Polski Tenis

WYNIKI

KLUŻ-NAPOKA WTA 250: Kawa - Szabo 6:2, 6:1; Kr. Pliskova - Trevisan 6:4, 6:4; Cristian - Jani 6:1, 6:2; Sherif - Cornet 6:2, 6:4; Bara - Friedsam 6:2, 6:3; Buzarnescu - Tomova 6:2, 6:3; Kucova - Buyukakcay 6:1, 6:1; Schmiedlova - Kuzmova 6:4, 6:2; Eala - Ormaechea 7:5, 6:2; Krunic - Naito 6:3, 5:0 i krecz Japonki.

Memoriał Marty Hudy w Częstochowie – wyniki

W Częstochowie odbył się pierwszy ogólnopolski turniej sezonu letniego skrzatów.

W rozgrywanym od kilku lat memoriale Marty Hudy pojawiła się krajowa czołówka zawodników do lat 12. Wśród chłopców Michał Matuszewski (PKT Pabianice) wygrał w finale z Mikołajem Lorensem (Legia Warszawa).

W rywalizacji dziewcząt w decydującym pojedynku Iga Świątek (Mera Warszawa) pokonała Aleksandrę Wierzbowską (Wawel Kraków).

W grze podwójnej triumfowali Matuszewski i Patryk Niełacny (PKT Pabianice) oraz finalistki singla Świątek i Wierzbowska.

DZIEWCZĘTA

Pierwsza runda: Świątek – Baszanowska 6:0, 6:1; Bartusek – Szymańska 6:0, 6:0; Takmadżan – Streich 6:0, 6:1; Wędrocha – Hędrzak 6:1, 6:0; Nadajewska – Filipecka 6:1, 6:1; K. Chmielowska – Częściak 6:0, 6:3; Mattik – Niedzwienska 7:5, 4:6, 11:9; Kubka – Gajoch 6:0, 6:1; Molińska- Guszpit 6:0, 6:0; A. Lewandowska – Mazurkiewicz 4:6, 7:5, 10:8; Okopniak – Kotylak 6:0, 6:1; Chwalińska – Habrych 6:0, 6:0; Podbioł – Nebelska 6:1, 6:1; Baszak – Gruszczyńska 6:2, 6:1; Maciejczyk – Janelli 6:0, 6:0; Wierzbowska – Wożny 6:0, 6:2.

Druga runda: Świątek – Bartusek 6:0, 6:0; Wędrocha – Takmadżan 6:1, 6:2; Nadajewska – K. Chmielowska 6:3, 6:7 (2), 10:8; Kubka – Mattik 6:1, 6:3; Molińska – A. Lewandowska 6:3, 6:2; Chwalińska – Okopniak 6:0, 6:2; Podbioł – Baszak 5:7, 6:2, 10:8; Wierzbowska – Maciejczyk 6:0, 6:1.

Ćwierćfinały: Świątek – Wędrocha 6:2, 6:3; Nadajewska – Kubka 7:5, 7:5; Chwalińska – Molińska 6:3, 6:2; Wierzbowska – Podbioł 6:4, 6:1.

Półfinały: Świątek – Nadajewska 6:0, 6:1; Wierzbowska – Chwalińska 6:4, 6:0.

Finał singla: Świątek – Wierzbowska 6:1, 6:2.

Finał debla: Świątek/Wierzbowska – Chwalińska/Podbioł 6:1, 6:4.

CHŁOPCY

Pierwsza runda: Niełacny – Krotowski 6:0, 6:0; Kaśnikowski – Szic 6:2, 6:2; Pawlak – Kuś 6:1, 6:3; Lorens – Kaszuba 6:3, 6:0; Pawlicki – Konopko 7:5, 1:6, 13:11; Kusiewicz – Bańkowski 6:0, 6:4; Walczak – Wolnik 6:1, 6:0; Kielan – Krala 6:0, 6:0; Rządkowski – Pawelec 6:0, 6:0; Wiśniewski – Pala 6:2, 6:4; Załubski – Pastuszak 6:1, 6:4; Taczała – Szpak 6:1, 6:1; Kaliszewski – Wargocki 6:0, 6:3; Szpejankowski – Ostrowski 6:1, 6:0; Gładysz – Szajrych 6:1, 6:0; M. Matuszewski – Sapała 6:0, 6:3.

Druga runda: Niełacny – Kaśnikowski 6:1, 6:2; Lorens – Pawlak 6:2, 6:3; Kusiewicz – Pawlicki 6:4, 2:6, 10:6; Kielan – Walczak 6:3, 6:4; Rządkowski – Wiśniewski 6:3, 6:2; Taczała – Załubski 6:0, 6:1; Kaliszewski – Szpejankowski 6:3, 6:4; M. Matuszewski – Gładysz 6:0, 6:3.

Ćwierćfinały: Lorens – Niełacny 6:7 (3), 6:4, 10:5; Kielan – Kusiewicz 6:2, 7:6 (5); Taczała – Rządkowski 6:2, 7:6 (2); M. Matuszewski – Kaliszewski 6:0, 6:1.

Półfinały: Lorens – Kielan 6:2, 6:2; M. Matuszewski – Taczała 6:3, 6:4.

Finał singla: M. Matuszewski – Lorens 6:0, 6:2.

Finał debla: M. Matuszewski/Niełacny – Konopko/Taczała 2:6, 7:6 (4), 10:7

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności