Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Hurkacz - Fabbiano 6:3, 3:6, 6:3; Evans - Lajovic 6:3, 6:7 (11), 6:2; Ruud - Rune 6:2, 6:1; Bautista Agut - Fritz 6:2, 7:5; Garin - Auger-Aliassime 7:6 (3), 6:1; Caruso - Catarina 6:7 (3), 7:6 (5), 6:3; Chardy - Bublik 6:4, 0:6, 7:5; Fognini - Kecmanovic 6:2, 7:5; Sinner - Ramos-Vinolas 6:3, 6:4; Pouille - Pella 6:3, 6:4; Delbonis - Mannarino 7:5, 6:1; Cecchinato - Koepfer 6:4, 6:3; CHARLESTON WTA 250: Piter/Y. Wang - Kalashnikova/Kudryavtseva 7:6 (7), 2:6, 10:2; Tauson - Samsonova 6:3, 6:3; Rogers - McNally 6:0, 6:1; Tomljanovic - Zarazua 6:1, 6:1; Hibino - Doi 7:5, 5:7, 6:6 i krecz Misaki; L. Davis - Vandeweghe 7:6 (3), 6:4; Brengle - Vikhlyantseva 6:0, 3:6, 6:2.

Mistrzostwa Polski juniorów w Legnicy – wyniki

przez maka

W Legnicy odbyły się mistrzostwa Polski juniorów (do lat 18).

Zmagania na kortach klubu Sinet w Legnicy rozegrane zostały o Puchar Siemens AGD. Całe mistrzostwa można było obejrzeć na żywo w internecie – www.transmisjeonline.pl/siemensagd/index.html

– Przed wyjazdem na Wimbledon miałem okazję trenować z Jerzykiem – podkreśla Majchrzak. – Jestem pod ogromnym wrażeniem jego umiejętności. To czego dokonał w Londynie jest niewiarygodne. Wierzę, że już niedługo wygra wielkiego szlema. Pójść w ślady Jurka to dziś marzenie każdego juniora w Polsce. To dobrze, że mamy takie wzory jak Jurek czy Łukasz Kubot.

W finałach turniejów singlowych Magdalena Fręch wygrała z Martą Kowalską, a Kamil Majchrzak pokonał Phillipa Greska.

W deblu triumfowali Marta Kowalska i Katarzyna Pyka oraz Gresk i Majchrzak. Phillip wraz z Igą Odrzywołek zwyciężyli w grze mieszanej.

Firma Arkas, producent słuchawek marki XX.Y była głównym sponsorem nagród w mistrzostwach.

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Fręch – bye; Bieńkowska – J. Nowakowska 7:6 (1), 6:3; Ruszczyńska – Jakubczak 6:2, 6:2; (6) Przybylska – Beleć 6:0, 6:1; (4) Odrzywołek – Grzegrzółka 6:2, 6:2; Buczyńska – Siuta 6:0, 6:0; E. Morkowska – Śpiewak 6:3, 6:4; (8) Śnita – Kostencka 6:0, 6:3; (7) Halicka – Zduniak 6:2, 6:2; P. Lewandowska – Kulig 6:0, 6:0; Lewińska – Sawicka 6:2, 6:2; (3) M. Kowalska – Magiera 6:2, 6:0; (5) Stanisz – A. Morkowska 6:1, 6:0; A. Mlazga – Rychlik 6:1, 6:0; Araucz – D. Nowak 6:0, 6:0; (2) Pyka – Borgman 7:6 (5), 6:3.

Druga runda: Fręch – Bieńkowska 6:1, 6:2; Przybylska – Ruszczyńska 6:3, 4:6, 6:1; Buczyńska – Odrzywołek 6:4, 6:0; Śnita – E. Morkowska 6:3, 6:1; P. Lewandowska – Halicka 6:2, 6:4; M. Kowalska – Lewińska 6:1, 6:1; Stanisz – A. Mlazga 6:0, 6:2; Pyka – Araucz 6:2, 6:3.

Ćwierćfinały: Fręch – Przybylska 6:1, 6:1; Buczyńska – Śnita 6:2, 6:0; M. Kowalska – P. Lewandowska 6:2, 6:1; Stanisz – Pyka 7:6 (4), 3:6, 7:6 (2).

Półfinały: Fręch – Buczyńska 6:1, 6:2; M. Kowalska – Stanisz 6:1, 6:4.

Finał: Fręch – M. Kowalska 6:3, 6:1.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Drzewiecki – bye; Bedra – Dolny 6:0, 4:6, 6:1; A. Andrzejczuk – F. Lamczyk 6:3, 6:1; (13) Kuriata – bye; (10) Rolski – bye; Michałek – Bielecki 6:3, 6:1; Steinberger – Wieczorek 6:1, 1:6, 6:3; (7) Nispoń – bye; (4) Walków – bye; Drass – Lesiński 6:1, 6:0; Cygowski – Faryniarz 6:2, 7:5; (15) Prządka – bye; (12) Lemiesz – bye; Duś – Ziembikiewicz 6:1, 6:2; Kossek – Górka 6:4, 6:3; (5) Gresk – bye; (8) Terczyński – bye; G. Nowakowski – I. Wiśniewski 7:5, 6:2; Baranowski – Przybylski 6:3, 6:2; (11) Sobkowiak – bye; (16) Owczarz – bye; Parchomiuk – Żółtowski 6:3, 6:2; Kokulewski – Derewonko 6:1, 6:3; (3) Łomacki – bye; (6) Kłos – bye; Szabo – Czarnecki 6:4, 2:6, 7:6 (3); Szalaty – Mruk 6:3, 7:6 (4); (9) Dmochowski – bye; (14) Nazaruk – bye; P. Zieliński – Tokarczyk 6:2, 6:2; Tracz – Kasperek 6:0, 6:1; (2) Majchrzak – bye.

Druga runda: Drzewiecki – Bedra 7:6 (3), 7:5; Kuriata – A. Andrzejczuk 3:6, 6:2, 6:3; Michałek – Rolski 6:2, 6:1; Nispoń – Steinberger 6:3, 6:2; Walków – Drass 6:0, 6:3; Prządka – Cygowski 6:2, 6:1; Duś – Lemiesz 6:1, 6:1; Gresk – Kossek 6:2, 6:0; Terczyński – G. Nowakowski 6:7 (9), 6:4. 6:3; Baranowski – Sobkowiak 6:7 (2), 6:0, 6:3; Owczarz – Parchomiuk 6:2, 6:4; Łomacki – Kokulewski 6:1 6:0; Kłos – Szabo 1:6, 6:2, 6:3; Dmochowski – Szalaty 7:6 (4), 7:5; Nazaruk – P. Zieliński 7:5, 6:1; Majchrzak – Tracz 6:0, 6:0.

Trzecia runda: Drzewiecki – Kuriata 7:6 (4), 7:5; Michałek – Nispoń 6:4, 6:1; Walków – Prządka 6:4, 7:5; Gresk – Duś 6:4, 6:1; Terczyński – Baranowski 6:1, 3:6, 6:1; Łomacki – Owczarz 6:0, 6:1; Dmochowski – Kłos 2:6, 7:5, 6:1; Majchrzak – Nazaruk 6:0, 6:0.

Ćwierćfinały: Drzewiecki – Michałek 6:7 (7), 6:1, 6:4; Gresk – Walków 6:3, 7:5; Łomacki – Terczyński 6:0, 6:4; Majchrzak – Dmochowski 6:1, 6:1.

Półfinały: Gresk – Drzewiecki 6:4, 7:5; Majchrzak – Łomacki 6:3, 6:7 (4), 7:5.

Finał: Majchrzak – Gresk 6:2, 6:4.


DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) M. Kowalska/Pyka – bye; Halicka/Siuta – A. Morkowska/E. Morkowska 6:4, 6:4; (4) Kostencka/Śpiewak – bye; Kulig/Sawicka – bye; Nowakowska/Zduniak – Araucz/Mlazga 6:4, 0:6, 10:6; (3) Bieńkowska/Przybylska – bye; Grzegrzółka/Ruszczyńska – Nowak/Rychlik 6:1, 6:0; (2) Odrzywołek/Stanisz – bye.

Ćwierćfinały: M. Kowalska/Pyka – Halicka/Siuta 6:3, 6:1; Kulig/Sawicka – Kostencka/Śpiewak 6:2, 3:6, 10:5; Bieńkowska/Przybylska – Nowakowska/Zduniak 6:0, 2:6, 10:2; Odrzywołek/Stanisz – Grzegrzółka/Ruszczyńska 6:3, 6:2.

Półfinały: M. Kowalska/Pyka – Kulig/Sawicka 6:1, 6:0; Odrzywołek/Sawicka – Bieńkowska/Przybylska 6:0, 6:1.

Finał: M. Kowalska/Pyka – Odrzywołek/Stanisz 6:4, 6:1.

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Gresk/Majchrzak – bye; Tracz/Wieczorek – bye; Duś/Lamczyk – Kossek/Nowakowski 7:5, 6:1; (8) Bedra/Nazaruk – bye; (3) Drzewiecki/Nispoń – bye; Mruk/Ziembikiewicz – bye; Kokulewski/Steinberger – Czarnecki/Przybylski 3:6, 6:3, 10:5; (6) Kuriata/Sobkowiak – bye; (7) Kłos/Michałek – bye; Górka/Żółtowski – Dolny/P. Zieliński 7:6 (4), 6:3; Cygowski/Parchomiuk – bye; (4) Rolski/Terczyński – bye; (5) Dmochowski/Lemiesz – bye; Drass/Szalaty – Baranowski/Wiśniewski 6:4, 6:4; Derewonko/Lesiński – bye; (2) Łomacki/Walków – bye.

Druga runda: Gresk/Majchrzak – Tracz/Wieczorek 6:2, 6:1; Duś/Lamczyk – Bedra/Nazaruk 6:3, 7:5; Drzewiecki/Nispoń – Mruk/Ziembikiewicz 6:0, 6:4; Kuriata/Sobkowiak – Kokulewski/Steinberger 6:1, 6:2; Kłos/Michałek – Górka/Żółtowski 6:3, 6:0; Rolski/Terczyński – Cygowski/Parchomiuk 6:1, 6:1; Dmochowski/Lemiesz – Drass/Szalaty 6:3, 6:4; Łomacki/Walków – Derewonko/Lesiński 6:0, 6:3.

Ćwierćfinały: Gresk/Majchrzak – Duś/Lamczyk 6:2, 6:0; Drzewiecki/Nispoń – Kuriata/Sobkowiak 6:0, 6:2; Kłos/Michałek – Rolski/Terczyński 6:4, 2:6, 13:11; Łomacki/Walków – Dmochowski/Lemiesz 6:3, 6:0.

Półfinały: Gresk/Majchrzak – Drzewiecki/Nispoń 6:7 (4), 6:4, 12:10; Łomacki/Walków – Kłos/Michałek 6:1, 6:2.

Finał: Gresk/Majchrzak – Łomacki/Walków 4:6, 6:2, 10:7.

MIKST

Pierwsza runda: (1) Śnita/Majchrzak – Ruszczyńska/Czarnecki 6:2, 6:0; Stanisz/Lemiesz – Kulig/Michałek 5:7, 6:4, 10:4; (4) Buczyńska/Drzewiecki – Araucz/Parchomiuk 6:3, 6:3; P. Lewandowska/Terczyński – Borgman/Nispoń walkower; Fręch/Owczarz – Kostencka/Kuriata 6:2, 7:5; (3) Odrzywołek/Gresk – Rychlik/Mruk 6:1, 6:1; Halicka/Dmochowski – Sawicka/Przybylski 6:4, 6:0; (2) Przybylska/Łomacki – Śpiewak/Kokulewski 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Śnita/Majchrzak – Stanisz/Lemiesz 6:4, 2:6, 10:3; Buczyńska/Drzewiecki – P. Lewandowska/Terczyński 3:0 i krecz; Odrzywołek/Gresk – Fręch/Owczarz 6:4, 6:3; Przybylska/Łomacki – Halicka/Dmochowski walkower.

Półfinały: Śnita/Majchrzak – Buczyńska/Drzewiecki 7:5, 3:6, 11:9; Odrzywołek/Gresk – Przybylska/Łomacki 6:1, 7:6 (3).

Finał: Odrzywołek/Gresk – Śnita/Majchrzak 4:6, 7:5, 10:2.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności