Polski Tenis

WYNIKI

GDYNIA WTA 250: Zanevska - Parrizas Diaz 6:3, 6:2; Kucova - Gorgodze 6:7 (4), 7:6 (7), 7:6 (3); Korpatsch - Bondar 7:5, 6:3; PALERMO WTA 250: Dodin - Cristian 6:7 (6), 6:3, 6:4; GSTAAD ATP 250: Gaston - Garin 6:4, 1:6, 7:6 (11); Djere - Rinderknech 6:4, 6:7 (5), 6:4; Kopriva - M. Ymer 6:1, 6:0; Ruud - Paire 6:2, 5:7, 6:3; Walków/Zieliński - Paul/Riedi 4:6, 7:6 (3), 10:2; UMAG ATP 250: Gasquet - Dzumhur 6:3, 7:6 (7); Altmaier - Lajovic 6:2, 6:4; Ramos-Vinolas - Travaglia 6:2, 6:1; LOS CABOS ATP 250: Norrie - Escobedo 6:1, 6:1; Fritz - S. Johnson 6:4, 6:4; Isner - Bolt 6:3, 6:4; Nakashima - Thompson 6:3, 4:6, 7:6 (4).

Mistrzostwa Polski juniorów w Sopocie – wyniki

przez maka

W Sopocie o medale mistrzostw Polski rywalizowali juniorzy (do lat 18).

W finałach singla Wiktoria Kulik pokonała Agatę Bieńkowską, a Mateusz Terczyński wygrał z Michałem Dembkiem.

W grach podwójnych najlepsi byli Patrycja Maślanka i Joanna Zawadzka oraz Michał Dembek i Patryk Królik. W mikście triumfowali Oliwia Szymczuch i Mateusz Smolicki.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) J. Zawadzka – Grzegrzółka 6:0, 6:0; Wysoczańska – Zaręba 6:0, 6:0; K. Kowalska – Kulesza 3:6, 6:2, 6:2; Borgman – (7) Wira 6:4, 6:3; (3) Bieńkowska – Silwanowicz 6:2, 6:3; Stepan – Zduniak 6:2, 7:6 (4); Nosek – Rychlik 6:0, 6:0; (8) Maślanka – Wilczewska 6:1, 6:2; (6) Foryś – Szymczuch 6:3, 6:7 (1), 6:1; J. Przybylska – An. Goławska 6:1, 6:2; Jędrzejczak – Kostek 6:0, 6:0; (4) Polańska – Magiera 6:0, 6:4; (5) Kulik – Dyba 6:4, 6:0; Łukasiak – Jastrzębska 6:2, 6:2; Nowakowska – Stępnik 6:2, 7:6 (4); (2) Buczyńska – Mencwel 6:0, 6:1.

Druga runda: J. Zawadzka – Wysoczańska 6:4, 6:0; Borgman – K. Kowalska walkower; Bieńkowska – Stepan 6:2, 6:2; Maślanka – Nosek 6:4, 6:2; Foryś – J. Przybylska 6:3, 6:3; Polańska – Jędrzejczak 4:6, 6:3, 6:2; Kulik – Łukasiak 4:6, 6:3, 6:0; Buczyńska – Nowakowska 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Borgman – J. Zawadzka 6:4, 6:3; Bieńkowska – Maślanka 7:6 (4), 6:4; Foryś – Polańska walkower; Kulik – Buczyńska 6:4, 6:4.

Półfinały: Bieńkowska – Borgman 6:2, 6:1; Kulik – Foryś 4:6, 6:4, 6:3.

Finał: Kulik – Bieńkowska 6:1, 4:6, 6:3.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Dembek – Słowik 6:3, 6:2; A. Mruk – O. Szabo 6:0, 6:0; Kossek – P. Bieńkowski 6:4, 6:2; Maroszek – (5) Królik 6:1, 6:4; Michałek – (3) Andrzejczuk 6:3, 3:6, 6:1; Duś – Czarnecki 6:2, 6:0; Piątek – Wieczorek 7:5, 6:2; (6) Walkusz – Kaczmarek 6:1, 6:3; P. Szymański – (7) Kokulewski 6:2, 6:3; Krawczyński – Bedra 3:6, 6:2, 6:2; Jantos – Dopierała 7:6 (3), 6:1; (4) A. Kowalski – Steinberger 6:4, 6:4; Jan Gieysztor – (8) Smolicki 7:6 (3), 6:2; Nazaruk – Szymankiewicz 7:6 (3), 6:2; Mar. Jędruszczak – Zapała 6:2, 6:1; (2) Terczyński – W. Adamek 6:0, 7:5.

Druga runda: Dembek – A. Mruk 6:2, 6:0; Maroszek – Kossek 6:4, 6:4; Michałek – Duś 1:6, 6:4, 7:5; Piątek – Walkusz 6:7 (2), 7:5, 6:2; Krawczyński – P. Szymański 7:5, 7:5; A. Kowalski – Jantos 6:2, 6:4; Nazaruk – Gieysztor 6:3, 6:4; Terczyński – Mar. Jędruszczak 6:3, 6:1.

Ćwierćfinały: Dembek – Maroszek 6:1, 6:0; Michałek – Piątek 7:5, 6:3; A. Kowalski – Krawczyński 6:2, 6:1; Terczyński – Nazaruk 6:1, 6:4.

Półfinały: Dembek – Michałek 7:6 (4), 6:2; Terczyński – A. Kowalski 4:6, 6:1, 7:6 (4).

Finał: Terczyński – Dembek 6:1, 3:6, 7:6 (2).


DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Maślanka/J. Zawadzka – bye; Jastrzębska/Polańska – Grzegrzółka/Magiera 6:3, 6:1; Jędrzejczak/J. Przybylska – (3) Bieńkowska/Borgman 2:6, 6:3, 10:3; Kostek/Wilczewska – An. Goławska/Mencwel 6:3, 6:2; Łukasiak/Wysoczańska – Durzyńska/Dyba 6:1, 6:1; Nosek/Stepan – (4) Szymczuch/Wira 6:3, 6:7 (6), 10:7; Nowakowska/Zduniak – Kulesza/Stępnik 3:6, 7:6 (6), 10:5; (2) Kulik/Silwanowicz – bye.

Ćwierćfinały: Maślanka/J. Zawadzka – Jastrzębska/Polańska 5:7, 6:2, 10:4; Jędrzejczak/J. Przybylska – Kostek/Wilczewska 6:0, 6:4; Łukasiak/Wysoczańska – Nosek/Stepan 6:0, 7:6 (0); Kulik/Silwanowicz – Nowakowska/Zduniak 6:1, 6:1.

Półfinały: Maślanka/J. Zawadzka – Jędrzejczak/J. Przybylska 6:2, 6:4; Kulik/Silwanowicz – Łukasiak/Wysoczańska 6:1, 6:2.

Finał: Maślanka/J. Zawadzka – Kulik/Silwanowicz 1:6, 7:6 (7), 10:4.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Dembek/Królik – bye; Nazaruk/Smolicki – Dopierała/Mruk 6:0, 7:6 (5); (3) Michałek/Terczyński – Derewońko/Górka 6:1, 6:1; W. Adamek/Kaczmarek – Bedra/Lesiński 7:5, 6:1; Piątek/Zapała – Jantos/Steinberger 6:4, 6:7 (2), 11:9; (4) Kokulewski/Słowik – Maroszek/P. Szymański 6:2, 6:1; Czarnecki/Duś – Krawczyński/Wieczorek 7:6 (5), 6:1; (2) A. Kowalski/Walkusz – bye.

Ćwierćfinały: Dembek/Królik – Nazaruk/Smolicki 6:2, 6:1; W. Adamek/Kaczmarek – Michałek/Terczyński 6:3, 2:6, 10:7; Piątek/Zapala 6:3, 6:1; Kokulewski/Słowik 6:3, 6:1; A. Kowalski/Walkusz – Czarnecki/Duś 6:4, 7:6 (3).

Półfinały: Dembek/Królik – W. Adamek/Kaczmarek 6:4, 6:4; Piątek/Zapała – A. Kowalski/Walkusz 7:6 (6), 1:6, 10:6.

Finał: Dembek/Królik – Piątek/Zapała 6:4, 6:0.


MIKST

Pierwsza runda: (1) Polańska/Królik – bye; Borgman/Krawczyński – J. Przybylska/Duś 7:5, 6:2; (3) Buczyńska/Michałek – bye; Jędrzejczak/Kaczmarek – Stepan/Kokulewski 7:5, 6:2; Dyba/Steinberger – Wilczewska/Czarnecki 6:2, 6:2; (4) Szymczuch/Smolicki – bye; Nosek/W. Adamek – bye; (2) Wira/Dembek – bye.

Ćwierćfinały: Borgman/Krawczyński – Królik/Polańska walkower; Buczyńska/Michałek – Jędrzejczak/Kaczmarek 6:1, 6:1; Smolicki/Szymczuch – Dyba/Steinberger 6:2, 2:6, 10:1; Dembek/Wira – Nosek/W. Adamek 6:2, 7:6 (3).

Półfinały: Borgman/Krawczyński – Buczyńska/Michałek 1:6, 7:5, 10:8; Smolicki/Szymczuch – Dembek/Wira 6:2, 6:2.

Finał: Smolicki/Szymczuch – Borgman/Krawczyński 6:3, 6:1.


ELIMINACJE JUNIOREK

Łukasiak – Durzyńska 6:4, 6:3. Wolny los miały: Zaręba, Kulesza, Rychlik, Kostek, Stępnik, Wilczewska i Grzegrzółka.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: P. Kowalski – Ingielewicz 6:2, 7:5.

Druga runda: Szymankiewicz – Sałaciński 6:1, 6:1; Maroszek – Lesiński 6:1, 6:2; Wieczorek – Górka 6:0, 6:2; Dopierała – Zalewski 6:3, 6:1; Mar. Jędruszczak – Derewońko 6:0, 6:2; Jan Gieysztor – P. Kowalski 6:1, 6:0; Kossek – Wożnicki 6:4, 7:6 (16); P. Szymański – R. Wojtaś 6:4, 6:3.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności