Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Fręch/Kawa – Meligeni Rodrigues Alves/Stefani 1:6, 6:2, 6:4; Meligeni Rodrigues Alves - Kawa 6:3, 7:5; Fręch - Pigossi 4:6, 6:3, 7:6 (4); Svitolina - Naito 6:2, 4:6, 7:6 (3); L. Kichenok/N. Kichenok - Akita/Sato 6:2, 7:6 (2); Sevastova - Raina 6:0, 7:6 (4); Bhosale/Desai - Spaka/Vismane 6:4, 5:7, 10:2; L. Fernandez - Stojanovic 3:6, 6:3, 6:4; Marino/Zhao - Jorovic/Krunic 6:7 (4), 6:3, 10:0; Zacarias - Watson 6:3, 7:6 (1); Boulter - Olmos 6:4, 6:1; Ruse - Paolini 1:6, 6:3, 6:4; Cocciaretto - Buzarnescu 7:5, 7:6 (5); Xiyu Wang - Pattinama Kerkhove 6:3, 5:7, 6:4; Rus - Xinyu Wang 6:4, 4:3 i krecz Chinki; Rus/Schuurs - Xu/Zhang 6:1, 6:4; Rybakina - Podoroska 6:4, 6:4; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Ruud 6:3, 7:5; S. Tsitsipas - Evans 6:2, 6:1.

Mistrzostwa Polski skrzatów 2013 Euro Holding – wyniki

przez maka

W Warszawie zakończyły się mistrzostwa Polski skrzatów (do lat 12).

Zawody rozgrywane były na kortach klubu WTS Deski. W turnieju wystartowała cała polska czołówka graczy w tej kategorii wiekowej.

W półifnałach znależli się Wojciech Marek, Patryk Niełacny, Pit Malaszszak i Makary Adamek oraz Iga Świątek, Nikola Okopniak, Kaja Chmielowska i Wiktoria Molińska.

W pojedynkach finałowych faworyci nie zawiedli. Marek wygrał z Malaszszakiem, a Świątek z Okopniak. W grze podwójnej triumfowali Weronika Baszak i Świątek oraz Maciej Ziomber i Marek.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Marek – bye; Frończuk – Małolepszy 6:4, 6:2; Szpejankowski – Bojarski 1:6, 5:2 i krecz Alana; (15) Lorens – bye; (10) Szczęsny – bye; Pawlak – Krotowski 6:2, 6:1; Rządkowski – Pawlicki 6:4, 6:2; (5) Olech – bye; (3) Niełacny – bye; Nędza – Świderski 7:6 (3), 6:1; Szpak – Grabczan 6:4, 6:4; (16) Kamrowski – bye; (9) Radoń – bye; Pala – Zgola 6:3, 6:2; Guzowski – Frankowski 4:6, 6:1, 10:4; (8) Konopko – bye; (6) Taczała – bye; Bobiński – Dejnarowicz 4:6, 6:1, 10:5; Kaśnikowski – Załubski 4:6, 6:2, 10:5; (12) Biliński – bye; (14) Bondar – bye; Malaszszak – Wiśniewski 6:0, 6:1; Filochowski – Federowicz 6:1, 6:0; (4) M. Matuszewski – bye; (7) Adamek – bye; Lesman – Lewandowski 6:2, 6:3; Chudy – Marchewska 6:1, 7:6 (3); (11) Kaliszewski – bye; (13) Kielan – bye; Suski – Kuczyński 6:0, 6:0; Ohme – Paszkowki 6:4, 6:1; (2) Ziomber – bye.

Druga runda: Marek – Frończuk 6:1, 6:1; Lorens – Szpejankowski 6:0, 6:4; Szczęsny – Pawlak 6:3, 6:3; Rządkowski – Olech 6:4, 6:0; Niełacny – Nędza 6:3, 6:2; Kamrowski – Szpak 6:3, 6:1; Radoń – Pala 6:0, 5:7, 10:5; Konopko – Guzowski 6:3, 2:6, 10:5; Taczała – Bobiński 6:0, 6:1;Biliński – Kaśnikowski 6:2, 6:3; Malaszszak – Bondar 6:0, 6:0; M. Matuszewski – Filochowski 6:0, 6:1; Adamek – Lesman 6:0, 6:1; Kaliszewski – Chudy 6:0, 6:1; Suski – Kielan 6:0, 6:1; Ziomber – Ohme 6:0, 6:2.

Trzecia runda: Marek – Lorens 6:1, 6:2; Rządkowski – Szczęsny 6:3, 6:4; Niełacny – Kamrowski 6:1, 6:3; Konopko – Radoń 7:5, 7:6 (5); Taczała – Biliński 6:4, 6:2; Malaszszak – M. Matuszewski 6:3, 7:6 (3); Adamek – Kaliszewski 6:0, 6:1; Ziomber – Suski 6:1, 5:7, 10:1.

Ćwierćfinały: Marek – Rządkowski 6:1, 6:2; Niełacny – Konopko 6:1, 6:4; Malaszszak – Taczała 6:3, 6:4; Adamek – Ziomber 6:3, 6:2.

Półfinały: Marek – Niełacny 6:1, 6:1; Malaszszak – Adamek 6:4:6:0.

Finał: Marek – Malaszszak 6:0, 6:1.

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Marek/Ziomber – Kielan/Rządkowski 6:4, 6:0; Biliński/Nędza – Dejnarowicz/Pala 6:2, 6:1; (3) Konopko/Olech – Federowicz/Kuczyński 6:1, 6:0; Kaliszewski/Lorens- Bondar/Szpejankowski 6:1, 6:3; Frończuk/Paszkowski – Kaśnikowski/Świderski 6:3, 6:3; (4) Adamek/Taczała – Suski/Szczęsny 7:6 (4), 7:6 (2); Frankowski/Załubski – Bobiński/Guzowski 6:1, 6:2; (2) M. Matuszewski/Niełacny – Pawlak/Szpak 6:2, 6:4.

Ćwierćfinały: Marek/Ziomber – Biliński/Nędza 6:1, 6:1;Kaliszewski/Lorens – Konopko/Olech 6:3, 6:2; Adamek/Taczała – Frończuk/Paszkowski 6:1, 6:0; M. Matuszewski/Niełacny – Frankowski/Załubski 6:0, 6:0.

Półfinały: Marek/Ziomber – Kaliszewski/Lorens 6:1, 6:1; M. Matuszewski/Niełacny – Adamek/Taczała 5:7, 6:2, 10:3.

Finał: Marek/Ziomber – M. Matuszewski/Niełacny 6:4, 6:1.

KWALIFIKACJE CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Marcinkjan – Politowicz 6:3, 2:6, 10:6; Marchewka – Gancarczyk 6:2, 6:4; Kaśnikowski – Bąkowski 6:0, 6:1; Strzałkowski – Sadal 6:2, 6:1; Wydra – Kulig 6:1, 6:3; Małolepszy – Gawlak 6:1, 6:1; Kuczyński – Okoński 6:1, 6:0; Głowacki – Kasperski 6:3, 6:3; Pawlicki – Płusa 6:1, 6:0; Kuś – Seidel 6:1, 6:2; Malaszszak – Mizia 6:0, 6:0; Gładysz – Budziak 6:2, 7:6 (4); Lalek – Michałowski 7:5, 6:2; Chudy – Wilk 6:3, 6:2; Filochowski – Magielski 7:5, 7:5; Ohme -Piątkowski 6:4, 6:2.

Druga runda: Marchewka – Marcinkjan 6:3, 6:4; Kaśnikowski – Strzałkowski 6:4, 6:2; Małolepszy- Wydra 6:3, 6:2; Kuczyński – Głowacki 6:1, 6:2; Pawlicki – Kuś 7:5, 6:1; Malaszszak – Gładysz 6:0, 6:2; Chudy – Lalek 6:4, 3:6, 10:7; Chudy – Fiochowski 6:3, 6:0.


SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Świątek – Gajoch 6:2, 6:3; Wybudowska – Gołębniak 7:5, 6:0; Szczotka – Błażejewska 6:1, 6:2; (5) Pociej – Niedziewńska 6:4, 6:2; (3) Chwalińska – N. Brunzlow 6:2, 6:0; Baszak – Kubka 6:3, 2:6, 10:2; Wygonowska – Sołkiewicz 6:2, 6:4; (8) Molińska – Futerhendler 6:3, 6:0; K. Chmielowska – (6) Nadajewska 7:6 (4), 6:1; Klugmann – Habrych 6:0, 6:3; A. Lewandowska – Skiba 6:2, 6:3; (4) Rogozińska- Dzik – Wożny 6:3, 6:2; (7) Wędrocha – Podbioł 6:4, 4:6, 11:9; Oborska – Guszpit 6:2, 6:0; Okopniak – Gołas 6:2, 6:2; (2) Wierzbowska – Mattik 6:2, 6:3.

Druga runda: Światek – Wybudowska 6:1, 6:1; Szczotka – Pociej 6:4, 6:2; Baszak – Chwalińska 6:0, 6:2; Molińska – Wygonowska 6:4, 6:2; K. Chmielewska – Klugmann 6:3, 6:2; Rogozińska-Dzik – A. Lewandowska 6:0, 6:1; Wędrocha – Oborska 6:4, 6:1; Okopniak – Wierzbowska 7:5, 6:2.

Ćwierćfinały: Świątek – Szczotka 6:2, 6:2; Molińska – Baszak 6:4, 6:1; K. Chmielowska – Rogozińska-Dzik 6:4, 2:6, 10:6; Okopniak – Wędrocha 1:6, 6:3, 15:13.

Półfinały: Świątek – Molińska 6:0, 6:1; Okopniak – K. Chmielowska 7:6(5), 6:1.

Finał: Świątek – Okopniak 6:2, 6:2.

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Rogozińska-Dzik/Wierzbowska – Klugmann/Mattik 6:0, 6:1; Derecka/Habrych – Domańska/Wawrowska 6:0, 6:3; (4) Molińska/Nadajewska – A. Lewandowska/Wożny 6:1, 6:0; Guszpit/Okopniak – Jeleń/Skiba 7:6 (2), 6:2; K. Chmielowksa/Szczotka – N. Brunzlow/Pociej 6:2, 5:7, 10:5; (3) Baszak/Świątek – Gajoch/Wybudowska 6:2, 6:1; Kubka/Wędrocha – Futerhendler/Oborska 6:0, 6:1; (2) Chwalińska/Podbioł – Błażejewska/Gołas 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Rogozińska-Dzik/Wierzbowska – Derecka/Habrych 6:3, 6:4; Molińska/Nadajewska – Guszpit/Okopniak 6:0, 6:2; Baszak/Świątek – K. Chmielowksa/Szczotka 6:0, 6:1; Chwalińska/Podbioł – Kubka/Wędrocha 6:1, 6:2.

Półfinały: Rogozińska-Dzik/Wierzbowska – Molińska/Nadajewska 6:4, 2:6, 10:5; Baszak/Świątek. – Chwalińska/Podbioł 7:5, 7:5.

Finał: Baszak/Świątek – Rogozińska-Dzik/Wierzbowska 6:4, 6:3.

KWALIFIKACJE DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Gajoch – bye; Hędrzak – Radwan 6:1, 6:1; Jeleń – bye; Klugmann – Kus 6:0, 6:0; Skiba – bye; Częścik – Wawrowska 6:3, 7:5; Wożny – Kotylak; Nowicka – Schmidt 6:3, 6:3; Takmadżan – Szamańska 6:0, 6:1; Futerhendler – Maciejczyk 6:1, 6:2; Gielec – Domańska 6:3, 7:5; Niedzwieńska – Cerowska 6:3, 6:1; N. Brunzlow – Kościelska 6:0, 6:0; Nebelska – K. Brunzlow 6:2, 6:2; Wygonowska – Bator 6:2, 6:2; Czarnecka – Krajewska 7:5, 7:5.

Druga runda: Gajoch – Hędrzak 6:4, 6:2; Klugmann – Jeleń 3:6, 7:5, 12:10; Skiba – Częścik 4:6, 6:4, 10:8; Wożny – Nowicka 6:2, 6:7 (5), 14:12; Futerhendler – Takmadżan 3:6, 6:4, 10:3; Niedzwienśka – Gielec 6:3, 5:7, 11:9; N. Brunzlow – Nebelska 6:0, 6:2; Wygonowska – Czarnecka 6:0, 6:2.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności