Polski Tenis

WYNIKI

LONDYN: Medvedev - Thiem 4:6, 7:6 (2), 6:4; Koolhof/Mektic - J. Melzer/Roger-Vasselin 6:2, 3:6, 10:5.

Młodzieżowe mistrzostwa Polski

W Poznaniu odbyły się mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn do lat 21.

Zawodnicy walczyli na kortach AZS-u Poznań przy ul. Noskowskiego 25.

W rywalizacji kobiet faworytką do tytułu była rozstawiona z jedynką Magda Linette. W finale pokonała w trzech setach Basię Sobaszkiewicz. Obydwie zwyciężyły w grze podwójnej.

W finale mężczyzn Bartosz Sawicki wygrał z Wojciechem Lutkowskim. Wywalczył tym samym dziką kartę do poznańskiego challengera.

Wraz z Basią triumfował w mikście. W grze podwójnej najlepsi byli Sebastian Chyliński i Adam Majchrowicz.

Singiel kobiet

Pierwsza runda: (1) Linette – Kołodziejczak 6:0, 6:0; Kornek – Lisiecka 6:4, 6:2; (3) Mikołajczuk – A. Zawadzka 6:1, 6:0; Pietrkiewicz – Bujakiewicz 6:1, 6:1; Kozel – Piszczkiewicz 6:0, 6:3; Sekrecka – (4) M. Lewandowska 7:5, 6:3; P. Przybylska – Wożna 6:1, 6:1; (2) Sobaszkiewicz – Litwin 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: Linette – Kornek 6:0, 6:0; Mikołajczuk – Pietrkiewicz 7:5, 6:0; Kozel – Sekrecka 6:7 (5), 6:2, 6:2; Sobaszkiewicz – P. Przybylska 6:1, 6:0.

Półfinały: Linette – Mikołajczuk 6:2, 6:2; Sobaszkiewicz – Kozel 6:1, 6:0.

Finał: Linette – Sobaszkiewicz 4:6, 6:2, 6:4.

Debel kobiet

Ćwierćfinały: Linette/Sobaszkiewicz – Kołodziejczak/Litwin 6:1, 6:1; M. Lewandowska/Pietrkiewicz – Lisiecka/Sekrecka 6:0, 6:4; Kornek/P. Przybylska – Piszczkiewicz/Wożna 6:2, 6:1; Kozel/Mikołajczuk – Bujakiewicz/A. Zawadzka 6:2, 6:3.

Półfinały: Linette/Sobaszkiewicz – M. Lewandowska/Pietrkiewicz 6:1, 6:1; Kozel/Mikołajczuk – Kornek/P. Przybylska 6:3, 2:6, 10:1.

Finał: Linette/Sobaszkiewicz – Kozel/Mikołajczuk 6:1, 6:0.

Singiel mężczyzn

Pierwsza runda: (1) W. Lutkowski – bye; P. Gewert – Głowacz 6:4, 6:1; M. Chlebowski – D. Nowakowski 6:0. 6:0; (14) Majchrowicz – bye; (10) Jabłoński – bye; Dzudzewicz – Piętka; Morawski – bye; (6) Brandys – bye; (3) Szałas – bye; Palacz – bye; Gryńkowski – M. Nowakowski 6:0, 6:0; (13) Michałowski – bye; (12) Orlikowski – bye; A. Mlazga – bye; Grzegrzółka – M. Rams 6:2, 6:2; (8) Orliński – bye; (7) Chyliński – bye; Bieliński – bye; Kac. Mularczyk – Caruk 4:6, 6:2, 6:4; (9) Konieczny – bye; (15) Borowy – bye; K. Mlazga – bye; K. Rams – Urban 6:3, 6:0; (4) P. Janik – bye; (5) Olfans – bye; Buczko – Janczukowicz 6:3, 6:0; Bieńkowski – bye; (11) Kaczmarczyk – bye; (16) Bodziony – bye; Seifert – Werstak 6:1, 4:6, 6:4; Sawicki – bye; (2) Moj – bye.

Druga runda: W. Lutkowski – P. Gewert 6:4, 6:2; Majchrowicz – Chlebowski 6:3 i krecz Marcina; Jabłoński – Dzudzewicz; Brandys – Morawski 6:4, 6:2; Szałas – Palacz 7:6 (2), 6:4; Gryńkowski – Michałowski; A. Mlazga – Orlikowski 6:3, 6:1; Grzegrzółka – Orliński 7:5, 6:2; Chyliński – Bieliński 6:0, 6:2; Kac. Mularczyk – Konieczny 6:0, 6:1; Borowy – K. Mlazga; K. Rams – P. Janik; Buczko – Olfans 6:3, 6:1; Bieńkowski – Kaczmarczyk 6:0, 6:2; Seifert – Bodziony; Sawicki – Moj 2:6, 6:3, 6:1.

Trzecia runda: W. Lutkowski – Majchrowicz 4:6, 6:4, 6:4; Brandys – Jabłoński 7:5, 6:2; Gryńkowski – Szałas 6:2, 6:3; Grzegrzółka – A. Mlazga 7:6 (4), 6:4; Kac. Mulaczyk – Chyliński 6:3, 4:6, 6:2; K. Rams – Borowy 5:7, 6:4, 6:0; Buczko – Bieńkowski 6:1, 6:3; Sawicki – Seifert 6:0, 6:1.

Ćwierćfinały: W. Lutkowski – Brandys 6:3, 6:2; Gryńkowski – Grzegrzółka 4:6, 6:4, 6:3; Kac. Mularczyk – K. Rams 6:4, 7:6 (4); Sawicki – Buczko 6:3, 6:3.

Półfinały: W. Lutkowski – Gryńkowski 6:2, 6:4; Sawicki – Kac. Mularczyk 6:3, 5:7, 6:3.

Finał: Sawicki – W. Lutkowski 7:5, 6:2.

Debel mężczyzn

Ćwierćfinały: W. Lutkowski/Moj – Dzudewicz/Seifert 6:4, 6:4; P. Janik/Orliński – Bieńkowski/Urban 6:4, 6:1; K. Rams/Sawicki – Brandys/Szałas 7:6 (3), 6:4; Chyliński/Majchrowicz – Caruk/Grzegrzółka 6:2, 6:2.

Półfinały: W. Lutkowski/Moj – P. Janik/Orliński 6:2 3:6, 10:7; Chyliński/Majchrowicz – K. Rams/Sawicki 6:2, 3:6, 10:6.

Finał: Chyliński/Majchrowicz – W. Lutkowski/Moj 6:3, 7:5.

Mikst

Ćwierćfinały: Sobaszkiewicz/Sawicki – Kornek/Dzudzewicz 6:2, 6:1; Kozel/P. Janik – Litwin/Chyliński 7:6 (2), 6:4; Linette/K. Rams – Pietrkiewicz/Urban 6:4, 6:1; Mikołajczuk/W. Lutkowski – P. Przybylska/Brandys 6:2, 7:5.

Półfinały: Sobaszkiewicz/Sawicki – Kozel/P. Janik; Linette/K. Rams – Mikołajczuk/W. Lutkowski 6:1, 6:2.

Finał: Sobaszkiewicz/Sawicki – Linette/K. Rams 6:4, 6:4.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności