Polski Tenis

WYNIKI

SAN JOSE WTA 500: Linette - Martic 7:5, 7:6 (5); Kasatkina - C. Garcia 3:6, 7:5, 6:3; Konjuh - Riske 6:1, 6:4; S. Zhang - Keys 7:5, 7:6 (5); KLUŻ-NAPOKA WTA 250: Kr. Pliskova - Kawa 6:4, 6:4; Sherif - Eala 6:2, 6:2.

Mistrzostwa Polski rodziców w Bytomiu – wyniki

W Bytomiu odbyły się pierwsze mistrzostwa Polski rodziców w tenisie.

W turnieju, w którym organizatorami byli działacze Górnika Bytom, walczyli rodzice dzieci mających choć raz wykupioną licencję PZT lub Tenis 10.

W zawodach w czterech kategoriach triumfowali Hanna Bartusek, Wojciech Wrona, Dariusz Łukaszewski oraz Jerzy Grzywocz i Tomasz Radwan.

KOBIETY

Pierwsza runda: Sławik – Bebłot 6:0, 6:0; Wawrzynek – Przybył 6:0, 6:0; Zasada – Krypner 7:5, 6:0; Bartusek – Grzywocz 6:0, 6:0.

Półfinały: Sławik – Wawrzynek 6:2, 6:2; Bartusek – Zasada 6:0, 6:0.

Finał: Bartusek – Sławik 6:0, 6:2.

O 3. miejsce: Bebłot – Przybył 6:0; Grzywocz – Krypner walkower; Zasada – Bebłot 6:2, 6:1; Wawrzynek – Grzywocz 6:0, 6:0; Zasada – Wawrzynek 3:6, 6:0, 10:5.

MĘŻCZYŻNI DO 45 LAT

Pierwsza runda: Oleksy – bye; Dziuba – Pala 0:6, 6:1, 10:7; Marusiak – Wieczorek 6:0, 6:0; Mateja – Radwan 1:6, 7:5, 10:7; Wawrzynek – Wrzoł 6:1, 6:2; Wrona – Spychalski 6:0, 6:2; Krawczyński – Przybył 6:0, 6:0; A. Michałowski – bye.

Ćwierćfinały: Oleksy – Dziuba 6:2, 6:0; Mateja – Marusiak 6:1, 6:1; Wrona – Wawrzynek 3:3 i krecz; Krawczyński – A. Michałowski walkower.

Półfinały: Oleksy – Mateja 6:1, 6:1; Wrona – Krawczyński 6:0, 6:1.

Finał: Wrona – Oleksy 6:3, 6:3.

O 3. miejsce: Spychalski – Przybył 6:1; Wieczorek – Pala walkower; Radwan – Wrzoł 6:0, 6:0; Spychalski – Marusiak 6:3, 6:3; Dziuba – Wawrzynek walkower; Wieczorek – Radwan walkower; Wieczorek – Mateja walkower; Spychalski – Dziuba 6:1, 6:1; Spychalski – Krawczyński 7:6, 7:6; Spychalski – Wieczorek 6:1, 6:1.

MĘŻCZYŻNI POWYŻEJ 45 LAT

Pierwsza runda: M. Michałowski – Orlikowski walkower; Szmigiel – Zasada walkower; Wożny – Masłowski 6:0, 6:0; Kokosiński – Bebłot 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: Wędrocha – M. Michałowski 6:1, 6:3; Szmigiel – Rams 6:2, 6:2; Wożny – Grzywocz 6:1, 6:0; Łukaszewski – Kokosiński 6:0, 6:3.

Półfinały: Wędrocha – Szmigiel 6:2, 7:5; Łukaszewski – Wożny 6:4, 6:3.

Finał: Łukaszewski – Wędrocha 6:3, 6:3.

O 3. miejsce: Rams – Orlikowski walkower; M. Michałowski – Zasada walkower; Kokosiński – Masłowski 6:0, 6:0; Grzywocz – Bebłot 6:0, 6:0; M. Michałowski – Rams walkower; Grzywocz – Kokosiński 7:5, 7:5; Wożny – Grzywocz 6:1, 6:1; Szmigiel – M. Michałowski 6:1, 6:1; Wożny – Szmigiel 6:3, 6:1.

DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: Grzywocz/Radwan – Bebłot/Kokosiński 9:3.

Półfinały: Grzywocz/Radwan – Krawczyński/Oleksy 9:7; Łukaszewski/Masłowski – Rams/Szmigiel 9:4.

Finał: Grzywocz/Radwan – Łukaszewski/Masłowski 9:3.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności