Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Sabalenka - Linette 6:2, 6:1; Sorribes Tormo - Barty 6:4, 6:3; Alexandrova - Mertens 4:6, 6:4, 6:4; Giorgi - Brady 6:3, 6:2; Kar. Pliskova - Cornet 6:1, 6:3; Suarez Navarro - Jabeur 6:4, 6:1; Oskaa - S. Zheng 6:1, 6:4; Q. Wang - Cepede Royg 6:4, 6:3; Ferro - Sevastova 2:6, 6:4, 6:2; Kvitova - Paolini 6:4, 6:3; Podoroska - Putintseva 7:6 (4), 1:3 i krecz Kazaszki; Hurkacz - Saville 6:2, 6:4; L. Broady - F. Cerundolo 7:5, 6:7 (4), 6:2; Duckworth - L. Klein 5:7, 6:3, 7:6 (4); Khachanov - Nishioka 3:6, 6:1, 6:2; Galan - Safwat 7:5, 6:1; A. Zverev - Lu 6:1 6:3; Kukushkin - Coria 7:6 (4), 7:5; Mattek-Sands/Pegula - Linette/Rosolska 6:1, 6:3; GDYNIA WTA 250: Zanevska - Kucova 6:4, 7:6 (4); Danilina/Marozava - Bondarenko/Piter 6:3, 6:2; GSTAAD ATP 250: Ruud - Gaston 6:3, 6:2; Huesler/Stricker - Walków/Zieliński 6:1, 7:6 (7); LOS CABOS ATP 250: Norrie - Nakashima 6:2, 6:2.

Memoriał Józefa Celta w Częstochowie – wyniki

przez maka

W Częstochowie odbył się ogólnopolski turniej klasyfikacyjny mężczyzn.

Zawody są poświęcone pamięci Józefa Celta, zmarłego w 2001 roku trenera i animatora tenisa. Na starcie pojawili się m.in. Mikołaj Jędruszczak, Arkadiusz Kocyła czy Dawid Celt.

W półfinałach Jędruszczak wygrał Mikołajem Szmyrgałą, a Celt pokonał Kocyłę. W finale Celt był skuteczniejszy od Jędruszczaka.

W grze podwójnej triumfowali Kocyła i Maciej Rajski.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Jędruszczak – Kon. Mularczyk 6:4, 6:4; Brandys – P. Zbroja 1:6, 6:3, 6:4; K. Mlazga – Sołtyka 6:3, 4:6, 6:3; (5) Filipek – Jastrzębski 7:6 (4), 7:6 (11); Szmyrgała – (4) Barański 5:7, 6:4, 6:2; A. Mlazga – Baranowski 7:5, 6:2; Gryńkowski – Orliński 4:6, 6:1, 6:0; (8) Duś – Iżycki 6:4, 6:1; (7) Janik – Konieczny 7:5, 6:3; Celt – Pokrywka 6:0, 1:0 i krecz Marka; Michałek – Śmietana 7:6 (6), 6:2; (3) W. Lutkowski – Oleksy 6:3, 6:2; (6) Wojnar – Tarasewicz 6:0, 6:1; Rajski – Pyla 6:2, 6:2; Królik – Stefaniak 6:3, 2:6, 6:2; (2) Kocyła – Charkiewicz 7:6 (7), 6:3.

Druga runda: Jędruszczak – Brandys 6:1, 6:0; K. Mlazga – Filipk 5:7, 2:2 i krecz Przemysława; Szmyrgała – A. Mlazga 5:7, 6:1, 7:5; Duś – Gryńkowski 6:2, 6:2; Celt – Janik 6:3, 7:5; Michałek – W. Lutkowski 7:5, 5:7, 3:1 i krecz Wojciecha; Rajski – Wojnar 3:6, 6:4, 6:2; Kocyła – Królik 6:2, 6:3.

Ćwierćfinały: Jędruszczak – K. Mlazga 6:2, 6:2; Szmyrgała – Duś 6:3, 6:2; Celt – Michałek 6:1, 6:0; Kocyła – Rajski 6:3, 6:2.

Półfinały: Jędruszczak – Szmyrgała 4:6, 6:4, 6:4; Celt – Kocyła 6:1, 6:1.

Finał: Celt – Jędruszczak 6:2, 6:1.

ELIMINACJE

Pierwsza rundaBrandys – Dmochowski 6:2, 6:2; P. Zbroja – Nowakowski 6:1, 3:6, 6:4; Jastrzębski – Sarysz 6:3, 6:2. Wolny los: Kocyła, Pyla, Rajski, Tarasewicz, Królik.

DEBEL

Pierwsza runda: Kon. Mularczyk/Stefaniak – (1) Barański/W. Lutkowski walkower; Kocyła/Rajski – Brandys/Orliński 6:2, 6:1; Duś/Michałek – Iżycki/Szmyrgała 6:4, 2:6, 11:9; A. Mlazga/K. Mlazga – (2) Filipek/Janik walkower.

Półfinały: Kocyła/Rajski – Kon. Mularczyk/Stefaniak 6:2, 6:4; Duś/Michałek – A. Mlazga/K. Mlazga 2:6, 6:3, 12:10.

Finał: Kocyła/Rajski – Duś/Michałek 6:3, 7:5.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności