Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Goffin - Cilic 6:4, 3:6, 6:0; J. Thompson - Paire 6:4, 6:7 (3), 7:6 (5); eliminacje: Travaglia - Majchrzak 6:4, 3:6, 6:2; Caruso - Tomic 7:6 (2), 6:0; Koepfer - Londero 6:1, 6:3; Cecchinato - Laaksonen 6:1, 6:3; Delbonis - P. Martinez 3:6, 6:3, 6:4; Popyrin - Hanfmann 3:6, 7:5, 6:4; Fabbiano - J. Sousa 7:5, 6:4; MARBELLA ATP 250: Carreno Busta - Munar 6:1, 2:6, 6:4; CAGLIARI ATP 250: Sonego - Djere 2:6, 7:6 (5), 6:4; CHARLESTON WTA 500: V. Kudermetova - Kovinic 6:4, 6:2; BOGOTA WTA 250: Osorio Serrano - Zidansek 5:7, 6:3, 6:4.

Mistrzostwa Polski do lat 12 w Szczecinie – wyniki

przez maka

W Szczecinie rozegrano mistrzostwa Polski skrzatów (do lat 12).

W gronie dziewcząt najwyżej rozstawione były Aleksandra Wierzbowska i Weronika Baszak. W finale Ola pokonała Weronikę.

Wśród chłopców faworytami byli Dawid Taczała i Mikołaj Lorens. W finale Dawid wygrał z Mikołajem. W deblu triumfowały duety Baszak/Wierzbowskai i Lorens/Taczała.

SINGIEL SKRZATEK

Pierwsza runda: (1) Wierzbowska – Bartusek 6:0, 6:1; Adamczuk – Saska 1:6, 3:0 i krecz Wiktorii; Gonciarz – Bohm 6:1, 7:6 (1); (7) Gołaś – Częścik 6:7 (5), 6:4, 10:5; (4) Niedżwieńska – Peruga 6:1, 6:0; Formella – Kotylak 6:2, 6:3; Takmadżan – Kus 3:6, 7:5, 10:3; (5) Wygonowska – Szczepańska 6:1, 6:1; Ejsmont – (6) Renke 6:3, 6:1; Rodig – Gruszczyńska 6:1, 6:2; Kosakowska – Maciejczyk 2:6, 6:4, 10:6; (3) K. Wybudowska – Mazurek 6:0, 6:1; Futerhendler – (8) Krajewska 6:2, 4:6, 10:2; Nebelska – Świerczyńska 6:2, 6:4; Wawrowska – Słomiana 6:0, 6:0; (2) Baszak – Czarnecka 6:0, 6:1.

Druga runda: Wierzbowska – Adamczuk 6:0, 6:0; Gołaś – Gonciarz 6:3, 6:1; Niedżwieńska – Formella 6:0, 6:1; Wygonowska – Takmadżan 6:2, 6:2; Ejsmont – Rodig 2:6, 6:1, 10:5; K. Wybudowska – Kosakowska 6:1, 6:1; Futerhendler – Nebelska 2:6, 6:2, 11:9; Baszak – Wawrowska 6:1, 6:0.

Ćwierćfinały: Wierzbowska – Gołaś 6:1, 6:0; Wygonowska – Niedżwieńska 4:6, 6:2, 13:11; K. Wybudowska – Ejsmont 6:1, 6:2; Baszak – Futerhendler 6:2, 6:0.

Półfinały: Wierzbowska – Wygonowska 6:1, 7:5; Baszak – K. Wybudowska 6:2, 6:4.

Finał: Wierzbowska – Baszak 6:1, 6:3.

SINGIEL SKRZATÓW

Pierwsza runda: (1) Taczała – Mrowiec 6:0, 6:0; Kusiewicz – Krotowski 6:3, 6:3; B. Zgoła – Kułakowski 6:0, 6:2; (7) Gładysz – Komajda 6:0, 6:0; (4) Kaśnikowski – Braziewicz 6:0, 6:1; D. Wiśniewski – Manczak-Mancewicz 6:1, 6:1; Stochmal – Wajdemajer 6:2, 6:0; (6) P. Wiśniewski – Szic 6:1, 6:4; (5) Pawlak – N. Dzudzewicz 6:1, 6:3; Cisło – Politowicz 2:6, 6:3, 12:10; Lesman – Karbownik 6:2, 6:2; (3) Kielan – A. Bojarski 6:0, 6:1; (8) Kamrowski – Strzałkowski 6:3, 6:2; M. Malaszszak – Leśniewicz 6:4, 6:1; Pieczonka – Borzych 6:1, 6:0; (2) Lorens – Szajrych 6:3, 6:4.

Druga runda: Taczała – Kusiewicz 6:1, 6:1; Gładysz – B. Zgoła 7:5, 6:2; Kaśnikowski – D. Wiśniewski 6:1, 2:6, 10:6; P. Wiśniewski – Stochmal 7:5, 6:3; Pawlak – Cisło 7:6 (4), 6:0; Kielan – Lesman 6:2, 6:0; Kamrowski – M. Malaszczak 6:1, 6:0; Lorens – Pieczonka 6:1, 6:3.

Ćwierćfinały: Taczała – Gładysz 6:1, 6:0; P. Wiśniewski – Kaśnikowski 1:6, 6:2, 10:4; Pawlak – Kielan 7:6 (6), 6:3; Lorens – Kamrowski 6:0, 6:4.

Półfinały: Taczała – P. Wiśniewski 6:2, 6:1; Lorens – Pawlak 6:1, 6:1.

Finał: Taczała – Lorens 7:5, 7:6 (8).

DEBEL SKRZATEK

Pierwsza runda: (1) Baszak/Wierzbowska – Bartusek/Częścik 6:0, 6:1; Ejsmont/Nebelska – M. Szymańska/D. Wybudowska 6:2, 6:1; Futerhendler/Szczepańska – (4) Renke/Takmadżan 6:1, 4:6, 10:5; Gonciarz/Kus – Formella/Kus 6:4, 6:4; Maciejczyk/Wawrowska – Kosakowska/Mazurek 6:4, 6:0; (3) Krajewska/Niedżwieńska – Adamczuk/Czarnecka 6:2:, 6:2; Gruszczyńska/Kotylak – Saska/Świerczyńska walkower; (2) Gołaś/K. Wybudowska – Rodig/Wygonowska 7:6 (7), 2:6, 10:3.

Ćwierćfinały: Baszak/Wierzbowska – Ejsmont/Nebelska 6:0, 6:1; Futerhendler/Szczepańska – Gonciarz/Kus 6:3, 7:5; Krajewska/Niedżwieńska – Maciejczyk/Wawrowska 6:1, 6:0; Gołaś/K. Wybudowska – Gruszczyńska/Kotylak 6:1, 6:0.

Półfinały: Baszak/Wierzbowska – Futerhendler/Szczepańska 6:0, 6:0; Gołaś/K. Wybudowska – Krajewska/Niedżwieńska 6:3, 6:4.

Finał: Baszak/Wierzbowska – Gołaś/K. Wybudowska 6:4, 6:0.

DEBEL SKRZATÓW

Pierwsza runda: (1) Lorens/Taczała – Bojarski/Kusiewicz 6:2, 6:2; Pieczonka/D. Wiśniewski – Stochmal/B. Zgoła 7:6 (6), 6:4; (4) Borzych/P. Wiśniewski – Krotowski/Lesman 6:3, 6:7 (5), 10:6; Karbownik/Politowicz – Jański/Rudnicki 6:3, 6:0; Kułakowski/Strzałkowski – Komajda/Leśniewicz 6:3, 6:3; (3) Gładysz/Kielan – Kamrowski/M. Malaszszak 6:1, 7:5; Szajrych/Wajdemajer – Garbacki/Mrowiec 6:1, 6:0; (2) Kaśnikowski/Pawlak – Braziewicz/N. Dzudzewicz 6:0, 6:1.

Ćwierćfinały: Lorens/Taczała – Pieczonka/D. Wiśniewski 6:3, 6:2; Karbownik/Politowicz – Borzych/P. Wiśniewski 1:6, 6:4, 12:10; Gładysz/Kielan – Kułakowski/Strzałkowski 6:4, 6:3; Kaśnikowski/Pawlak – Szajrych/Wajdemaje 6:3, 6:4.

Półfinały: Lorens/Taczała – Karbownik/Politowicz 6:1, 6:0; Kaśnikowski/Pawlak – Gładysz/Kielan 6:7 (4), 6:3, 10:5.

Finał: Lorens/Taczała – Kaśnikowski/Pawlak 6:2, 6:1.

ELIMINACJE SKRZATEK

Pierwsza runda: Śpiewak – Braziewicz 6:3, 7:5; Demianiuk – Krogulec 6:4, 6:3; Szałek – Bogalska 6:1, 6:0; Jeschke – Ways 6:3, 7:6 (4); M. Szymańska – Dembek 6:1, 6:1; Żamojcin – Paradowska 6:4, 6:3; Szkudlarek – Łukian 6:1, 6:0.

Druga runda: Saska – Śpiewak 6:0, 6:0; Gonciarz – Demianiuk 6:0, 6:0; Kotylak – Szałek 6:1, 6:0; Świerczyńska – Jeschke 6:0, 6:1; Słomiana – M. Szymańska 5:7, 7:6 (5), 12:10; Bohm – Żamojcin 7:6 (1), 6:2; Kosakowska – Piechowicz 7:5, 1:6, 11:9; Mazurek – Szkudlarek 6:4, 6:2.

ELIMINACJE SKRZATÓW

Pierwsza runda: Szkudlarek – Popek 6:7 (0), 6:1, 10:5; Sroka – Jańki 6:2, 6:3; Zdzuj – Juszczak 6:0, 6:1; Braziewicz – Rudnicki 6:0, 6:2.

Druga runda: Strzałkowski – Pakuła 6:1, 6:1; N. Dzudzewicz – Marendziak 6:0, 6:0; Mrowiec – Garbacki 6:0, 6:2; Cisło – Popek 6:0, 6:0; Manczak-Mancewicz – Sroka 6:3, 6:0; Szic – Juszczak 6:2, 7:5; Komajda – Lis 6:4, 6:4; Braziewicz – Chmielewski 6:7 (7), 6:2, 10:8.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności