Polski Tenis

WYNIKI

BAD HOMBURG WTA 250: Kvitova - Piter 4:6, 6:1, 6:4; Pegula - Hesse 6:1, 6:2; Cornet - Rus 6:3, 2:6, 6:1; Blinkova - Tauson 7:6 (4), 4:6, 6:2; Sorribes Tormo - Trevisan 6:4, 3:6, 6:2; Siegemund - Bhatia 2:6, 7:6 (2), 6:1; Ann Li - Zaja 6:0, 6:4; Dzalamidze/Kania-Choduń - Peterson/Sorribes Tormo 6:3, 6:3; MAJORKA ATP 250: Moutet - L. Harris 6:4, 6:2; Ruud - G. Simon 6:4, 7:6 (4); Travaglia - Pella 7:5, 7:6 (4); L. Klein - Lajovic 6:4, 7:6 (2); Sandgren - Munar 7:6 (3), 7:5; Khachanov - Pouille 7:6 (7), 3:6, 6:4.

Mistrzostwa Polski kadetów – Kowalska i Majchrzak najlepsi

przez maka

W Pabianicach o medale walczyli gracze do lat 16.

W halowych mistrzostwach Polski kadetów poznaliśmy zwycięzców. W gronie dziewcząt tytuł trafil do Marty Kowalskiej, która pokonała Zofię Stanisz. Wspólnie triumfowały w finałe gry podwójnej.

Wśród chłopców w pojedynku o złoto Kamil Majchrzak wygrał z Phillipem Greskiem. W spotkaniu finałowym debla byli lepsi od Krzysztofa Oleksego i Jana Zielińskiego.

SINGIEL

DZIEWCZĘTA – pierwsza runda: (1) Śnita – Kubicz 6:1, 7:5; Wiśniewska – Magiera 6:4, 6:4; Sierzputowska – Bieńkowska 6:3, 4:6, 6:3; Maślanka – (7) Rynkiewicz 5:7, 6:2, 6:3; (3) M. Kowalska – Fręch 3:6, 6:2, 6:4; Polańska – Olszewska 6:4, 6:1; Durzyńska – Szymczuch 6:1, 6:3; K. Kozub – (5) Przybylska 7:5, 6:3; (6) Baran – A. Morkowska 6:2, 6:1; Klukowska – Zawadzka 4:6, 7:5, 7:5; Pyka – Karolak 6:3, 4:6, 6:0; (4) Łukasiak – Wilczewska 6:0, 6:2; D. Siemianowska – (8) Hełmecka 6:1, 6:4; Kądzielewska – Ruszczyńska 6:1, 6:2; Iwaniuk – Nosek 6:4, 6:0; (2) Stanisz – Kostencka 6:3, 6:2.

DZIEWCZĘTA – druga runda: Śnita – Wiśniewska walkower; Sierzputowska – Maślanka 3:6, 6:1, 6:4; M. Kowalska – Polańska 6:4, 6:2; K. Kozub – Durzyńska 6:2, 6:2; Klukowska – Baran 6:2, 7:5; Pyka – Łukasiak 6:3, 6:7 (3), 7:5; Kądzielewska – D. Siemianowska 3:6, 6:3, 6:3; Stanisz – Iwaniuk 6:4, 6:2.

DZIEWCZĘTA – ćwierćfinały: Sierzputowska – Śnita 6:3, 7:5; M. Kowalska – K. Kozub 6:3, 6:1; Pyka – Klukowska 6:2, 6:1; Stanisz – Kądzielewska 6:2, 6:2.

DZIEWCZĘTA – półfinały: M. Kowalska – Sierzputowska 6:4, 6:2; Stanisz – Pyka 7:5, 6:3.

DZIEWCZĘTA – finał: M. Kowalska – Stanisz 6:2, 6:1.

CHŁOPCY – pierwsza runda: (1) Zieliński – A. Kowalski 6:3, 6:2; Oleksy – Andrzejczuk 7:5, 7:6 (3); Hurkacz – Kłopot 6:2, 6:1; (5) Zawisza – Walkusz 6:4, 6:3; (3) Gresk – Nazaruk 6:1, 6:0; Duś – Wieczorek 6:1, 6:2; Kuriata – Michocki 7:5, 6:2; (8) Dembek – Krawczyński 6:0, 6:1; (7) Królik – Cygowski 6:1, 6:3; Drelich – Filipowicz 6:1, 6:4; Michałek – Bedra 6:2, 6:4; (4) Terczyński – Kulikowski 6:0, 6:2; (6) Prządka – Parchomiuk 7:6 (8), 6:1; Szabo – Kossek 7:6 (9), 6:2; Piątek – Nowakowski 6:0, 6:1; (2) Majchrzak – Bieńkowski 6:2, 6:1.

CHŁOPCY – druga runda: Zieliński – Oleksy 6:2, 7:5; Zawisza – Hurkacz 3:6, 7:5, 6:4; Gresk – Duś 6:7 (4), 6:1, 6:2; Dembek – Kuriata 7:5, 6:2; Królik – Drelich 6:4, 4:6, 6:3; Michałek – Terczyński 6:3, 6:2; Prządka – Szabo 6:4, 6:3; Majchrzak – Piątek 6:1, 6:0.

CHŁOPCY – ćwierćfinały: Zawisza – Zieliński 7:5, 7:5; Gresk – Dembek 6:1, 6:2; Królik – Zieliński 6:4, 2:6, 6:3; Majchrzak – Prządka 6:1, 6:4.

CHŁOPCY – półfinały: Gresk – Zawisza 6:7 (4), 6:1, 6:3; Majchrzak – Królik 6:0, 6:0.

CHŁOPCY – finał: Majchrzak – Gresk 7:6 (1), 7:5.

DEBEL

DZIEWCZĘTA – pierwsza runda: (1) M. Kowalska/Stanisz – Durzyńska/Nastula 6:1, 6:2; K. Kozub/Pyka – Sierzputowska/Szymczuch 6:3, 6:4; (3) Iwaniuk/Przybylska – A. Morkowska/E. Morkowska 6:1, 6:0; Bieńkowska/Rynkiewicz – Klukowska/Ruszczyńska 6:7 (5), 6:1, 10:2; Baran/Borgman – Karolak/Wilczewska 6:1, 6:1; (4) Fręch/Łukasiak – Kubicz/Zawadzka 6:3, 6:0; Maślanka/Nowak – Jurek/Komorowska 6:0, 6:0; (2) Hełmecka/Olszewska – Nosek/Polańska 7:6 (3), 6:7 (2), 10:5.

DZIEWCZĘTA – ćwierćfinały: (1) M. Kowalska/Stanisz – K. Kozub/Pyka 6:3, 6:4; (3) Iwaniuk/Przybylska – Bieńkowska/Rynkiewicz 6:7 (5), 6:1, 10:7; Baran/Borgman – (4) Fręch/Łukasiak 7:6 (3), 6:2; (2) Hełmecka/Olszewska – Maślanka/Nowak 6:4, 7:6 (7).

DZIEWCZĘTA – półfinały: M. Kowalska/Stanisz – Iwaniuk/Przybylska 6:1, 6:0; Hełmecka/Olszewska – Baran/Borgman 0:6, 7:6 (4), 10:6.

DZIEWCZĘTA – finał: M. Kowalska/Stanisz – Hełmecka/Olszewska 6:2, 6:0.

CHŁOPCY – pierwsza runda: (1) Gresk/Majchrzak – bye; Andrzejczuk/Gonciarz – Cygowski/Parchomiuk 7:6 (3), 6:7 (5), 10:4; Drelich/Szabo – (4) Nowakowski/Zawisza 6:1, 7:6 (3); Duś/Michałek – Krawczyński/Piątek 6:2, 6:1; Oleksy/Zieliński – Hurkacz/Terczyński 6:7 (5), 7:6 (6), 10:2; Filipowicz/Prządka – (3) Bedra/Nazaruk 6:7 (9), 6:4, 10:4; A. Kowalski/Walkusz – Bezulski/Kuriata 6:3, 6:0; (2) Dembek/Królik – bye.

CHŁOPCY – ćwierćfinały: (1) Gresk/Majchrzak – Andrzejczuk/Gonciarz 6:3, 6:0; Drelich/Szabo – Duś/Michałek 4:6, 6:4, 10:7; Oleksy/Zieliński – Filipowicz/Prządka 6:4, 7:5; (2) Dembek/Królik – A. Kowalski/Walkusz 6:3, 6:1.

CHŁOPCY – półfinały: Gresk/Majchrzak – Drelich/Szabo 6:1, 6:1; Zieliński/Oleksy – Dembek/Królik 7:5, 6:0.

CHŁOPCY – finał: Gresk/Majchrzak – Zieliński/Oleksy 6:2, 6:2.

ELIMINACJE

DZIEWCZĘTA – pierwsza runda: Szymczuch – (1) Dziarkowska 6:2, 6:1; (14) Leśniak – Guzowska 6:1, 6:0; Kądzielewska – (2) Rustecka 2:6, 6:4, 6:2; (15) Jędrzejczak – Szuszkiewicz 6:4, 6:1; (3) Durzyńska – Owczarek 6:2, 6:4; Kusz – (13) Śpiewak 5:7, 6:4, 6:2; (4) K. Kozub – Kiełpikowska 6:1, 6:1; Furmaniak – (9) An. Goławska 3:6, 6:4, 6:0; (5) E. Morkowska – Jurek 6:3, 6:1; (10) Kubicz – Robowska 6:2, 6:3; (6) Sawicka – Jakubczak 7:5, 6:3; Wiśniewska – (16) K. Kowalska 6:3, 6:2; (7) Maślanka – Nowak 6:2, 6:2; (11) Borgman – Góczyńska 6:1, 6:3; (8) Beleć – Nastula 1:6, 6:4, 6:1; (12) A. Morkowska – Dotka 6:0, 6:0.

DZIEWCZĘTA – druga runda: Szymczuch – Leśniak 6:2, 6:0; Kądzielewska – Jędrzejczak 7:6 (3), 7:5; Durzyńska – Kusz 6:3, 6:0; K. Kozub – Furmaniak 6:1, 6:1; Kubicz – E. Morkowska 7:6 (3), 6:2; Wiśniewska – Sawicka 6:0, 6:1; Maślanka – Borgman 7:5, 6:3; A. Morkowska – Beleć 6:2, 7:5.

CHŁOPCY – pierwsza runda: (1) Parchomiuk – Sobieraj 6:1, 6:0; (15) Mruk – P. Kowalski 6:4, 6:2; (2) Drelich – Tracz 6:1, 6:3; (10) Gonciarz – Widuch 7:5, 6:3; (3) Krawczyński – Bizon 6:2, 6:3; (13) Szalaty – Korczak 6:3, 6:3; (4) Kuriata – Dawid 6:2, 6:2; (11) Kubik – Solecki 6:1, 6:2; (5) Cygowski – Zieliński 6:1, 6:1; (9) Wieczorek – Adamek 6:2, 6:2; Smolicki – (6) Bezulski 6:4, 6:2; (12) Kossek – Kubicz 6:0, 6:2; (7) Bieńkowski – Morawski 6:3, 6:0; (14) Makowski – Pawlicki 6:4, 1:6, 6:2; (8) Piątek – Jantos 7:5, 6:3; (16) Lipiński – Potarzycki 6:2, 6:1.

CHŁOPCY – druga runda: Parchomiuk – Mruk 6:4, 6:1; Drelich – Gonciarz 6:4, 6:3; Krawczyński – Szalaty 6:2, 6:1; Kuriata – Kubik 6:2, 6:2; Cygowski – Wieczorek 6:4, 6:2; Kossek – Smolicki 4:6, 7:5, 6:2; Bieńkowski – Makowski 6:1, 6:2; Piątek – Lipiński 2:6, 6:1, 7:5.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności