Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON - eliminacje: Żuk - Rosol 6:3, 6:3; Majchrzak - Maden 6:1, 6:4; Haase - Andreozzi 6:4, 6:4; Gulbis - Popko 6:3, 5:7, 6:4; Tomic - Kavcic 4:6, 6:4, 6:3; Safiullin - Karlovic 6:3, 6:4; EASTBOURNE WTA 500: Świątek - Watson 6:3, 6:7 (4), 7:5; Kasatkina - Zvonareva 7:5, 2:2 i krecz Wiery; Rogers - Bertens 6:1, 7:5; Andreescu - McHale 6:4, 2:6, 6:2; Giorgi - Kar. Pliskova 2:6, 6:2, 6:2; Svitolina - Badosa 4:6, 6:1, 7:6 (1); Rybakina - Dart 6:2, 6:7 (5), 6:4; Ostapenko - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Sevastova - Kostyuk 6:1, 6:7 (6), 6:4; BAD HOMBURG WTA 250: Azarenka - Hatouka 7:5, 6:0; Blinkova/Rus - Piter/Van der Hoek 6:2, 6:0; MAJORKA ATP 250: Ruud - Sandgren 6:3, 6:4; Medvedev - Moutet 6:4, 6:2; Querrey - Carballes Baena 5:7, 6:4, 7:6 (3); EASTBOURNE ATP 250: Gerasimov - Tsonga 6:3, 6:4; Popyrin - Gombos 4:6, 6:4, 6:1; Millman - Clarke 6:3, 6:2.

Mistrzostwa Polski skrzatów – wygrane Zakordoniec i Dudka

przez maka

W Krakowie odbywały się halowe mistrzostwa Polski do lat 12 o Puchar PZT.

W półfinałach singla dziewcząt Anna Hertel po zażartym meczu pokonała Julię Oczachowska, a Emma Zakordoniec pewnie pokonała Karolinę Aleksandrowicz.

W finale skuteczniejsza okazała się Zakordoniec.

W gronie chłopców do finału awansowali Daniel Michalski i Tomasz Dudek. Tytuł wywalczył Dudek.

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Hertel – Chwalińska 6:2, 6:2; Styczyńska – Komala 7:5, 6:3; Wierzbowska – Brunzlow 6:2, 6:0; (5) M. Jaśkiewicz – Zając 6:1, 6:0; (4) Oczachowska – Podbioł 6:1, 6:4; Wygoda – N. Komar 6:2, 6:0; Gajoch – Wędrocha 6:4, 6:2; (6) Psut – Roman 6:2, 6:3; K. Jaśkiewicz – (7) Kunat 7:5, 6:1; Aleksandrowicz – Angerman 6:1, 6:0; I. Świątek – Z. Pawlak 6:2, 6:0; (3) Rutkowska – Stępień 6:0, 6:3; (8) Bednarczyk – Kostuj 6:2, 2:6, 10:6; Rogozińska-Dzik – Byczek 6:3, 6:1; Kubka – M. Komar 6:0, 6:0; (2) Zakordoniec – Nadajewska 6:0, 6:2.

Druga runda: Hertel – Styczyńska 6:3, 6:0; Wierzbowska – M. Jaśkiewicz 6:3, 6:4; Oczachowska – Wygoda 6:1, 6:2; Psut – Gajoch 6:0, 6:1; Aleksandrowicz – K. Jaśkiewicz 6:0, 7:5; Rutkowska – I. Świątek 7:6 (9), 6:1; Bednarczyk – Rogozińska-Dzik 6:1, 6:1; Zakordoniec – Kubka 7:5, 6:1.

Ćwierćfinały: Hertel – Wierzbowska 6:1 6:3; Oczachowska – Psut 6:0, 3:6, 10:3; Aleksandrowicz – Rutkowska 3:6, 7:5, 10:7; Zakordoniec – Bednarczyk 6:0, 6:0.

Półfinały: Hertel – Oczachowska 7:6 (5), 5:7, 10:8; Zakordoniec – Aleksandrowicz 6:0, 6:1.

Finał: Zakordoniec – Hertel 6:3, 7:6 (6).

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Hertel/Rutkowska – bye; Kubka/Zając – M. Komar/N. Komar 6:2, 6:2; (4) K. Jaśkiewicz/Kunat – Angerman/I. Świątek 4:6, 6:2, 11:9; Z. Pawlak/Psut – Podbioł/Stępień 6:2, 6:2; Aleksandrowicz/Kostuj – Roman/Wędrocha 6:1, 6:3; (3) Bednarczyk/Oczachowska – Byczek/Gajoch 6:0, 6:0; Nadajewska/Wygoda – Rogozińska-Dzik/Styczyńska 6:0, 6:0; (2) M. Jaśkiewicz/Zakordoniec – Chwalińska/Wierzbowska 6:0, 7:5.

Ćwierćfinały: Hertel/Rutkowska – Kubka/Zając 6:2, 6:0; K. Jaśkiewicz/Kunat – Z. Pawlak/Psut 6:2, 6:4; Bednarczyk/Oczachowska – Aleksandrowicz/Kostuj 7:5, 6:2; M. Jaśkiewicz/Zakordoniec – Nadajewska/Wygoda 6:1, 7:5.

Półfinały: Hertel/Rutkowska – K. Jaśkiewicz/Kunat 6:2, 6:0; Bednarczyk/Oczachowska – M. Jaśkiewicz/Zakordoniec 6:4, 4:6, 10:5.

Finał: Hertel/Rutkowska – Bednarczyk/Oczachowska 6:1, 7:6 (4).

ELIMINACJE DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Habrych – Jeleń 7:5, 6:0; Rogozińska-Dzik – Piwowar 4:6, 6:4, 11:9; Kubka – Żurawska 6:1, 6:1; K. Chmielowska – Gała 5:7, 6:2, 10:7; Podbioł – Guszpit 6:1, 5:0 i krecz Natalii; Brunzlow – A. Lewandowska 6:1, 6:0; A. Nowicka – Czyżkowska 6:2, 6:0; Kuta – Filipecka 3:6, 6:4, 10:4; Angerman – Wojewoda 7:6 (7), 6:2; Stępień – Dudek 6:0, 6:0; Wożny – N. Chmielowska 6:3, 6:3.

Druga runda: Styczyńska – Habrych 6:4, 6:4; Rogozińska-Dzik – Zając 5:7, 6:3, 10:6; Kubka – Bałdyga 6:3, 6:2; Komala – K. Chmielowska 6:2, 6:4; Podbioł – Pietras 6:2, 6:3; Brunzlow – A. Nowicka 6:3, 6:0; Angerman – Kuta 6:0, 6:0; Stępień – Wożny 6:0, 6:2.


SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Michalski – bye; Szczęsny – Radoń 2:6, 6:4, 10:8; Sz. Mikulski – Stajszczak 7:5, 6:2; (13) Szymański – bye; (9) Skutella – bye; Piotrowski – Wiśniewski 6:1, 6:4; Taczała – Iwaszkiewicz 6:1, 6:1; (6) Wojtkowiak – bye; (3) Piekarek – bye; Konopko – Matras 6:2, 6:2; Kosek – Pawlak 6:3, 6:4; (14) Śliwiński – bye; (10) Pala – bye; Saks – Nędza 2:6, 6:3, 10:5; Wożniak – Pawlicki 7:5, 6:3; (7) Kolasiński – bye; (8) Kwiatkowski – bye; Wetoszka – A. Nowakowski 6:4, 6:4; Jan Chrapisiński – Goldberg 7:5, 6:2; (12) Kostka – bye; (16) Olech – bye; Niełacny – J. Braciszewicz 6:4, 6:0; Grędziński – Paszkowski 6:2, 6:1; (4) Paluch – bye; (5) Marek – bye; Barański – Zaworski 6:2, 6:4; Przygodzki – Adamek 6:7 (0), 6:3, 11:9; (11) Ziomber – bye; (15) Kosiński – bye; Ćwik – Lewandowski 6:3, 2:6, 10:6; Świątkowski – Liszka 6:3, 6:2; (2) Dudek – bye.

Druga runda: Michalski – Szczęsny 6:2, 6:2; Szymański – Sz. Mikulski 6:2, 6:3; Piotrowski – Skutella 7:5, 5:7, 10:5; Wojtkowiak – Taczała 6:0, 6:2; Piekarek – Konopko 6:4, 6:1; Śliwiński – Kosek 4:6, 6:3, 12:10; Pala – Saks 6:0, 6:3; Kolasiński – Wożniak 7:6 (5), 6:2; Kwiatkowski – Wetoszka 6:2, 6:0; Jan Chrapisiński – Kostka 6:1, 6:2; Niełacny – Olech 6:4, 6:1; Paluch – Grędziński 6:1, 6:2; Marek – Barański 6:2, 6:1; Ziomber – Przygodzki 6:4, 6:2; Kosiński – Ćwik 7:5, 6:0; Dudek – Świątkowski 6:0, 6:0.

Trzecia runda: Michalski – Szymański 6:4, 6:0; Wojtkowiak – Piotrowski 6:1, 6:0; Piekarek – Śliwiński 6:0, 6:1; Kolasiński – Pala 7:6 (4), 6:3; Kwiatkowski – Jan Chrapisiński 6:3, 6:1; Paluch – Niełacny 6:0, 6:1; Marek – Ziomber 6:2, 6:4; Dudek – Kosiński 6:3, 6:1.

Ćwierćfinały: Michalski – Wojtkowiak 6:1, 6:0; Piekarek – Kolasiński 6:1, 7:5; Paluch – Kwiatkowski 6:4, 6:0; Dudek – Marek 6:7 (6), 6:4, 10:3.

Półfinały: Michalski – Piekarek 6:1, 6:1; Dudek – Paluch 7:6 (4), 6:2.

Finał:Dudek – Michalski 6:2, 6:2.

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Michalski/Paluch – Niełacny/Śliwiński 6:2, 6:2; Nowakowski/Piotrowski – Przygodzki/Taczała 3:6, 6:2, 10:7; (3) Kolasiński/Piekarek – Kosiński/Pala 6:3, 6:1; Skutella/Wożniak – Iwaszkiewicz/Saks 4:6, 6:2, 10:8; Konopko/Olech – Jan Chrapisiński/Szymański 0:3 i krecz; Wojtkowiak/Ziomber – (4) Kostka/Marek 6:3, 4:6, 10:4; Kosek/Radoń – Liszka/Świątkowski 6:1, 6:3; (2) Dudek/Kwiatkowski – Barański/Goldberg 6:0, 6:0.

Ćwierćfinały: Michalski/Paluch – Nowakowski/Piotrowski 6:2, 6:0; Kolasiński/Piekarek – Skutella/Wożniak 6:2, 6:2; Wojtkowiak/Ziomber – Konopko/Olech 6:2, 6:1; Dudek/Kwiatkowski – Kosek/Radoń 6:0, 6:1.

Półfinały: Michalski/Paluch – Kolasiński/Piekarek 6:2, 6:2; Dudek/Kwiatkowski – Wojtkowiak/Ziomber 6:1, 6:1.

Finał: Michalski/Paluch – Dudek/Kwiatkowski 6:2, 6:2.

ELIMINACJE CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Piotrowski – Roussiere 6:2, 6:2; Wiśniewski – Guzek 6:3, 6:3; Bobiński – Minkiewicz 6:3, 3:6, 11:9; Nędza – Guzowski 6:3, 7:5; Świątkowski – Raczek 6:3, 6:2; Ćwik – Keiper 6:0, 6:0; Kolenda – Ł. Lechna 6:1, 6:0; Stokłosiński – Marciniak 7:5, 6:4; Matras – Turdza 6:2, 6:1; Sz. Mikulski – Zajączkowski 6:0, 6:1; Krotowski – Chrapisiński 3:0 i krecz Kuby.

Druga runda: P. Pawlak – Piotrowski 6:1, 6:1; Wiśniewski – J. Braciszewicz 6:3, 5:7, 10:8; Zaworski – Bobiński 6:1, 6:0; Nędza – Kulpa 6:2, 6:0; Świątkowski – Wożniak 7:5, 0:6, 10:6; Ćwik – Kolenda 4:6, 7:6 (10), 10:6; Matras – Stokłosiński 6:4, 6:2; Sz. Mikulski – Krotowski 6:1, 6:1.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności