Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Sasnovich - Raducanu 3:6, 6:1, 6:1; Azarenka - Petkovic 6:1, 7:6 (3); Teichmann - Danilovic 6:4, 6:1; Mertens - Bouzkova walkower; Auger-Aliassime - Ugo Carabelli 6:0, 6:3, 6:4; Rosolska/Routliffe - Melichar-Martinez/Perez 6:2, 7:5; Krawczyk/Schuurs - Parrizas Diaz/Piter 6:0, 6:3; Kubot/Roger-Vasselin - Kudla/Ruusuvuori 6:4, 6:2.

Memoriał Ani Dolińskiej

Aleksandra Buczyńska i Michał Dembek zwyciężyli w ogólnopolskim turnieju klasyfikacyjnym kadetów (do lat 16).

Zawody na stołecznych kortach WKT DeSki odbyły się w ramach memoriału Ani Dolińskiej.

Ola Buczyńska (Return Radom) startowała dzięki dzikiej karcie. W finale pokonała Martę Ruszczyńską (Okęcie Sport Warszawa).

Michał Dembek (Mera Warszawa) stracił w czterech meczach zaledwie jedenaście gemów. W decydującym pojedynku był lepszy od Patryka Królika (Warszawianka).

DZIEWCZĘTA

Pierwsza runda: (1) Iwaniuk – Wróbel 6:0, 6:1; Maślanka – Gatner 6:2, 6:1; Buczyńska – Zduniak 6:0, 6:1; (5) Wilczewska – Wira 7:5, 7:6 (0); (4) Durzyńska – Gzik 6:2, 6:4; Kulig – Stepan 6:4, 6:1; B. Wiśniewska – Grzegrzółka 4:6, 6:4, 6:4; (6) Nosek – Kocot 6:0, 6:0; (8) Ruszczyńska – Nastula 7:5, 6:4; K. Kowalska – Magiera 4:6, 6:0, 6:3; Mencwel – Grodzka 6:3, 6:3; (3) Bieńkowska – Górczyńska 6:4, 6:3; (7) Rustecka – Jakubczak 6:2, 6:3; An. Goławska – Roguska 6:0, 6:2; Szymańska – Bukowska 6:3, 6:3; (2) Klukowska – M. Sawicka 4:6, 6:3, 6:2.

Druga runda: Iwaniuk – Maślanka 6:2, 6:2; Buczyńska – Wilczewska 6:1, 6:2; Durzyńska – Kulig 6:0, 6:1; Nosek – B. Wiśniewka 6:2, 6:3; Ruszczyńska – K. Kowalska 6:3, 6:3; Bieńkowska – Mencwel 6:1, 6:2; Rustecka – An. Goławska 6:4, 6:4; Klukowska – Szymańska 6:1, 6:0.

Ćwierćfinały: Buczyńska – Iwaniuk 6:4, 1:6, 6:4; Nosek – Durzyńska 6:3, 6:3; Ruszczyńska – Bieńkowska 7:5, 6:2; Rustecka – Klukowska 7:5, 7:6 (2).

Półfinały: Buczyńska – Nosek 6:3, 7:5; Ruszczyńska – Rustecka 4:6, 6:0, 6:4.

Finał: Buczyńska – Ruszczyńska 6:4, 6:4.


CHŁOPCY

Pierwsza runda: (1) Gresk – bye; Lesiński – P. Kowalski 6:3, 6:3; Kubik – Tajchman 6:3, 6:0; (8) Nowakowski – Kałasza 6:1, 6:2; (3) Królik – bye; Selwa – Raptis 7:5, 6:0; Wargocki – Parchomiuk 7:5, 3:6, 6:3; (7) Górka – Drelich 6:3, 2:6, 7:6 (1); (5) Nazaruk – Pociej 6:0, 6:0; Kossek – Derewonko 6:2, 6:2; Cygowski – Przybylski 6:2, 7:5; (4) Bedra – Tkaczyk 6:0, 6:1; (6) Szabo – Żółtowski 6:0, 6:1; Lipiński – Zalewski 6:0, 6:2; Piątek – Piątkowski 6:1, 6:1; (2) Dembek – bye.

Druga runda: Gresk – Lesiński 6:0, 6:0; Nowakowski – Kubik 6:2, 6:1; Królik – Selwa 6:0, 6:0; Wargocki – Górka 6:3, 6:2; Nazaruk – Kossek 7:5, 6:4; Bedra – Cygowski 2:6, 6:0, 2:2 i krecz Janka; Szabo – Lipiński 6:3, 6:3; Dembek – Piątek 6:1, 6:0.

Ćwierćfinały: Nowakowski – Gresk walkower (problemy zdrowotne Phillipa); Królik – Wargocki 6:2, 7:5; Bedra – Nazaruk 6:1, 6:2; Dembek – Szabo 6:2, 6:3.

Półfinały: Królik – Nowakowski 6:1, 6:2; Dembek – Bedra 6:2, 6:0.

Finał: Dembek – Królik 6:1, 6:2.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności