castelnuovo/Schmidt 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały: Hernandez/Story – Currlin/Vejvara 6:4, 6:1; Kowalski/Walkusz – Fryze/Skowroński 6:3, 6:7 (3), 10:6; Smolicki/Żuk – Dorash/Śmietana 6:3, 6:3; Molleker/Summaria – Norvaisis/Rusakevicius 6:3, 6:4.

Półfinały: Hernandez/Story – Kowalski/Walkusz 6:1, 6:4; Smolicki/Żuk – Molleker/Summaria 6:3, 6:4.

Finał: Smolicki/Żuk – Hernandez/Story 4:6 6:3, 10:4.


ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Stepan – bye; Baumgartnere – Sosnowska 3:6, 6:3, 6:2; Iwaniuk – S. Tranberg 6:3, 7:5; (5) Kravtaite – J. Skrzypczyńska 6:2, 6:1; (2) Jastrzębska – bye; Nikolenko – Mora 6:1, 6:4; Pindelska – Gabija 7:6 (4), 6:1; (7) Davesne – Grzywocz 6:1, 6:3; (3) Wysoczańska – bye; Rogozińska-Dzik – Druteikaite 6:1, 6:1; Dorofeeva – Rojek 7:5, 4:6, 6:2; (8) Gedvilaite – Światłoń 6:1, 7:6 (6); (4) Zykute – bye; Cerpina – Duda 6:0, 6:2; E. Tranberg – Końska 6:2, 6:2; (6) Sierzputowska – Kovalenko 6:0, 6:2.

Druga runda: Baumgartnere – Stepan 6:4, 6:4; Iwaniuk – Kravtaite 6:3, 6:4; Nikolenko – Jastrzębska 7:5, 6:0; Pindelska – Davesne 6:2, 6:1; Wysoczańska – Rogozińska-Dzik 6:4, 6:0; Gedvilaite – Dorofeeva 6:4, 6:7 (4), 6:0; Zykute – Cerpina 6:2, 2:6, 6:2; Sierzputowska – E. Tranberg 6:4, 6:3.

Trzecia runda: Baumgartnere – Iwaniuk 2:6, 6:4, 6:2; Pindelska – Nikolenko 7:5, 0:6, 7:6 (2); Wysoczańska – Gedvilaite 6:1, 6:0; Sierzputowska – Zykute 6:1, 6:3.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Kozielski – bye; Dopierała – Stodder 6:1, 7:5; Wrzoł – Bujakiewicz 6:4, 6:4; (6) Norvaisis – T. Dudek 7:5, 6:4; (2) Walkusz – Michalski 6:2, 4:6, 6:2; Skowroński – Matijevic 6:3, 6:1; Kaplusch – Kosiński 6:4, 6:3; Kimaszewski – (8) Kellou 4:6, 6:4, 6:3; (3) Damiens – Autuch 6:1, 6:2; Kirchhoff – Słowik 6:4, 6:4; Grzegorczyk – Cerpins 6:3, 6:4; (7) Mol – Lalek 6:2, 6:3; (4) Molleker – Radwan 6:4, 6:0; Fryze – Midtgaard Jivraj 6:0, 7:6 (3); Piątek – Balic 6:2, 3:0 i krecz Niemca; (5) Zapała – Karczmarczyk 6:1, 4:6, 7:5.

Druga runda: Kozielski – Dopierała 6:1, 6:3; Norvaisis – Wrzoł 6:1, 6:7 (5), 6:0; Skowroński – Walkusz 6:2, 6:1; Kaplusch – Kimaszewski 6:7 (2), 7:5, 6:1; Damiens – Kircchoff 6:0, 6:3; Grzegorczyk – Mol 6:3, 6:0; Fryze – Molleker 6:2, 6:3; Piątek – Zapała 6:3, 6:4.

Trzecia runda: Kozielski – Norvaisis 6:2, 6:7 (2), 6:4; Skowroński – Kaplusch 6:2, 6:2; Damiens – Grzegorczyk 7:5, 6:0; Fryze – Piątek 7:5, 6:4.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności