Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Fręch - Meligeni Rodrigues Alves 6:4, 6:3; Pigossi - U. Radwańska 7:6 (9), 3:6, 6:2; Boulter - Zacarias 7:5, 6:0; Watson - Olmos 7:5, 6:1; Svitolina - Muramatsu 6:3, 6:2; Kostyuk - Naito 6:3, 6:3; Bertens - Xinyu Wang 6:2, 6:0; Xiyu Wang - Rus 6:1, 3:6, 6:2; Putintseva - Podoroska 2:6, 6:4, 6:0; Cocciaretto - Bara 6:1, 6:4; Trevisan - Buzarnescu 6:2, 2:6, 7:6 (5); L. Fernandez - Danilovic 7:5, 4:6, 6:4; Marino - Stojanovic 6:4, 7:6 (6); Ostapenko - Raina 6:2, 5:7, 7:5; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Nadal 6:2, 4:6, 6:2; Ruud - Fognini 6:4, 6:3; Evans - Goffin 5:7, 6:3, 6:4; S. Tsitsipas - Davidovich Fokina 7:5 i krecz Hiszpana.

Memoriał Józefa Celta – wyniki

przez maka

W Częstochowie odbył się ogólnopolski turniej klasyfikacyjny mężczyzn imienia Józefa Celta.

Zawody poświęcone pamięci trenera tenisa i animatora sportu rozgrywane były po raz siódmy. Przed rokiem triumfowali Dawid Celt (w singlu) oraz Arkadiusz Kocyła i Maciej Rajski (w deblu).

Dawid Celt tym razem do udziału w turnieju zaprosił m.in. Mikołaja Jędruszczaka, Wojciecha Lutkowskiego, Patryka Janika czy Karola Dusia.

W finale singla Jędruszczak pokonał Lutkowskiego. W grze podwójnej triumfowali Jędruszczak i Piotr Stefaniak.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) W. Lutkowski – bye; Andrzejczuk – Ł. Chmielewski 6:3, 6:0; Celt – Braciszewicz 6:1, 6:1; P. Zbroja – (6) F. Kaleta 6:2, 7:5; (3) Duś – Piętka 6:0, 6:0; Sarysz – Kossek 4:6, 6:3, 6:2; Michałek – Filipek 6:3, 6:0; (5) D. Chmielewski – Wargocki 6:2, 6:2; (8) Gryńkowski – Stach 6:0, 6:0; Stefaniak – P. Lipka 6:2, 6:0; Sawicki – Nazaruk 6:3, 5:7, 6:2; (4) Janik – Iżycki 7:5, 6:3; Kac. Mularczyk – (7) B. Wojnar 6:2, 6:1; Sołtyka – Mar. Jędruszczak 6:2, 6:2; Królik – Wieczorek 6:3, 6:1; (2) Mik. Jędruszczak – bye.

Druga runda: W. Lutkowski – Andrzejczuk 6:3, 6:3; Celt – P. Zbroja 6:4, 6:3; Duś – Sarysz 6:4, 6:1; Michałek – D. Chmielewski 7:6 (1), 6:2; Stefaniak – Gryńkowski 6:3, 6:2; Janik – Sawicki 7:5, 6:0; Kac. Mularczyk – Sołtyka 7:5, 6:1; (2) Mik. Jędruszczak – Królik 6:2, 6:3.

Ćwierćfinały: W. Lutkowski – Celt 6:4, 1:6, 6:4; Michałek – Duś 6:4, 6:3; Janik – Stefaniak 6:1, 6:0; Mik. Jędruszczak – Kac. Mularczyk 6:4, 6:1.

Półfinały: W. Lutkowski – Michałek 7:5, 2:6, 6:4; Mik. Jędruszczak – Janik 6:4, 6:2.

Finał: Mik. Jędruszczak – W. Lutkowski 4:6, 6:2, 6:1.

DEBEL

Pierwsza runda: Kac. Mularczyk/Sawicki – Sarysz/Sołtyka walkower.

Ćwierćfinały: (1) Janik/W. Lutkowski – Andrzejczuk/Królik walkower; (4) Duś/Michałek – Nazaruk/Wargocki 6:4, 6:2; Mik. Jędruszczak/Stefaniak – (3) Chmielewski/Chmielewski 6:0, 6:1; (2) Iżycki/P. Zbroja – Kac. Mularczyk/Sawicki 6:2, 2:6, 11:9.

Półfinały: Duś/Michałek – Janik/W. Lutkowski 6:4, 6:3; Mik. Jędruszczak/Stefaniak – Iżycki/P. Zbroja 6:1, 7:5.

Finał: Mik. Jędruszczak/Stefaniak – Duś/Michałek 3:6, 7:5, 10:7.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności