Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON - eliminacje: Żuk - Rosol 6:3, 6:3; Majchrzak - Maden 6:1, 6:4; Haase - Andreozzi 6:4, 6:4; Gulbis - Popko 6:3, 5:7, 6:4; Tomic - Kavcic 4:6, 6:4, 6:3; Safiullin - Karlovic 6:3, 6:4; EASTBOURNE WTA 500: Świątek - Watson 6:3, 6:7 (4), 7:5; Kasatkina - Zvonareva 7:5, 2:2 i krecz Wiery; Rogers - Bertens 6:1, 7:5; Andreescu - McHale 6:4, 2:6, 6:2; Giorgi - Kar. Pliskova 2:6, 6:2, 6:2; Svitolina - Badosa 4:6, 6:1, 7:6 (1); Rybakina - Dart 6:2, 6:7 (5), 6:4; Ostapenko - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Sevastova - Kostyuk 6:1, 6:7 (6), 6:4; BAD HOMBURG WTA 250: Azarenka - Hatouka 7:5, 6:0; Blinkova/Rus - Piter/Van der Hoek 6:2, 6:0; MAJORKA ATP 250: Ruud - Sandgren 6:3, 6:4; Medvedev - Moutet 6:4, 6:2; Querrey - Carballes Baena 5:7, 6:4, 7:6 (3); EASTBOURNE ATP 250: Gerasimov - Tsonga 6:3, 6:4; Popyrin - Gombos 4:6, 6:4, 6:1; Millman - Clarke 6:3, 6:2.

Milten Cup 2012 – turniej młodzików

przez maka

Grupa polskich młodzików pojechała do czeskich Milovic po punkty cyklu Tennis Europe.

W turnieju głównym Milten Cup 2012 pewne miejsce ma Robert Wrzesiński. W eliminacjach biało-czerwoni odnieśli wygrane w pierwszej rundzie.

Bartosz Hałubiec pokonał Czecha Daniela Trckę 6:0, 6:0. Michał Sikorski wygrał z Niemcem Niclasem Pietschem 7:5, 2:6, 6:3, a Mieszko Kwaśniewski był lepszy od Czecha Mateja Koutka 6:1, 6:1.

W meczach o awans Hałubiec wygrał z Niemcem Pascalem Ehrmnannem 6:2, 6:1, a Sikorski przegrał z Czechem Danielem Viznerem 3:6, 6:4, 2:6. Kwaśniewski pokonał Bułgara Kaloyana Dimitrova 6:2, 6:0.

W turnieju głównym Polacy trafili na zawodników gospodarzy. Wrzesiński został rozstawiony z jedynką. Wygrał z Tadeasem Paroulkiem 6:1, 6:3.

Hałubiec pokonał Petra Nouza 6:2, 3:6, 6:2. Kwaśniewski był lepszy od Martina Soukala 6:1, 7:6 (3).

W drugiej rundzie Robert wygrał z kwalifikantem z Ukrainy Valerym Zhabinem 6:1, 3:6, 7:5, a Bartek z Czechem Albertem Sprlakiem Pukiem 6:2, 6:0.

Mieszko przegrał z Omerem Hefezem z Izraela 4:6, 1:6.

W ćwierćfinałach Robert nie sprostał Rumunowi Edrisowi Fetisleamowi 2:6, 3:6, a Bartek przegrał z Jurijem Rodionovem z Białorusi 6:4, 2:6, 0:6.

W deblu Bartek i Mieszko wygrali z parą czeską Nouzą i Jakubem Novakiem 6:4, 6:2, ale przegrali z kolejnym duetem gospodarzy Antoninem Bolardtem i Michaelem Vrebenskym 6:4, 0:6, 8:10.

W gronie dziewcząt w kwalifikacjach walczyły: Magdalena Kądzielewska, Marcelina Podlińska, Karolina Jaśkiewicz i Karolina Aleksandrowicz.

Podlińska pokonała Czeszkę Terezę Krejzovą 6:3, 6:1. Kądzielewska przegrała z Czeszką Valentiną Cvackovą 6:4, 4:6, 6:7 (2).

Aleksandrowicz uległa Czeszce Anecie Lutovskiej 3:6, 2:6, a Jaśkiewicz wygrała z Czeszką Anetą Lescinską 6:3, 6:2.

W meczach o awans Jaśkiewicz uległa Węgierce Fruzsinie Szabo 3:6, 1:6, a Podlińska Czeszce Barborze Cajthamlovej 1:6, 2:6.

W głównej części imprezy Karolina Szmit przegrała z Czeszką Moniką Behounkovą 3:6, 4:6.

W grze podwójnej Karolina i Słowaczka Miriam Timkova uległy Czeszkom Monice Behounkovej i Klarze Hajkovej 3:6, 3:6.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności