Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Galan - Tirante 6:1, 3:6, 6:3; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Ferreira Silva 6:2, 7:6 (1).

Majchrzak najlepszy w Pabianicach

W Pabianicach rozgrywany był ogólnopolski turniej klasyfikacyjny kadetów (do lat 16).

Na starcie pojawiło się szesnastu zawodników. O cztery czołowe miejsca walczyli Kamil Majchrzak, Paweł Zawisza, Kacper Lemiesz i Marcin Pniewski.

Zwyciężył Majchrzak. Drugi był Lemiesz, trzeci Zawisza, a czwarty Pniewski.

Eliminacje

Grupa A: Majchrzak – Duś 5:7, 6:1, 10:5; Kozica – Dolny 7:5, 3:6, 10:6; Majchrzak – Kozica 6:1, 6:0, Duś – Dolny 6:1, 6:0; Majchrzak – Dolny 6:0, 6:0; Duś – Kozica 6:0, 6:3; kolejność: 1. Majchrzak, 2. Duś, 3. Kozica, 4. Dolny.

Grupa B: Zawisza – Kossek 6:2, 6:2; Domański – Wisz 6:3, 5:7, 10:6; Zawisza – Wisz 6:2, 6:4; Domański – Kossek 6:0, 6:2; Wisz – Kossek 6:3, 6:4; Zawisza – Domański 6:3, 6:7 (11), 10:8; kolejność: 1. Zawisza, 2. Domański, 3. Wisz, 4. Kossek.

Grupa C: Pniewski – Duchnowski 3:6, 7:6 (5), 11:9; Drelich – Opara 6:1, 6:1; Pniewski – Opara 6:1, 6:0; Duchnowski – Drelich 6:3, 6:2; Pniewski – Drelich 6:2, 4:6, 10:8; Duchnowski – Opara 6:0, 6:1; kolejność: 1. Pniewski, 2. Duchnowski, 3. Drelich, 4. Opara.

Grupa D: Baranowski – Lemiesz 5:7, 6:2, 13:11; Stypułkowski – Komajda 7:5, 6:4; Lemiesz – Stypułkowski 6:4, 7:6 (0); Baranowski – Komajda 6:4, 6:1; Lemiesz – Komajda 6:2, 6:1; Stypułkowski – Baranowski 6:1, 5:7, 10:2; kolejność: 1. Lemiesz, 2. Baranowski, 3. Stypułkowski, 4. Komajda.

Finały

Miejsca 1-4: Majchrzak – Lemiesz 6:3, 6:4; Zawisza – Pniewski 6:3, 6:0; Majchrzak – Zawisza 6:1, 6:0; Lemiesz – Pniewski 6:1, 4:6, 10:7; Majchrzak – Pniewski 6:1, 6:0; Lemiesz – Zawisza 3:6, 7:5, 10:6; kolejność: 1. Majchrzak, 2. Lemiesz, 3. Zawisza, 4. Pniewski.

Miejsca 5-8: Domański – Duchnowski 6:4, 6:4; Duś – Baranowski 6:2, 6:3; Domański – Duś 6:1, 6:1; Baranowski – Duchnowski 6:4, 2:6, 10:6; Domański – Baranowski 6:3, 6:7 (5), 11:9; Duchnowski – Duś 6:4, 1:6, 11:9; kolejność: 5. Baranowski, 6. Duś, 7. Baranowski, 8. Duchnowski.

Miejsca 9-12: Wisz – Drelich 6:2, 6:3; Stypułkowski – Kozica 6:0, 6:2; Drelich – Kozica 6:4, 6:0; Stypułkowski – Wisz 6:0, 6:0 (walkower); Kozica – Wisz 6:0, 6:0 (walkower); Drelich – Stypułkowski 4:6, 7:6 (10), 10:6; kolejność: 9. Drelich, 10. Stypułkowski, 11. Kozica, 12. Wisz.

Miejsca 13-16: Kossek – Opara 6:4, 6:3; Komajda – Opara 6:3, 6:2; Kossek – Komajda 6:1, 6:7 (5), 10:4; wycofał się Dolny; kolejność: 13. Kossek, 14. Komajda, 15. Opara, 16. Dolny.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności